Telenowela "Zbuntowany anioł" pojawiła się na ekranach pod koniec lat 90. i szybko podbiła serca widzów. Miliony pokochały wcielającą się w Milagros Natalię Oreiro i śledziły jej miłosne poczynania z Ivo, w którego wcielał się Facundo Arana. Choć minęło już wiele lat, nadal wiele osób darzy serial i jego bohaterów sentymentem. Jak zatem wygląda teraz jeden z głównych bohaterów?

Reklama

Ivo ze "Zbuntowanego anioła"

Choć "Zbuntowany anioł" został wyprodukowany w Argentynie w latach 1998-1999, pokochali go widzowie w każdym zakątku Ziemi. Wiadomo, że serial gościł równocześnie na ekranach telewizorów w 30 krajach całego świata i wszędzie cieszył się dużą popularnością. W Polsce telenowela była prawdziwym hitem w 2000 roku, kiedy to stacja Polsat zaprezentowała premierowe odcinki produkcji. Widzów ujęła historia rodem z "Kopciuszka". Główną bohaterką produkcji jest bowiem wychowana w domu dziecka Milagros, która po wejściu w dorosłe życie zostaje pokojówką w willi bogacza.

- Milagros (Natalia Oreiro) to sierota wychowana w klasztorze. Jej matka zmarła przy porodzie i jedyne co pozostawiła córce, to medalik z wizerunkiem Matki Boskiej. Kiedy Milagros kończy 18 lat zostaje zatrudniona w domu bogatej rodziny Di Carlo jako służąca. Po pewnym czasie okazuje się, że Federico (Arturo Maly) - głowa rodziny Di Carlo jest ojcem Milagros. Przed laty był zakochany w Rosario (Marita Ballesteros), która była służącą w domu jego ojca. Niestety Federico musiał poślubić dziedziczkę fortuny - Luisę (Fernanda Mistral), zostawiając tym samym swoją miłość. O wszystkim wiedzieli tylko Federico i ojciec Manuel (Humberto Serrano). Federico chce zostać deputowanym, i ze względu na to nie przyznaje się do swojej nieślubnej córki, sądząc, że to mogłoby zniszczyć jego karierę polityczną. Opiekunką Milagros staje się matka Federica - Angelica (Lydia Lamaison), która poszukuje swojego wnuka, nie wiedząc, że to Milagros. Ta z kolei zakochuje się w Ivo (Facundo Arana). Jednak cierpi, ponieważ u jego boku widzi coraz to nowe kobiety - opisuje fabułę "Filmweb".

screen YouTube.com/telefe

Zobacz także: Pamiętacie majordomusa Bernardo ze "Zbuntowanego anioła"? Życie Osvaldo Guidiego zakończyło się tragicznie

Miliony widzów śledziły losy serialowej Milagros, która straciła głowę dla Ivo Di Carlo-Miranda Rapallo. Jej los podzieliła także damska część widowni, która wzdychała do aktora. Dziś Facundo Arana ma 51 lat i chętnie pokazuje swoje prywatne życie w mediach społecznościowych. Nieustannie cieszy się popularnością i ma 798 tysięcy fanów na Instagramie. W sieci prezentuje m.in. to, jak pływa na desce surfingowej czy jeździ na Harleyu. Publikuje także ujęcia ze swoich występów, ponieważ jako muzyk gra na saksofonie. Wiadomo także, że aktor od lat jest w szczęśliwym związku. W 2007 roku jego partnerką została modelka Maria Susini. Wspólnie doczekali się trójki dzieci.

zrzut ekranu: YouTube.com/telefe

Zobacz także: Pamiętacie brwi Glorii Esposito ze "Zbuntowanego anioła"? Dziś grająca ją Gabriela Sari ma 46 lata i ciało bogini

Warto dodać, że kultowy "Zbuntowany anioł" ponownie jest wyświetlany teraz w polskiej telewizji. Stacja TV Puls obwieściła: "Wiemy, że czekaliście na tę chwilę długo i oto ona! Na naszą antenę wraca jedna z najbardziej znanych telenoweli. Zobacz, jak piękna i przebojowa Milagros poradzi sobie w roli służącej w domu bogatej rodziny DiCarlo". Odcinki można już oglądać od poniedziałku do piątku od godziny 10:00.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama