Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Zenon Martyniuk
East News
Newsy

Zenon Martyniuk jeszcze nie widział swoje wnuczki! "Nie mogę się doczekać kiedy wezmę Laurę na ręce"

Ostatnie miesiące z pewnością były bardzo trudne dla Zenka Martyniuka i jego rodziny. Wszystko przez problemy jego syna. Media informowały, że Daniel M. zaledwie kilka miesięcy po ślubie nie chciał wpuścić swojej ciężarnej żony do domu. Na miejscu pojawiła się wówczas policja, która zatrzymała syna Zenka Martyniuka.

Od niedawna Daniel i jego żona są rodzicami córki, która przyszła na świat w połowie lutego. Teraz okazuje się, że szczęśliwy dziadek, Zenon Martyniuk jeszcze nie widział swojej wnuczki! 

Dlaczego Magda Bereda zdecydowała się na cover piosenki Zenka Martyniuka? Zobaczcie, co mówi o hicie disco polo

Zenon Martyniuk planuje chrzest swojej wnuczki

"Król disco polo" w rozmowie z magazynem "Świat i Ludzie" przyznał, że jeszcze nie widział swojej wnuczki, ale już wkrótce nadrobi zaległości. Okazuje się, że Zenek Martyniuk po raz pierwszy spotka się z małą Laurą 16 marca - akurat wtedy będzie koncertował w okolicach domu rodziców swojej synowej. Żona Daniela M. po rodzinnej awanturze przeprowadziła się do rodzinnego domu. 

Nie mogę się doczekać kiedy wezmę Laurę na ręce. Mam koncert w Malanowie, a to niedaleko domu rodziców Eweliny, mojej synowej. Na razie wnusię widziała moja żona. Od razu się w niej zakochała! - mówił Zenek Martyniuk w magazynie.

Szczęśliwy dziadek zdradził również, że już planuje chrzest wnuczki. Czy uroczystość będzie równie wystawna, jak ślub jego syna Daniela M.?

To święto rodzinne, nie chcemy wielkiej pompy - zdradził w wywiadzie. 

Zenon Martyniuk w rozmowie z magazynem przyznał, że jego syn jest zakochany w małej Laurze. 

Daniel jest zakochany w Laurze, a dziecko wiele zmienia na lepsze.

Zobacz także: Daniel M. opowiedział o narkotykach, alkoholu i swoich relacjach z ojcem! "On nie lubi pewnych rzeczy"

Zenon Martyniuk jeszcze nie widział swojej wnuczki.

Zenek Martyniuk

Córka Daniela M. urodziła się w połowie lutego.

Daniel M
Instagram

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Zenon Martyniuk
East News
Newsy
Zenek Martyniuk szczerze o problemach syna! Co z jego małżeństwem?

Zenek Martyniuk w najnowszym wywiadzie skomentował problemy swojego syna i zdradził, jak teraz wygląda jego małżeństwo! Martyniuk to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce i chyba każdy zna jego największe hity takie jak: "Przez twe oczy zielone". Niestety, w ubiegłym roku zrobiło się głośno o jego rodzinie również ze względu na problemy syna. Po wystawnym weselu Daniela i jego partnerki w mediach zaczęły ukazywać się niepokojące informacje dotyczące ich związku. Pod koniec 2018 roku prasa donosiła, że w domu młodego małżeństwa musiała interweniować policja, a po jakimś czasie okazało się, że ich związek przeżywa poważny kryzys. Para rozstawała się i schodziła. Jak dziś wyglądają ich relacje?  Zenon Martyniuk szczerze o synu Król disco-polo w rozmowie z "Twoim imperium" skomentował związek swojego syna i zapewnił, że Daniel i jego żona są dziś razem. Jakim ojcem według Zenka Martyniuka jest Daniel? Co mówi o swojej synowej? Wszystko się naprostowało. Daniel ma wspaniałą rodzinę. Jest bardzo troskliwym ojcem. Naprawdę, aż miło popatrzeć, jak się zajmuje córką. O synowej też złego słowa nie mogę powiedzieć, bo bardzo się stara, a dodatkowo jeszcze się uczy. Jestem zadowolony, że tak się to potoczyło.  Przy okazji Zenek Martyniuk opowiedział o swojej ukochanej wnuczce. Dumny dziadek przyznał, że rozpieszcza małą Laurę.  (...) Często ją zabieram na spacery do lasu i śpiewam jej piosenki. A gdy jest u nas, to jeszcze przygrywam na pianinie. Wtedy dziecko się uśmiecha i podryguje w takt muzyki - wyznał w rozmowie z "Twoim imperium".  Przypominamy, że już wkrótce do kin wejdzie film opowiadający o życiu Zenka Martyniuka. Premiera produkcji zapowiedziana jest na 14 lutego. Zobacz także:   Jak wygląda...

Zenek Martyniuk
Newsy
Wielka radość w rodzinie Zenka Martyniuka! Wokalista zdradził, kiedy odbędą się chrzciny jego wnuczki

Zenek Martyniuk już od blisko dwóch miesięcy jest szczęśliwym dziadkiem. Pierwsze dziecko syna króla disco-polo i jego żony Eweliny przyszło na świat na początku lutego br. Teraz, jak zdradza sam wokalista, cała rodzina szykuje się do chrzcin małej Laury! Zenek Martyniuk w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że uroczystość zaplanowana jest na Święta Wielkanocne. Muzyk nie ukrywa swojego szczęścia i zapewnia, że od kiedy jego wnuczka pojawiła się na świecie, w jego rodzinie zapanował spokój i radość. Co Zenek Martyniuk powiedział o swoim synu? Zenek Martyniuk szczerze o swoim synu Ostatnie miesiące z pewnością nie należały do nałatwiejszych dla Zenka Martyniuka. Kilka miesięcy temu w mediach pojawiły się niepokojące informacje dotyczące syna wokalisty. Według doniesień medialnych Daniel M. ostro pokłócił się ze swoją żoną, a policja znalazła u niego narkotyki. Ostatnio jednak, że syn Zenka Martyniuka pogodził się z żoną i jej bliskimi i teraz znów tworzą szczęśliwą rodzinę. Autor hitu "Przez twe oczy zielone" zapewnia, że narodziny córki odmieniły Daniela M.  Odkąd Laura pojawiła się na świecie wszystko znów zaczęło się dobrze układać. Cieszę się, że młodzi doszli do porozumienia. Wierzę, że przed nimi wiele wspólnych lat w szczęściu. Daniel pewne rzeczy przemyślał i zrozumiał. Bardzo się stara odbudować relacje. To dobry, choć trochę zbuntowany chłopak - Zenon Martyniuk zdradził w rozmowie z "Super Expressem".  Święta Wielkanocne, a wraz z nimi chrzest wnuczki Zenka Martyniuka, już za półtora tygodnia. Na uroczystości pojawi się jedynie najbliższa rodzina Daniela M. i jego żony.  Już wkrótce odbędzie się chrzest córki Daniela M.  Zenek Martyniuk zdradził, że narodziny...

Filmy z wesela syna Zenka Martyniuka
Newsy
Zenek Martyniuk wyda 20 tysięcy na poród synowej! "Będzie szybko, miło i w otoczeniu najbliższych"
Wszystko dla wnuczki!

Jeszcze niedawno w rodzinie Zenka Martyniuka cała rodzina bawiła się na weselu jego syna, a już niebawem będzie następna okazja do świętowania! Jego synowa zostanie mamą. Jak donosi "Super Express", Zenek Martyniuk bardzo przejął się porodem i postanowił zapewnić swojej synowej jak najlepszą opiekę medyczną. A wyda na nią nawet... 20 tysięcy złotych! Podstawowy pakiet VIP to koszt ok. 10 tys. złotych. Jeśli dołoży się do tego dodatkowe usługi, koszt może wzrosnąć dwukrotnie.   Więcej:  Ile naprawdę zarabia Zenek Martyniuk? Na weselu swojego syna pokazał na co go stać!   Co ciekawe, to sama babcia przyszłego wnuczki najbardziej nie może doczekać się narodzin. – Mama tak bardzo nie może doczekać się wnuczki, że nie wiemy, czy da nam się w ogóle nią zajmować – żartował nawet niedawno młody Martyniuk. Córeczka syna Zenka Martyniuka najprawdopodobniej dostanie na imię Noemi, choć brane są pod uwagę również imiona: Diana i Laura. ( Syn Zenka Martyniuka zdradził płeć i imię dziecka! Jest bardzo oryginalne! )   Zobacz:  Ślub i wesele Daniela Martyniuka kosztowało milion złotych? Syn muzyka dementuje plotki i zdradza prawdziwą kwotę   Wesele Daniela Martyniuka Przypomnijmy, wesele Daniela Martyniuka i Eweliny było jednym z największych wydarzeń w rodzinie Martyniuków od lat. Na weselu bawiło się około 250 osób. Kilka dni po tym wydarzeniu mówiło się o tym, że zabawa kosztowała około miliona złotych. Nie da się ukryć, że taka suma zapiera dech w piersiach, jednak jak się teraz okazuje - nie jest prawdziwa! Daniel Martyniuk postanowił zdementować wszystkie informacje w "Dzień Dobry TVN" i stwierdził, że wesele kosztowało ok. 300 tysięcy złotych.   Ewelina zostanie niebawem mamą!   To będzie wielkie wydarzeniu tuż po ich weselu!

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner