Sara Boruc i Ewa Chodakowska na imprezie Adam Zdrójkowski i Sandra Kubicka na imprezie Karolina Szostak i Joanna Horodyńska na imprezie Karolina Gilon i Zofia Ślotała na imprezie
Gwiazdy na imprezie w domu handlowym Vitkac
ONS

Sara Boruc, Ewa Chodakowska, Adam Zdrójkowski, Joanna Horodyńska, Karolina Szostak, Sandra Kubicka i inne gwiazdy pojawiły się na spotkaniu z założycielami marki Dsquared2. Impreza odbyła się w luksusowym domu handlowym Vitkac w Warszawie. A która gwiazda zachwyciła swoją stylizacją? Z tłumu wyróżniała się Ewa Chodakowska, która wybrała seksowny czerwony komplet. Na pierwszej oficjalnej imprezie po narodzinach syna pojawiła się również Sara Boruc! 

Zobaczcie naszą fotorelację! 

Zobacz także: Oliwia Bieniuk została influencerką! Prezentuje produkty włoskiej marki

1/4
Sara Boruc i Ewa Chodakowska na imprezie
ONS

Sara Boruc od chwili narodzin syna nie pojawiała się na oficjalnych imprezach. Teraz jednak zrobiła wyjątek i wybrała się na spotkanie z założycielami marki Dsquared2. Podoba się Wam jej look? Młoda mama postawiła na czarny total look. Ewa Chodakowska z kolei zaprezentowała się w seksownej czerwieni. Wyglądała świetnie! 

2/4
Adam Zdrójkowski i Sandra Kubicka na imprezie
ONS

Na imprezie nie zabrakło również Adama Zdrójkowskiego i Sandry Kubickiej. Krótka sukienka podkreślła szczupłą figurę modelki!

3/4
Karolina Szostak i Joanna Horodyńska na imprezie
ONS

Czarny total look wybrała również Karolina Szostak. Dziennikarka zaprezentowała się w szerokich spodniach, które połączyła z luźną marynarką wiązaną w talii. Joanna Horodyńska wyróżniała się z tłumu w seksownej złotej sukience i marynarce. Jak zwykle pokazała klasę!  

4/4
Karolina Gilon i Zofia Ślotała na imprezie
ONS

Karolina Gilon wybrała kreację, która podkreśliła jej zgrabne i długie nogi, a Zofia Ślotała pokazała się czarnej stylizacji z efektownym płaszczem- wyglądała świetnie!