"Ślub od pierwszego wejrzenia" pierwsze pocałunki i pierwsze kłótnie
Instagram

Ważna zmiana w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Każdy fan musi o tym wiedzieć!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" pierwsze pocałunki i pierwsze kłótnie
Instagram

Finał 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" już w najbliższy piątek. Stacja TVN7 podjęła jednak decyzję o ważnej zmianie dotyczącej emisji ostatniego odcinka eksperymentu. Każdy fan, który nie chce przegapić finału, powinien o tym wiedzieć! Sprawdźcie szczegóły. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna i Adam wzięli rozwód?! Zaskakujące odkrycie internautki!

Zmiana dotycząca finałowego odcinka eksperymentu!

W piątek 22 maja dowiemy się, które pary pozostaną w małżeństwie, a kto być może zdecyduje się na rozwód. Fani nie mają wątpliwości, że największe szanse na szczęśliwe wspólne życie mają Agnieszka i Wojtek, a z kolei Joanna i Adam zdaniem internautów najprawdopodobniej podejmą decyzję o rozwodzie. Jednak o tym czy tak naprawdę się stanie, dowiemy się dopiero w piątek. 

Ta edycja zdecydowanie budzi najwięcej emocji wśród fanów! Nic więc dziwnego, że finał eksperymentu jest przez nich tak oczekiwany. Stacja jednak podjęła decyzję o przesunięciu ostatniego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o pół godziny wcześniej! Oznacza to, że finał programu zostanie wyemitowany na antenie TVN7 o godzinie 20:00!

Przez kilka dni trzeba zatem jeszcze uzbroić się w cierpliwość. Dotychczas będąc subskrybentem na platformie Player.pl można było obejrzeć przedpremierowo odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia', który w telewizji był emitowany tydzień później. Jednak finałowy odcinek nie został udostępniony na platformie i zobaczymy go dopiero w piątek o godzinie 20:00 na antenie TVN7!

Jak myślicie, kto pozostanie w małżeństwie, a kto jednak zdecyduje się na rozwód? 

Facebook

Finałowy odcinek eksperymentu już w najbliższy piątek o godzinie 20:00 na antenie TVN7!

Instagram

Wiadomo już, że powstanie 5. edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Właśnie ruszyły castingi!

X-news

 

Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54