Sanatorium miłości  odcinek 5
Facebook

Zmiana pory emisji "Sanatorium miłości"! Kiedy zobaczymy kolejny odcinek programu?

Sanatorium miłości  odcinek 5
Facebook

Kiedy zostanie wyemitowany kolejny odcinek "Sanatorium miłości"? Władze TVP podjęły decyzję o zmianie pory emisji uwielbianego przez widzów show! Do tej pory program był pokazywany w niedzielę o godzinie 21:15, jednak za tydzień widzowie zobaczą "Sanatorium miłości" znacznie wcześniej! Wiemy, o kiedy rozpocznie się nowy odcinek show! 

Zmiana pory emisji "Sanatorium miłości"

W ostatnim odcinku "Sanatorium miłości" nie zabrakło wzruszeń i dobrej zabawy. Kurajuszką tygodnia została Barbara, która zaprosiła na randkę Waldemara. Kobieta nie ukrywała, że Waldemar wpadł jej w oko! W programie doszło również do niezbyt przyjemnej wymiany zdań między Wiesią a Stenią! Po koniec ostatniego odcinka został wyemitowany zwiastun kolejnej odsłony show, z którego wynika, że w kolejnym odcinku między współlokatorkami wciąż będzie iskrzyć! Co już za tydzień zobaczymy w "Sanatorium miłości"? Tego dowiemy się z kolejną niedzielę- tym razem jednak program zostanie wyemitowany o innej porze! 

UWAGA! Na kolejny odcinek zapraszamy za tydzień GODZINĘ WCZEŚNIEJ, o 20:15❗️- producenci show poinformowali na Facebooku. 

Okazuje się więc, że w niedzielę 1 marca program "Sanatorium miłości" zobaczymy godzinę wcześniej niż do tej pory. Producenci show nie zdradzili jednak czy kolejne odcinki również będą pokazywane o nowej porze, czy jest to jednorazowa zmiana. 

Zobacz także: Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" są parą? Jest komentarz uczestniczki show TVP!

"Sanatorium miłości" zmieni porę emisji.

Marta Manowska i Iwona, Sanatorium Miłości
Łukasz Hachuła / TVP

1 marca show zostanie wyemitowane o godzinie 20:15.

Marta Manowska z uczestnikami 2 edycji Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP

 

Więcej na temat Sanatorium miłości
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52