Lilka M jak miłość
Instagram
Newsy

"Nie chcę żyć! Chcę umrzeć!" Zgwałcona Lilka w "M jak miłość" popełni samobójstwo?!

"Nie chcę żyć! Chcę umrzeć!" Zgwałcona Lilka w "M jak miłość" popełni samobójstwo?!

Lilka w „M jak miłość” przeżywa prawdziwy dramat! Nie tylko została zgwałcona, ale nie jest w stanie przypomnieć sobie twarzy mężczyzny i dręczą ją koszmarne wspomnienia. Sytuacja pogarsza się z dnia na dzień, a Mateusz staje coraz bardziej bezradny. Co więcej Lilka zacznie sięgać po mocne środki nasenne i w pewnym momencie powie, że nie chce już żyć. Zdecyduje się na najgorsze?

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

Lilka jest załamana po gwałcie i sięgnie po leki!

Po imprezie w klubie Lilka została zgwałcona. Do jej drinka tajemniczy mężczyzna wsypał narkotyki, a kiedy półprzytomna dziewczyna wracała do domu napadła ją i brutalnie zgwałcił. W 1487 odcinku, który zobaczymy 21 stycznia, Lilka o wszystkim powie tylko Mateuszowi i nie zgłosi się na policję. Dziewczyna jest załamana i panicznie obawia się, że mogła zajść w ciążę. W końcu sięgnie po mocne leki nasenne swojej matki, a Mateusz zaobserwuje, że bierze ich stanowczo za dużo:

Musimy jakoś z tym żyć… - Mateusz zrobi wszystko, aby pocieszyć ukochaną.
A jeśli ja nie potrafię? – powie załamana Lilka
Co ty wygadujesz? Nawet tak nie myśl... Nie możesz! To nie są dropsy, tylko silny lek nasenny... Mocny jak cholera!

Lilka popełni samobójstwo?

Sytuację pogarsza fakt, że dziewczyna po gwałcie nie zgłosiła się do lekarza, a teraz prześladuje ją myśl, że mogłaby zajść w ciążę. Ten strach paraliżuje dziewczynę na tyle, że zaczęła myśleć o samobójstwie!

Nie chcę żyć! Chcę umrzeć! Boję się, strasznie się boję...Boże, a co będzie, jeśli zaszłam w ciążę? Pomyślałeś o tym?! Bo ja myślę o tym bez przerwy!!! - powie na skraju załamania Lilka.

Mateusz przestraszy się tych słów i obieca dziewczynie, że odnajdzie gwałciciela. Zacznie wypytywać koleżanki, które były wtedy w klubie i dotrze do monitoringu. Czy zobaczy na nim oprawcę Lilki?

Lilka i Mateusz M jak miłość
Instagram

Spotkanie klasowe skończyło się dla Lilki dramatycznie!

M jak miłość: 1484 -1485 - emisja 13-14 stycznia
MTL Maxfilm

 

 

 

Lilka M jak miłość
Instagram
Newsy
Lilka w "M jak miłość" podjęła ostateczną decyzję o aborcji! Co na to Mateusz?
Lilka w "M jak miłość" podjęła już ostateczną decyzję!

Lilka w „ M jak miłość ” po tym, jak dowiedziała się, że ojcem jej dziecka jest gwałciciel była zdruzgotana. Dziewczyna jest coraz bliższa podjęcia ostatecznej decyzji, a kiedy poinformuje o niej najbliższych, oni za wszelką cenę będą chcieli odwieść ją od aborcji. Czy Mateusz zaakceptuje decyzję Lilki? Pozwoli jej na usunięcie ciąży? Lilka w sekrecie usunie ciążę? Lilka nie zgłosiła nigdzie faktu, że została zgwałcona. Mateusz powiedział Markowi, że to jego dziecko. To wszystko sprawia, że nikt tak naprawdę nie wie, co przeżywa dziewczyna. Chciałaby szybko zapomnieć o tym, co ją spotkało, ale nie może przez fakt, że jest w ciąży z gwałcicielem. W końcu Lilka zdecyduje się na aborcję, sądząc, że to rozwiąże jej problemy. Dziewczyna Mateusza nie poinformowała o gwałcie i nie może dokonać aborcji, wpadnie jednak na inny pomysł! O decyzji usunięcia ciąży powie nawet swojej mamie: Nie chcę tego dziecka. Nie mogę, nie chcę urodzić tego dziecka... Zrobię wszystko, żeby go nie urodzić - powie zrozpaczona dziewczyna, która chciała targnąć się nawet na własne życie.  Krystyna będzie pewna, że to dziecko Mateusza, dlatego będzie starała się przekonać córkę, że poradzi sobie z macierzyństwem. Niestety kobieta nie widzi tego, w jak złym stanie psychicznym jest jej córka. Na szczęście Mateusz zdaje sobie z tego sprawę i nie będzie namawiał Lilki, aby urodziła dziecko, chociaż początkowo to robił. Ostatecznie Mostowiak zdecydował, że zaakceptuje jej decyzję:  Cokolwiek postanowisz, jestem z tobą i będę cię wspierał! - powie Mateusz. Co zrobi Lilka, aby usunąć ciążę? Jak to wpłynie na jej zdrowie? Dowiemy się już 17 marca! Lilka przez gwałt i ciążę chciała popełnić samobójstwo!    

Lilka Daniel M jak miłość
Fot. MTL Maxfilm
Seriale
Marysia w "M jak miłość" doprowadzi do spotkania Lilki i Daniela! Nie wiedziała, że to on jest gwałcicielem
Lilka i Daniel spotkają się? Do Marysia doprowadzi gwałciciela do dziewczyny!?

Nowy ratownik medyczny w " M jak miłość ", a jednocześnie gwałciciel Lilki, nie zdaje sobie sprawy, że dziewczyna zaczęła sobie przypominać szczegóły z dramatycznego wieczoru. Nieświadomy tego, że Lilka przypomniała sobie m.in. jego tatuaż, pokaże go Marysi w przychodni. Niestety, dopóki Rogowska nie wie nic o gwałcie nie może powiązać tych informacji. Wszystko zmieni się w 1509 odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy 7 kwietnia. To wtedy Lilka wyzna Marysi prawdę! Zobaczcie, co stanie się potem! Lilka w końcu powie o gwałcie ! W 1509. odcinku Mateusz ukradnie pieniądze Marysi, by dać je Lilce. Chłopak zostanie przyłapany. Nic nie usprawiedliwi tego co zrobiłeś, nic nie usprawiedliwi kradzieży... - powie załamana Rogowska. Jednak Lilka nie pozwoli na to, aby Mateusz wziął na siebie całą winę i w końcu wyzna: Ja zostałam zgwałcona... Po tym, jak dziewczyna zdobyła się na wyznanie przed Marysią, powie swojej matce. Wyzna też, że ojcem dziecka, którego się spodziewa jest gwałciciel. W tym samym odcinku w końcu jasne stanie się, że to Daniel Grześkiewicz zgwałcił Lilkę. Kiedy to wyjdzie na jaw? Lilka rozpozna gwałciciela! Marysia niedługo po rozmowie z Mateuszem i Lilką będzie jechała karetką z Danielem. Nie ma pojęcia kim tak naprawdę jest mężczyzna i przy ratowniku powie Arturowi o wyznaniu dziewczyny. Grześkiewicz zda sobie sprawę, że jego ofiara i Rogowska doskonale się znają. Teraz będzie chciał dowiedzieć się więcej o swojej ofierze, ale nie zdąży bo Lilka rozpozna go po tatuażu , kiedy odwiedzi matkę w przychodni. Mężczyzna w końcu odpowie za swój czyn? Dowiemy się już niebawem! Zobacz także:  Jesteś fanem "M jak miłość"? W takim razie ten quiz nie sprawi ci trudności! Uwaga! Trudne pytania Danie w przychodni sprawia...

Barbara Mostowiak M jak miłość
fot. MTL Maxfilm
Newsy
Barbara w "M jak miłość" poważnie zachoruje! To przez dramat w życiu Lilki i Mateusza?!
Barbara w "M jak miłość" rozchoruje się przez wnuka? Co dalej z seniorką rodu Mostowiaków?

Barbara w „ M jak miłość ” jako seniorka rodu stara się pomagać i zawsze służy radą. Jednak to, czego dowie się o swoim wnuku sprawi, że żona Lucjana może poważnie się rozchorować. W 1509. odcinku serialu Mateusz posunie się do kradzieży, aby zdobyć pieniądze dla Lilki i zostanie przyłapany. To wtedy dziewczyna wyzna, że została zgwałcona . Najpierw powie o tym Marysi, a potem swojej matce. W jaki sposób o sprawie dowie się Barbara? Czy jej serce wytrzyma po tak dramatycznej informacji? "M jak miłość": Barbara zachoruje po informacji o gwałcie Lilki? Barbara bardzo przeżywa problem każdego członka rodziny Mostowiaków. Jest załamana, że jej wnuk Mateusz w ostatnim czasie bardzo skomplikował sobie życie, ale nie wie, że to wszystko przez dramat, jakiego doświadczyła Lilka. Kłamstwa, przyłapanie na kradzieży, ciąża - te wszystkie informacje sprawiły, że babcia Basia mocno przeżywa obecną sytuację Mateusza. A jak zareaguje na wieść o brutalnym gwałcie na dziewczynie wnuka? Zdrowie seniorki rodu nie jest już najlepsze, dlatego Marysia i Mateusz będą obawiali się, że informacja o gwałcie na Lilce, którego dokonał ratownik medyczny pracujący z Rogowską, całkowicie ją załamie. Z obawy, że serce Barbary mogłoby nie wytrzymać takiego wstrząsu, zanim poinformują ją o tragedii dziewczyny, najpierw przygotują grunt pod tę trudną rozmowę. Czy ich plan się powiedzie? A może kobieta odkryje prawdę w inny sposób!? Tego dowiemy się już w kwietniowych odcinkach. Zobacz także:   W "M jak miłość" policja nie odnajdzie zwłok Artura, ale Olek i tak trafi do więzienia! Barbara załamie się na wieść o dramacie Lilki i Mateusza! Lilka, aby bronić Mateusza powiedziała, co ją spotkało!  

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner