Nie jest tajemnicą, że "Dzień Dobry TVN" i "Pytanie na śniadanie" walczą o miano najlepszego i najbardziej popularnego programu śniadaniowego. Chociaż w wynikach oglądalności przoduje produkcja TVP, okazuje się że stacja planuje pewne zmiany. Jakie?

Reklama

Zmiany w "Pytaniu na śniadanie"

Zarówno w "Dzień Dobry TVN", jak i w "Pytaniu na śniadanie" następuje ostatnio dużo zmian. W programie TVN zwolniono szóstkę prowadzących, przesunięto godzinę emisji i wyremontowano studio. Z kolei z show TVP pożegnał się Łukasz Nowicki, a dołączyli do niego Anna Popek, Robert Rozmus i Robert Koszucki. Poza tym zdecydowano, że śniadaniówka będzie rozpoczynać się 25 minut wcześniej, niż w ostatnich latach. Teraz media podały, że to może być dopiero początek większych przemian, ponieważ Telewizja Polska planuje przeprowadzić badania dotyczące popularności różnych segmentów programu. To sugeruje możliwość kolejnych ewolucji.

AKPA/Gałązka

Zobacz także: Kolejne zmiany w "Pytaniu na śniadanie". Można się było tego spodziewać?

Informator portalu "Świat Gwiazd" stwierdził, że produkcja "Pytania na śniadanie" zawiesiła sobie bardzo wysoko poprzeczkę i dzięki temu wygrywa z konkurencją. Dodał: "Prowadzący muszą być lubiani przez widzów i budzić pozytywne skojarzenia, dlatego co kilka miesięcy są sprawdzani. Telewizja zamówiła właśnie wnikliwe badania popularności par z programu śniadaniowego wśród odbiorców. Blady strach padł na niektórych prowadzących. Inni widzą w tym swoją szansę". Po uzyskaniu wyników, TVP ma zamiar przedstawić raport wszystkim parom. Negatywne opinie mogą zakończyć się zwolnieniem.

- Nie jest tajemnicą, że do grona prezenterów dołączyło niedawno kilka nowych osób i one też poznają prawdę o sobie. Wiele osób chce prowadzić "Pytanie na śniadanie", co pokazały czerwcowe castingi na prowadzących, po odejściu Łukasza Nowickiego. Produkcja nie wyklucza zmian w obsadzie i wprowadzenia nowych twarzy — powiedział informator.

Reklama

Myślicie, że dojdzie do zwolnień?

Zobacz także
AKPA Gałązka
AKPA
Reklama
Reklama
Reklama