Jeszcze niedawno w rodzinie Zenka Martyniuka cała rodzina bawiła się na weselu jego syna, a już niebawem będzie następna okazja do świętowania! Jego synowa zostanie mamą. Jak donosi "Super Express", Zenek Martyniuk bardzo przejął się porodem i postanowił zapewnić swojej synowej jak najlepszą opiekę medyczną. A wyda na nią nawet... 20 tysięcy złotych! Podstawowy pakiet VIP to koszt ok. 10 tys. złotych. Jeśli dołoży się do tego dodatkowe usługi, koszt może wzrosnąć dwukrotnie.

Reklama

Więcej: Ile naprawdę zarabia Zenek Martyniuk? Na weselu swojego syna pokazał na co go stać!

Co ciekawe, to sama babcia przyszłego wnuczki najbardziej nie może doczekać się narodzin.

Zobacz także

– Mama tak bardzo nie może doczekać się wnuczki, że nie wiemy, czy da nam się w ogóle nią zajmować – żartował nawet niedawno młody Martyniuk.

Córeczka syna Zenka Martyniuka najprawdopodobniej dostanie na imię Noemi, choć brane są pod uwagę również imiona: Diana i Laura. (Syn Zenka Martyniuka zdradził płeć i imię dziecka! Jest bardzo oryginalne!)

Zobacz: Ślub i wesele Daniela Martyniuka kosztowało milion złotych? Syn muzyka dementuje plotki i zdradza prawdziwą kwotę

Wesele Daniela Martyniuka

Przypomnijmy, wesele Daniela Martyniuka i Eweliny było jednym z największych wydarzeń w rodzinie Martyniuków od lat. Na weselu bawiło się około 250 osób. Kilka dni po tym wydarzeniu mówiło się o tym, że zabawa kosztowała około miliona złotych. Nie da się ukryć, że taka suma zapiera dech w piersiach, jednak jak się teraz okazuje - nie jest prawdziwa! Daniel Martyniuk postanowił zdementować wszystkie informacje w "Dzień Dobry TVN" i stwierdził, że wesele kosztowało ok. 300 tysięcy złotych.

Ewelina zostanie niebawem mamą!

EastNews

Reklama

To będzie wielkie wydarzeniu tuż po ich weselu!

Reklama
Reklama
Reklama