Zbyszek z czwartej edycji Rolnik szuka żony znajdzie miłość?
mat. prasowe
1/4
Zbyszek z czwartej edycji Rolnik szuka żony znajdzie miłość?
mat. prasowe

Zbyszek z czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" znów jest szczęśliwy! Jeszcze kilka tygodni temu wszystko wskazywało na to, że jeden z najsympatyczniejszych uczestników reality-show wciąż jest samotny i nie odnalazł jeszcze swojej drugiej połówki. W święta Wialkanocne Zbyszek opublikował na Facebooku obrazek samotnego mężczyzny z jeszcze smutniejszym podpisem.

Tęsknota za człowiekiem to najgorsza kara jaką można dostać od życia- pojawił się napis pod zdjęciem. 

Teraz wszystko wskazuje na to, że w życiu rolnika zaszły wielkie zmiany! "Na żywo" donosi,  że Zbyszek od jakiegoś czasu spotyka się z tajemniczą kobietą. Jak komentuje to sam uczestnik czartej edycji "Rolnik szuka żony"? Odpowiedź w naszej galerii!

Zobacz także: Prowadząca Rolnik szuka żonywzięła cichy ślub? Zdradził ją jeden szczegół!

2/4
Rolnik szuka żony odcinek 12 finał Zbyszek wkurzony na Ewę
Mat. prasowe

Jak informuje "Na  żywo" sąsiedzi Zbyszka zauważyli, że rolnik znów jest szczęśliwy. Sam Zbyszek w rozmowie z magazynem nie dementuje tych doniesień, ale nie chce zdradzać szczegółów ze swojego życia prywatnego. 

Nic nie powiem, nie będę zapeszał, uczucia nie lubią rozgłosu. Jak będę miał pewność, że mogę pochwalić się dziewczyną i ona będzie tego chciała, zrobię to, obiecuję- zapewnił Zbyszek z 4. edycji programu. 

Co jeszcze powiedział rolnik?

Zobacz także: Pierwsze lody przełamane, pora na drugą randkę. Dokąd i kiedy się na nią wybrać?

3/4
Zbyszek z "Rolnik szuka żony"
mat. prasowe

Chciałbym mieć kochającą żonę, dzieci, prawdziwy dom i wierzę, że to marzenie się spełni- przyznał w rozmowie z "Na żywo".

My trzymamy więc kciuki, żeby marzenie Zbyszka spełniło się jak najszybciej! 

Okazuje się również, że rolnik wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem wśród kobiet! Informator magazynu zdradza bowiem, że Zbyszek wciąż ostale listy od od dziewczyn, które chciałyby się z nim spotkać. 

Wciąż dostaje mnóstwo listów od dziewczyn, które zobaczyły go w programie- zdradza informator "Na żywo".

Zobacz także: FINAŁ 'ROLNIK SZUKA ŻONY 4': KASIA I PIOTR JEDNAK BĘDĄ MIELI DZIECKO! CZY UDZIAŁ W SHOW TO DOBRY SPOSÓB, BY ZNALEŹĆ MIŁOŚĆ?

4/4
Zbyszek rozmawia z Martą Manowską
Mat. prasowe

Niestety, w programie Zbyszek nie odnalazł swojej drugiej połówki. I chociaż do swojego domu zaprosił Ewę i Iwonę to szybko okazało się, że panie nie są zainteresowane związkiem z rolnikiem.  Kilka miesiecy po zakończeniu 4. edycji programu "Rolnik szuka żony" plotkowano, że Zbyszek związał się z Justyną (kandydatką Karola)- razem spędzili nawet sylwestra w Anglii, jednak już kilka tygodni później Justyna przyznała, że nie zaiskrzyło...

Mamy jednak inne oczekiwania wobec siebie. Zbyszek to wspaniały mężczyzna i życzę mu jak najlepiej - powiedziała Justyna w rozmowie z "Na Żywo".

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony