Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Wiesia i Stenia na planie Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP
Newsy

Wymiana zdań między Wiesią a Stenią w "Sanatorium miłości"! Co jeszcze wydarzyło się w programie? 

Kolejny odcinek "Sanatorium miłości" już za nami!

Kolejny odcinek "Sanatorium miłości" już za nami! W najnowszej odsłonie show Barbara wybrała się na romantyczną randkę z Waldemarem i wszyscy uczestnicy show bawili się w parku rozrywki. Odcinek rozpoczął się od niezbyt przyjemnej rozmowy Wiesi i Steni- panie sprzeczały się m.in. o ubrania. Wiesi nie spodobała się nowa marynarka współlokatorki. Co więcej, Wiesia powiedziała wprost, że nie wierzy Steni, która powiedziała, że zanim wróci do domu zamierza odwiedzić Władka w jego domu. 

Nie wierzę w to, co mówisz- mówiła Wiesia. Wszystko czas pokaże.

Ale w co nie wierzysz? Że jadę z nim do domu? To jest twoja ocena nas- odpowiedziała wyraźnie urażona Stenia.

Wiesia później przyznała, że chce wrócić do domu ponieważ już nie może znieść Steni! Co jeszcze działo się w programie? Zobaczcie naszą relację!

Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka. Dziś mija pierwsza rocznica śmierci uczestnika "Sanatorium Miłości"

Randka Barbary i Waldemara w "Sanatorium miłości"

Kuracjuszem tygodnia został Barbara! Kobieta na randkę zaprosiła Waldemara. Później wszyscy uczestnicy "Sanatorium miłości" ćwiczyli na zajęciach fitness. Po grupowych zajęciach Barbara i Waldemar wybrali się do restauracji. Waldemar wręczył Basi czerwoną różę. Mężczyzna czytał swojej koleżance swoje erotyki!

Poważnie ty to napisałeś? Nie wyglądasz na takiego literata- powiedziała Barbara.

Barabara przed kamerami przyznała, że w programie spodobali się jej Władysław i właśnie Waldemar.

Jesteś taki spokojny opanowany- Barbara mówiła do Waldemara. Wiesz co, to może napiszesz dla mnie jakiś wierszyk? Może zdążysz? Jak nie to mi przywieziesz do Sosnowca, żeby dotrzeć do mojego serduszka.

Przez cały turnus wymienialiśmy się spojrzeniami, a teraz trochę poznałem ją, to co w środku jest- mówił Waldemar o Basi. 

Przyznam się, że mi się bardziej podoba Waldek. Zaczynam się martwić bo nie chciałabym skrzywdzić ani jednego ani drugiego- przyznała Basia. 

Później Barbara w rozmowie z Martą Manowską opowiedziała o swojej przeszłości. Kobieta przyznała, że swojego męża poznała kiedy była bardzo młoda. Niestety, szybko okazało się, że jej mąż prowadził drugie życie.

Po roku naszego wspólnego chodzenia okazało się, że jestem w ciąży. Mój mąż po pracy nie wracał do domu, późno wracał ja już spałam. Co się okazało, mąż dostał jakieś służbowe mieszkanie z zakładu pracy, on już sobie tam pomieszkiwał, sprowadzał towarzystwo a ja byłam taką ciemną żoną. Półtrora roku miał mój syn jak się rozeszliśmy- wspominała Barbara.

Barbara później przyznała, że wśród kuracjuszy nie ma mężczyzny, którego chciałaby mieć przy sobie. 

To są panowie, którzy mają bogate życiorysy. Oni dźwigają taki bagaż, jeżeli ktoś ileś tych żon miał...- przyznała w rozmowie z Martą Manowską.

Barbara oceniła, że na chwilę obecną to Adam, z którym zbliżyła się na samym początku programu, jest najbardziej wartościowym mężczyzną. 

W dalszej części programu Gerard zabrał Iwonę na randkę. 

Gerard robi coraz śmielsze podchody- żartowała Iwona. Jest dżentekmenem, jest bardzo uroczym mężczyzną- dodała. 

Para nie szczędziła sobie czułych gestów! 

Pocałuj mnie- poprosił Gerard.

Później wszyscy uczestnicy "Sanatorium miłości" wybrali się do parku rozrywki. Humory dopisywały wszystkim, jednak Bożena zapowiedziała, że takie atrakcje nie są dla niej. Na jazdę kolejką górską nie zdecydowali się również Wiesia i Adam. Rollercoaster wywołał wśród uczestników ogromne emocje!

Ja się bałam, ale mówię nie, po to jestem że już więcej w życiu mogę nie być- mówiła Halina.

Co ciekawe, ostatecznie Bożena zdecydowała, że razem z Martą Manowską pojedzie kolejką górską! Bożena nie ukrywała wzruszenia, kiedy udało się jej pokonać strach.  

Bardzo to przeżyłam- mówiła później Bożena. 

Bożenka bardzo mi dzisiaj zaimponowała- przyznała Barbara.

Oglądaliście ostatni odcinek "Sanatorium miłości"?

 

Zobacz także: Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" są parą? Jest komentarz uczestniczki show TVP! 

Uczestnicy show wybrali się do parku rozrywki.

Marta Manowska z uczestnikami 2 edycji Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP

Barbara została kuracjuszką tygodnia, a na randkę zaprosiła Waldemara.

Barbara i Waldemar z Sanatorium miłości na randce
Facebook

 

Iwona z "Sanatorium miłości"
East News
Newsy
"To jest coś strasznego, jak matka musi pochować swoje dziecko"! Iwona z "Sanatorium miłości" przeżyła bardzo wiele...
"To jest coś strasznego, jak matka musi pochować swoje dziecko"! Iwona z "Sanatorium miłości" przeżyła bardzo wiele...

Iwona z "Sanatorium miłości", dała się poznać jako optymistyczna i energiczna osoba. Jest prawdziwym wulkanem energii, a przy tym bardzo elegancką kobietą. Od Iwony bije ciepło, które zauroczyło już tysiące fanów programu. Jej osobowość z sprawia, że chce się ją oglądać bez końca! Ostatnio Iwona zdradziła nam, że jej marzeniem jest udział w... "Tańcu z gwiazdami" ! Biorąc pod uwagę jej niezwykłą charyzmę, to bardzo możliwe, że przesympatyczna kuracjuszka zostanie na dłużej w telewizyjnym świecie! Niestety, jak nam wyjawiła Iwona, jej życie nie zawsze było przepełnione optymizmem. Zobacz także:  Marek i Małgorzata z "Sanatorium miłości" wrócili do siebie? Zobaczcie najnowsze zdjęcia! Śmierć męża to strata, z którą ciężko się pogodzić do końca życia. Jak z tak ogromną tragedią poradziła sobie Iwona? Skąd w niej tyle optymizmu? Co jeszcze wydarzyło się w jej życiu?  Zobaczcie co powiedziała przed kamerą "Party" Iwona z "Sanatorium miłości".  

Sanatorium miłości  odcinek 5
Facebook
Newsy
Wiesia z "Sanatorium miłości" o małżeństwie: "zrobiłam błąd". Co jeszcze się działo w 5. odcinku programu?
Wiesia z "Sanatorium miłości" o małżeństwie: "zrobiłam błąd". Co jeszcze się działo w 5. odcinku programu?

Piąty odcinek „ Sanatorium miłości ” upłynął przede wszystkim na randkach, śmiałych żartach i grzybobraniu, które stało się największą atrakcją. Kuracjuszem drugiego odcinka została Wiesia, która zaprosiła na randkę Władysława. Otrzymała w prezencie słodkie serce i szczere podziękowania za to, że go wybrała. Zadeklarował też, że kobieta  zawsze pozostanie dla mnie przyjaciółką . Zresztą Wiesia nie była dłużna i bez ogródek wyznała: Lubię go jako kolegę, ale to nie mój typ faceta. (...) Fajnie się ubierasz, ale głupi jesteś... - powiedziała z zaskoczenia Wiesia Ich randka przebiegła w miłej i zabawnej atmosferze, jednak kolejne wyznanie Wiesi na temat jej męża zaskoczyło prowadzącą! Zobaczcie, co powiedziała... Wiesia z "Sanatorium miłości" o swoim nieudanym małżeństwie Tym razem to Wiesia podzieliła się z Martą Manowską historią swojego małżeństwa. Na pytanie prowadzącej czy zna smak miłości powiedziała: Raczej nie! Ja stąpam twardo po ziemi  Potem wyznania przybrały nieoczekiwany charakter, a Wiesia opowiedziała, jak skończyło się jej małżeństwo: Czy ja męża kochałam? Młoda byłam! W dzień ślubu wiedziałam, że zrobiłam błąd. Kończyłam studium, pracowałam. Były takie sytuacje... (...) Sąsiadka powiedziała, że ma kobietę. (…) Poszłam i powiedziałam, żeby go sobie wzięła. (...) Nie żałuje, tego co się stało! Uczestniczka wyznała, że po odejściu męża musiała wyjechać do pracy we Włoszech, aby zapewnić byt rodzinie: Miałam 39 lat, ja nie szukałam kawalerów we Włoszech, ja szukałam pracy. Nie mówię, że mi bliskości nie potrzeba. Ja potrzebuję więcej okazywania miłości, ale nie można jej okazać, nie znając kogoś. Zobacz także:   Iwona była...

Bożenka z Sanatorium miłości przełamała strach
Newsy
Bożena z "Sanatorium miłości" w końcu przekonała widzów do siebie! Co takiego zrobiła?
Bożena z "Sanatorium miłości" przekonała do siebie widzów, dzięki wycieczce do Energylandii

W ósmy odcinku "Sanatorium miłości" nie brakowało emocji przede wszystkim ze względu na wizytę kuracjuszy w największym parku rozrywki w Polsce! Uczestnicy musieli zmierzyć się ze swoimi lękami i pokazać przed całą Polską, że są w stanie przełamać strach. Niewątpliwie najbardziej odważną kuracjuszką okazała się Bożenka, która pokonała wszelkie lęki! Czy dzięki swojej decyzji zyskała sympatię widzów? Zobacz także:  "Sanatorium miłości": Wiesia zostanie królową turnusu? Widzowie nie mają wątpliwości! Bożena z "Sanatorium miłości" w końcu przekonała do siebie widzów? Bożenka z "Sanatorium miłości" to niewątpliwie jedna z najbardziej barwnych postaci w całym programie. Jak wiadomo ta uczestniczka słynie z dość odważnego stylu ubioru, który niedawno w ostrych słowach skomentowała... Wiesia. Nigdy się do niej nie przekonam. Szanuję ją jako człowieka, ale uważam, że w naszym wieku trzeba mieć jakąś godność ubierania się. [...] Absolutnie mi Bożena nie leży. Nie pasuje mi jej sposób bycia i wymowy - powiedziała Wiesia w rozmowie z dziennikarzem portalu pomponik.pl Widzowie również to zauważyli i z dość dużą rezerwą podchodzili do Bożeny. Jednak wygląda na to, że po 8. odcinku programu wszystko się zmieniło! Kuracjusze wybrali się do największego parku rozrywki w Polsce - Energylandii, gdzie mogli zaznać prawdziwej adrenaliny! Chociaż większość uczestników skorzystała z atrakcji, to jednak Bożena początkowo przyznała, że ma fobię, z którą ciężko jest jej sobie poradzić. Jednak po pewnym czasie uczestniczka pokazała, że potrafi być odważną kobietą, która cieszy się życiem i przełamała swoje lęki!   Chociaż Bożena bardzo się bała, to jednak wybrała się z Martą Manowską na jeden z...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner