Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
AKPA
TYLKO U NAS

Ilona Ostrowska zdradziła, jak wyglądało jej ostatnie spotkanie z Pawłem Królikowskim! "Pięć dni przed śmiercią odwiedziłam..."

Ilona Ostrowska i Paweł Królikowski poznali się bliżej na planie serialu "Ranczo". Ich zawodowa relacja przerodziła się w serdeczną przyjaźń. Gwiazda bardzo przeżyła śmierć przyjaciela.

Wciąż trudno uwierzyć w śmierć Pawła Królikowskiego. Aktora i jurora programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" żegnały tłumy. Ale w sercach bliskich, przyjaciół i fanów serialowy Kusy pozostanie na zawsze. Wśród wielu ciepłych słów, jakie powiedziano o Królikowskim, nie mogło zabraknąć wspomnień Ilony Ostrowskiej. W rozmowie z "Party" gwiazda wyznała, że kilka dni przed śmiercią odwiedziła Królikowskiego w szpitalu. Nie sądziła jednak, że to spotkanie okaże się ostatnim. Jak się z nim pożegnała?

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

Jak Ilona Ostrowska pożegnała Pawła Królikowskiego?

Paweł Królikowski zmarł w jednym z warszawskich szpitali, po długiej walce z chorobą. Pogrzeb aktora odbył się 5 marca w kościele pw. Wniebowzięcia NMP i św. Józefa w Warszawie. Serialowego Kusego żegnały tłumy. Na uroczystości oprócz rodziny i przyjaciół pojawiły się setki widzów, a także politycy. W trakcie mszy świętej chwytające za serca słowa wygłosiły dzieci Królikowskiego: syn Antoni i córka Julia oraz brat aktora, Rafał Królikowski.

Dziękuję ci w imieniu kochającej żony Gosi i dzieci, twoich małych Królików, za wszystko. Za to, że nauczyłeś nas uśmiechać się do świata i do ludzi, pokazałeś, jaki piękny potrafi być ten świat i że warto być jego dobrą częścią. Nie było dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Każdego dnia przypominałeś, żeby chciało nam się chcieć, i udowadniałeś, że chcieć to móc (...). Naszym bohaterem będziesz już na zawsze", mówił do zebranych w kościele Antoni Królikowski.

Zaraz po nim, głos zabrała młodsza siostra, Julia Królikowska.

Dziękujemy Ci, Tato, za świat pojęć, który tworzyłeś razem z nami, w którym każdy był sobą i czuł się najważniejszy", żegnała tatę Julia Królikowska.

W rozmowie z "Party" przyjaciela pożegnała również Ilona Ostrowska. Gwiazda "Rancza" nie ukrywa, że odeszła jej bratnia dusza...

Pięć dni przed śmiercią odwiedziłam Pawła w szpitalu. Pogadaliśmy od serca, choć tak naprawdę był to mój monolog... Zdążyłam się z nim pożegnać. Nie wierzę, że go już nie ma, wiem natomiast, że nie jestem w tej żałobie osamotniona – powiedziała Ostrowska.

Więcej o ostatnim pożegnaniu Pawła Królikowskiego przeczytasz w nowym "Party".

Paweł Królikowski na okładce Party - do środka

Paweł Królikowski na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Paweł Królikowski nie żyje. Takiego go zapamiętamy!
EastNews

 

to_byl_rok_odcinek_3
Mat. promocyjne
Newsy
Antoni Królikowski i Paweł Królikowski... rywalizują ze sobą! Który okazał się lepszy?
Antoni Królikowski i Paweł Królikowski... rywalizują ze sobą! Który okazał się lepszy?

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'edipresse', 'bV.rEI8QgKnwbPJBmpBCl.VmrrKpPYOSf5eP9uEk7BX.b7', 'taindqlpat', 'hqepnzhlyfhmjofdmpnnjuvfnsme']); Jak wam się podoba program „To był rok!” ? My jesteśmy nim zachwyceni - zabawni prowadzący, ciekawa formuła i świetna scenografia! Mamy dla was zapowiedź tego co się wydarzy w trzecim odcinku programu „To był rok!” - Marzena Rogalska oraz kapitanowie Ania Mucha i Antek Królikowski zabiorą nas w sentymentalną podróż do roku 1985! Jest to czas, w którym Zbigniew Religa wykonuje pierwszy w kraju przeszczep serca, a na muzycznej scenie pojawia się młodziutka Whitney Houston. Panowie noszą jeans od stóp do głów, a Panie robią trwałą ondulację. Jest to także czas, kiedy na polskich listach przebojów konkurowały „Daj mi tę noc”, „Chałupy welcome to”, „Czerwony jak cegła”, „Hi fi” oraz „Au sza la la la”.    Co wydarzy się w trzecim odcinku "To był rok"?  Składy drużyn uzupełnią Paweł Królikowski , który w 1985 roku jest na drugim roku studiów aktorskich. Przypomni on pierwsze sceny miłosne, wąsatego kolegę, który kupował w bufecie kanapki z „pyszną rybką” przez co żadna ze studentek nie chciała być z nim w parze na zajęciach oraz swój filmowy debiut. Na drugiej kanapie zasiądzie Jacek Lenartowicz , który opowie o swoich czasach w wojsku, radzieckich klubach i jego ulubionych blinach z kawiorem. Co ciekawe, Paweł i Antoni Królikowski będą rywalizować ze sobą! Pojawi się tajemnicza postać, której najlepszym przyjacielem był Puszek Okruszek, a Dawid Kwiatkowski odświeży przebój Kombi „Black and white”. ...

Paweł Królikowski komentuje zmiany jury w TTBZ
ONS
Newsy
Paweł Królikowski nie jest zachwycony pojawieniem się Kacpra Kuszewskiego w TTBZ? "Jesteśmy niechętni zmianon w jury"
Paweł Królikowski nie jest zachwycony pojawieniem się Kacpra Kuszewskiego w TTBZ? "Jesteśmy niechętni zmianon w jury"

  Paweł Królikowski skomentował zmiany  w jury w  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że z programem pożegnał się Bartek Kasprzykowski, a jego miejsce zajął zwycięzca ósmej edycji show Polsatu. W dziewiątej odsłonie programu uczestników będą więc oceniać Paweł Królikowski, Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska i nowy juror, Kapcer Kuszewski. A jak zmiany w programie ocenia Paweł Królikowski? Aktor w rozmowie z Party.pl skomentował udział nowego jurora w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Jak? Posłuchajcie sami!   Zobacz także:  Młynarczyk, Lato, Miko... Wiemy, kto wystąpi w 9. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Będziesz zaskoczony wszystkimi nazwiskami!   Paweł Królikowski skomentował zmiany w TTBZ.

Antek Królikowski, Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
East News/Instagram
Newsy
Paweł Królikowski o Antku: "Odczepcie się wreszcie od niego!". O co chodzi?
Paweł Królikowski o Antku: "Odczepcie się wreszcie od niego!". O co chodzi?
Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner