Gorąca dyskusja na profilu Joanny Koroniewskiej. Poszło o... biust aktorki! Nazwana "deską" postanowiła odpowiedzieć. Mocno i dobitnie.

Reklama

Zobaczcie jej wpis na Instagramie i fotki, które wrzuciła.

Skoro od wczoraj na moim profilu takie emocje DESKI wzbudzają - wrzucam jeszcze jedną fotę z wczoraj- dziś podobno nawet Międzynarodowy Dzień Bikini - pisze Koroniewska.

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan namawia Joannę Koroniewską do powrotu do "M jak miłość"! Jest odpowiedź

Joanna Koroniewska nazwana "deską", odpowiada

Zaczęło się od opublikowania przez Joannę Koroniewską wpisu na tema diety i naturalnych kosmetyków. Wrzuciła do niego swoje zdjęcie w bikini. I choć fani zaczęli się natychmiast zachwycać jej wyglądem, pod postem pojawiły się też mało pochlebne opinie. Aktorka postanowiła zareagować kolejnym wpisem i kolejnymi zdjęciami w bikini.

Od wczoraj przecieram oczy ze zdumienia. Jednego pana fotografa to nawet musiałam zablokować, ponieważ... ewidentnie fota w kostiumie kąpielowym wzbudziła w NIM ogromne emocje. I zapewniam TO nie było ani zgorszenie ani podziw ... A co TO było?! - zastanawia się aktorka.

Jak pisze, "obfitość biustu" ma dla niektórych duże znaczenie.

Zobacz także

Czy to oznacza, że KOBIETA o małym biuście nie powinna pokazywać się na zdjęciu w bikini?!! Albo, że budzi w tych osobach odrazę?! Szczerze, czy to oznacza, że babka o kształtach skądinąd mniej obfitych tudzież zbyt obfitych ma czuć się źle?! Bo co?! - pyta Koroniewska.

Jak dodaje, wie jak wygląda i lubi siebie taką, jaka jest. Ta akceptacja przyszła jednak z wiekiem.

Kiedyś pewnie bym to przeżywała a dzisiaj wrzucam takie zdjęcia z pełną świadomością. Znam sWoje wady i je polubiłam. Tak jak wszystkie zalety. Ale żeby z takich błahych skądinąd powodów mieć wobec drugiej osoby agresję?!! Przeszłam już skakanie i otwartą buzię, przejdę i deskę a właściwie dwie.

Na koniec długiego posta mocno podkreśla:

Różnimy się wyglądem, czasem nawet poglądami, aż mnie korci żeby i o tym z Wami porozmawiać, ale AGRESJA wobec inności ?!!! TEGO NIE akceptuję. Nie chcę takiego świata dla MOICH dzieci. Nie tak je wychowuję. Staram się szanować KAŻDEGO człowieka. A ludziom plującym jadem niezmiennie współczuję - pisze Koroniewska (pisownia oryginalna).

I chyba trudno się z nią nie zgodzić. A Wy jak uważacie, "obfitość biustu" ma aż takie znaczenie?

To zdjęcie wywołało spore emocje obserwujących profil aktorki:

Joanna Koroniewska postanowiła odpowiedzieć kolejnym wpisem:

A oto ostatni post Koroniewskiej, oczywiście również w bikini:

Reklama

Joanna Koroniewska to bez wątpienia bardzo atrakcyjna kobieta:

EastNews
Reklama
Reklama
Reklama