Anna Jantar
Newsy

Odwołano mszę za Annę Jantar przez koronawirusa! Natalia Kukulska uczci pamięć matki w inny sposób

Natalia Kukulska, z powodu koronawirusa, przeniosła mszę upamiętniającą Annę Jantar. Jak uczci pamięć swojej mamy?

14 marca minie 40. rocznica tragicznej śmierci Anny Jantar. Tego dnia miała odbyć się msza święta poświęcona pamięci mamy Natalii Kukulskiej, jednak z powodu koronawirusa została odwołana. Decyzja została podjęta ze względów bezpieczeństwa. Na kiedy przeniesiono obchody? 

Natalia zdradziła, w jaki sposób uczci rocznicę śmierci swojej mamy. Piękny gest!

Zobacz także: Natalia Kukulska pokazała wzruszającą kartkę z pamiętnika Anny Jantar! Te słowa wpisała w dniu narodzin córki

Jak Natalia Kukulska radziła sobie w szkole po śmierci mamy? Szczere słowa gwiazdy

Natalia Kukulska o mamie, Annie Jantar

Katastrofa samolotu Ił-62 Mikołaj Kopernik wstrząsnęła Polską. 14 marca 1980 roku na pokładzie zginęło 77 pasażerów i 10 członków załogi w tym Anna Jantar. W sobotę minie 40. rocznica tych tragicznych wydarzeń. 

Natalia Kukulska poinformowała, że tego dnia miała odbyć się msza święta ku pamięci jej zmarłej mamy. Mimo tego, że msza miała mieć charakter prywatny, Natalia jest świadoma, jak wielu wielbicieli Anny Jantar chciałoby oddać jej hołd. Ze względów bezpieczeństwa z powodu zagrożenia koronawirusem, obchody zostały przesunięte na czerwiec, kiedy Anna Jantar obchodziłaby 70. urodziny: 

14 marca miała odbyć się Msza św. w parafii św. Marii Magdaleny na warszawskim Wawrzyszewie, którą miał poprowadzić ksiądz profesor Andrzej Witko a koncelebrować mieli zaprzyjaźnieni księża a zarazem wielbiciele mamy. Dziś chciałam to ogłosić oficjalnie, bo choć uroczystości mają charakter prywatny, pomyślałam, że fani mojej mamy chętnie oddadzą wspólny hołd Annie Jantar. Ze względu na bezpieczeństwo, kierując się zdrowym rozsądkiem, Msza jest odwołana. Postaram się cały pomysł przenieść na czerwiec, w którym będziemy świętować 70 rocznicę urodzin mojej mamy - napisała na Instagramie (pisownia oryginalna). 

W tym roku Natalia Kukulska rocznicę śmierci mamy uczci dzieląc się wspomnieniami: 

Jednak tego dnia spotkam się z Wami inaczej. Podzielę się wspomnieniami o mamie w Pytaniu na Śniadanie (godz. 10:20) a potem w programie Lajk! Mateusza Szymkowiaka (godz. 19.30)! Niedawno udzieliłam też kilku osobistych wywiadów, w których opowiadam o mamie - m.in. do Viva.pl i Onetu. (...) Więcej informacji znajdziecie na mojej stronie www.nataliakukulska.pl oraz na stronie www.annajantar.pl. 🦋

Natalia Kukulska dołączyła do wpisu przepiękne zdjęcie Anny Jantar, które wzrusza do łez. 

Zobacz także: Natalia Kukulska odkryła niepublikowane dotąd taśmy ze swoimi rodzicami. Jakie tajemnice kryją?

14 marca 2020 roku minie 40. rocznica tragicznej śmierci Anny Jantar. Legendarna wokalistka zginęła w wypadku samolotowym  w pobliżu warszawskiego Okęcia w 1980 roku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Natalia Kukulska poinformowała o przeniesieniu mszy świętej upamiętniającej Annę Jantar na czerwiec, kiedy obchodziłaby swoje 70-te urodziny. 

Anna Jantar
Akpa

Natalia Kukulska

Zobacz także
Jak Natalia Kukulska radziła sobie w szkole po śmierci mamy?

Jak Natalia Kukulska radziła sobie w szkole po śmierci mamy? Szczere słowa gwiazdy

Natalia Kukulska w czarnej marynarce

Natalia Kukulska świętuje 3. urodziny córeczki. Mała Laura to wykapana mama!

 

Anna Jantar i Natalia Kukulska na wspólnych zdjęcach
Instagram @natalia.kukulska, East News
Newsy
Ostatnie wspomnienie Natalii Kukulskiej o Annie Jantar: "Trzymałam bukiecik frezji, aby nim mamę powitać..."
Mija 42 lata od śmierci Anny Jantar, która zginęła w katastrofie samolotu. Natalia Kukulska: "Pamięć, myzyka, wspomnienia od 42 lat walczą w wielu z nas o niezapomnienie. Udaje się"

Anna Jantar zginęła 42 lata temu. Jej piękne życie zostało tragicznie przerwane przez wypadek samolotu, który rozbił się w lesie kabackim niedaleko lotniska w Warszawie 14 marca 1980 roku. Anna Jantar osierociła wówczas kilkuletnią Natalię Kukulską. Ostatnie wspomnienie dorosłej już Natalii o mamie łamie serca...  Trzymałam bukiecik frezji, aby nim mamę powitać... - mówiła w wywiadzie z Vivą! Jakie wspomnienia związane z mamą towarzyszą Natalii Kukulskiej do dzisiaj? Zobacz także:  Natalia Kukulska pokazała wzruszającą kartkę z pamiętnika Anny Jantar! Te słowa wpisała w dniu narodzin córki Natalia Kukulska o dniu śmierci Anny Jantar Anna Jantar była bez wątpienia jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jej przeboje śpiewała cała Polska, a dramatyczna katastrofa lotnicza, w której zginęła piosenkarka na dobre zapisała się w pamięci jej wiernych fanów. Dziś mija 42. rocznica śmierci artystki. Kilka miesięcy temu, kolejnego smutnego marca, Natalia Kukulska postanowiła wspomnieć swoją ukochaną mamę:  To już "41 14 marców" bez niej - zaczęła Kukulska. Ta odwrotność cyfr, ta ironia losu, gdy jesteś na szczycie zawodowym i wszystko się zatrzymuje z hukiem... gdy już lądujesz, widzisz swój cel, ale jest on brutalnie skreślony na zawsze. Tyle planów, tyle oczekiwań, tyle niepewności w sobie i tak wiele radości na ukojenie tęsknoty po 3 miesiącach nieobecności. Staram się nie wracać do tego często. Nie wyobrażać, bo nie sposób przerobić tego sobie. Tak miało być? Może... - dodała. Natalia Kukulska przyznaje, że jako mała dziewczynka niewiele pamięta z tragicznego dnia, który wydarzył się 42 lat temu. Pamięta jednak, że dzień był o wiele bardziej wietrzny niż dzisiaj.  Moje wspomnienia z mamą to...

Natalia kukulska o Annie Jantar
Newsy
Natalia Kukulska uczciła 70. urodziny Anny Jantar. "Wyobrażacie sobie ją w tym wieku? Ja nie umiem... "
Anna Jantar świętuje dziś 70 urodziny. Jak by wyglądała dziś? Jak zginęła?

Natalia Kukulska opublikowała przepiękne zdjęcie Anny Jantar, aby uczcić jej urodziny. Dziś mama piosenkarki skończyłaby 70 lat. Natalia przyznała, że trudno jest jej sobie wyobrazić jak jej mama mogłaby wyglądać dzisiaj. Z okazji jej urodzin dodała wzruszający wpis. Zobaczcie, co napisała.  Zobacz także:  Natalia Kukulska pokazała wzruszającą kartkę z pamiętnika Anny Jantar! Te słowa wpisała w dniu narodzin córki Natalia Kukulska uczciła 70. urodziny Anny Jantar  Natalia Kukulska uczciła urodziny Anny Jantar. Jej mama obchodziłaby dzisiaj 70. urodziny. Piosenkarka przyznała, że trudno jej sobie wyobrazić jak jej mama mogłaby wyglądać dzisiaj. W końcu na fotografiach oraz wspomnieniach w jej sercu czas się zatrzymał, a Anna Jantar wciąż ma jedynie 29 lat...  Dziś moja mama świętowałaby 70 urodziny. Wyobrażacie sobie ją w tym wieku? Ja nie umiem... bo na zdjęciach zawsze młoda i piękna. Przy okazji urodzin mamy postanowiła podzielić się przepiękną fotografią, na której Anna Jantar pozuje pod drzewem:  Z okazji tych urodzin dostałam niezwykły prezent, którym dzielę się z Wami - zdjęcie, które zdobyli niedawno jej wierni fani z E-muzeum Anny Jantar autorstwa pana Macieja Bronarskiego. Bardzo dziękuję za tę niespodziankę i za pamięć, nie tylko wiernych fanów. Jej śpiew, do którego cały czas wracamy, te uchwycone drgania fal to namacalne wręcz odczucie, że ciągle żyje i ma się wspaniale. Mamo, wiedz, że dziś świętujemy Twoje urodziny, ciesząc się, że byłaś i dziękując, że rozsiałaś tyyyyle słońca! 🌺🌞🌻❤️🙌☁️ Piękne słowa!  Od śmierci Anny Jantar minęło już 40 lat... Życie przepięknej mamy Natalii Kukulskiej skończyło się nagle w okrutnej katastrofie samolotu w okolicach warszawskiego Okęcia. Dokładnie  14 marca 1980...

Kukulska wspomina matkę w rocznicę jej śmierci
ONS
Newsy
Kukulska wspomina matkę w rocznicę jej śmierci. Opublikowała zdjęcie i wzruszającą notkę
Wzruszający wpis na jej stronie

Dziś mija 34. rocznica śmierci Anny Jantar , która zginęła w tragicznej katastrofie lotniczej na Okęciu w 1980 roku. Wybitna artystka osierociła 4-letnią wówczas Natalię Kukulską , która odziedziczyła talent po mamie i do dziś aktywnie działa na polskiej scenie muzycznej. W tak ważnym dniu artystka i fani nie zapominają o tym strasznym wydarzeniu. Natalia Kukulska miała tylko 4 lata, kiedy samolot w którym leciała jej mama, uległ tragicznemu wypadkowi. 6 lat po zdarzeniu, wydała swój pierwszy album, a przez kolejne lata nie raz wracała do twórczości Anny Jantar. Dziś, kiedy przypada rocznica jej śmierci, na stronie wokalistki pojawił się wzruszający wpis, gdzie nie tylko ona wspomina ofiarę katastrofy, ale również jej fani . List jednego z nich jest bardzo wzruszający. Oto jego fragment:   Dzisiaj przypada rocznica... Właściwie powinien to być dla nas - Twoich wielbicieli czas smutku, zadumy i bolesnej świadomości, że "nic nie może przecież wiecznie trwać". I tak na pewno jest, ponieważ fizycznie Ciebie brakuje. Chociaż... Chociaż czuję, jak mocno jesteś z nami. Pamiętam wywiad, w którym Twoja córka - Natalia wspominała, że cmentarz jest ostatnim miejscem, gdzie szuka Twojej obecności... Przyznam, że bardzo chciałem się tam wybrać, co ostatecznie udało mi się w 2008 r. Zastanawiałem się, co poczuję, stojąc przy ciemnej płycie... Kiedy nadszedł ten wyczekiwany moment okazało się, że nie ma we mnie żadnych wielkich emocji poza... niedowierzaniem... - pisze jeden z fanów Natalia Kukulska udostępniła również swoje ulubione zdjęcie matki. Macie swój ulubiony przebój Anny Jantar? Zobacz: Gwiazdy zdradzają przed kamerą sekrety Natalii Kukulskiej Piosenkarka na wycieczce z rodziną:

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik