M jak miłość - Kinga odwiedza Magdę
MTL Maxfilm

Zmiana emisji "M jak miłość"! Czy dziś będzie pokazany nowy odcinek?

M jak miłość - Kinga odwiedza Magdę
MTL Maxfilm

W związku z ważnymi wydarzeniami państwowymi czy meczami reprezentacji Polski stały program stacji telewizyjnych ulega zmianom. Dotychczas to brak kolejnego odcinka programu „Rolnik szuka żony” budziło największy sprzeciw fanów, a tym razem w związku z obchodami Święta Niepodległości, które wypada w poniedziałek, z anteny zniknie „M jak miłość”. 

Jaki program zastąpi popularny serial? Czy we wtorek widzowie zobaczą kolejny premierowy odcinek „M jak miłość”?

Czy 11 listopada będzie "M jak miłość"?

Zmiany w emisji ulubionych programów wiążą się ze sporymi kontrowersjami ze strony widzów, tym bardziej kiedy serial, który oglądają od lat jest puszczany o tej samej porze. 11 listopada wieczorne programy zostają zastąpione „Koncertem dla Niepodległej”. W TVP2 zamiast „Barw szczęścia” i „M jak miłość” zostanie wyemitowany uroczysty koncert z okazji 100-rocznicy obchodów odzyskania niepodległości przez Polskę.

Na szczęście zmiany w emisji "M jak miłość" dotyczą jedynie poniedziałku. We wtorek o stałej porze na antenie Dwójki pojawi się kolejny odcinek Emki, 1469. Widzowie mogą nie być do końca zadowoleni ze zmian, w końcu w tym tygodniu zobaczą tylko jeden odcinek serialu, a prawdziwe emocje czekają w 1470 odcinku, kiedy Ula zostanie napadnięta przez Grzelaka. Ten emocjonujący odcinek dopiero za tydzień!

 

Janek M jak miłość
Instagram

 

Ilona Janyst na planie
Instagram

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36