Reklama

Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro zainteresował się sprawą Miłosza P. i Katarzyny Dziedzic. Trener personalny i instruktor sztuk walki z Trójmiasta miał 9 kwietnia pobić dotkliwie swoją była partnerkę. Dziewczyna odważyła się pokazała swoje obrażenia i opowiedziała jak były partner ją pobił. Okazuje się, że Ziobro domaga się osadzenia trenera w więzieniu, ponieważ – to nie pierwsza taka historia w jego przypadku.

Onet.pl dotarł do informacji, że jeśli rzeczywiście tak było, to nie był to pierwszy taki przypadek kiedy trener dopuścił się przemocy. Mężczyzna usłyszał już kiedyś wyrok 6 miesięcy więzienia w zawieszeniu – właśnie za pobicie dziewczyny. Po zdarzeniu i złożeniu wyjaśnień Miłosz P. został zwolniony z aresztu. Ale może nie na długo, bo głos w sprawie zabrał minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

– Brutalny napad, jakiego dopuścił się ten mężczyzna, nie był incydentem w jego życiu. Nie można więc ryzykować, że znów dopuści się podobnego przestępstwa – powiedział Zbigniew Ziobro. Minister polecił złożyć odpowiedni wniosek o odwieszeniu kary w sądzie.

Zobacz: "Stosował na mnie przemoc W ŁÓŻKU". Katarzyna Dziedzic opisuje życie z trenerem Miłoszem P.

Zobacz także

Ziobro i sprawa Katarzyny Dziedzic

Co jeszcze zapowiada Ziobro?

– Ustalenia prokuratury wskazują, że mężczyzna wykorzystał swoją siłę do ataku na bezbronną, słabszą kobietę. Na takie agresywne zachowania wymiar sprawiedliwości musi reagować – powiedział minister sprawiedliwości.

Zobacz: Była żona trenera Miłosza P. zaprzecza, że kiedykolwiek była przez niego bita. Co na to Katarzyna Dziedzic?

Miłosz P. nie przyznaje się do zarzutów. Uważa, że jego była dziewczyna mówi nieprawdę. Zamieścił filmik w sieci, w którym wyjaśnił, że tego dnia Katarzyna Dziedzic piła i zażywała leki psychotropowe, a potem zamknęła się w łazience i upadła.

Trener zapowiada walkę w sądzie, Katarzyna Dziedzic podobnie!

Zobacz także: Dziedzic ujawniła treść sms-ów trenera, które pisał do klientek!

Pobita Katarzyna Dziedzic.

Instagram

Reklama

Kiedyś Miłosz i Katarzyna tworzyli parę oraz wspólnie ćwiczyli. Byli szczęśliwą parą.

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama