Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Anna Jantar
Newsy

Odwołano mszę za Annę Jantar przez koronawirusa! Natalia Kukulska uczci pamięć matki w inny sposób

Natalia Kukulska, z powodu koronawirusa, przeniosła mszę upamiętniającą Annę Jantar. Jak uczci pamięć swojej mamy?

14 marca minie 40. rocznica tragicznej śmierci Anny Jantar. Tego dnia miała odbyć się msza święta poświęcona pamięci mamy Natalii Kukulskiej, jednak z powodu koronawirusa została odwołana. Decyzja została podjęta ze względów bezpieczeństwa. Na kiedy przeniesiono obchody? 

Natalia zdradziła, w jaki sposób uczci rocznicę śmierci swojej mamy. Piękny gest!

Zobacz także: Natalia Kukulska pokazała wzruszającą kartkę z pamiętnika Anny Jantar! Te słowa wpisała w dniu narodzin córki

Jak Natalia Kukulska radziła sobie w szkole po śmierci mamy? Szczere słowa gwiazdy

Natalia Kukulska o mamie, Annie Jantar

Katastrofa samolotu Ił-62 Mikołaj Kopernik wstrząsnęła Polską. 14 marca 1980 roku na pokładzie zginęło 77 pasażerów i 10 członków załogi w tym Anna Jantar. W sobotę minie 40. rocznica tych tragicznych wydarzeń. 

Natalia Kukulska poinformowała, że tego dnia miała odbyć się msza święta ku pamięci jej zmarłej mamy. Mimo tego, że msza miała mieć charakter prywatny, Natalia jest świadoma, jak wielu wielbicieli Anny Jantar chciałoby oddać jej hołd. Ze względów bezpieczeństwa z powodu zagrożenia koronawirusem, obchody zostały przesunięte na czerwiec, kiedy Anna Jantar obchodziłaby 70. urodziny: 

14 marca miała odbyć się Msza św. w parafii św. Marii Magdaleny na warszawskim Wawrzyszewie, którą miał poprowadzić ksiądz profesor Andrzej Witko a koncelebrować mieli zaprzyjaźnieni księża a zarazem wielbiciele mamy. Dziś chciałam to ogłosić oficjalnie, bo choć uroczystości mają charakter prywatny, pomyślałam, że fani mojej mamy chętnie oddadzą wspólny hołd Annie Jantar. Ze względu na bezpieczeństwo, kierując się zdrowym rozsądkiem, Msza jest odwołana. Postaram się cały pomysł przenieść na czerwiec, w którym będziemy świętować 70 rocznicę urodzin mojej mamy - napisała na Instagramie (pisownia oryginalna). 

W tym roku Natalia Kukulska rocznicę śmierci mamy uczci dzieląc się wspomnieniami: 

Jednak tego dnia spotkam się z Wami inaczej. Podzielę się wspomnieniami o mamie w Pytaniu na Śniadanie (godz. 10:20) a potem w programie Lajk! Mateusza Szymkowiaka (godz. 19.30)! Niedawno udzieliłam też kilku osobistych wywiadów, w których opowiadam o mamie - m.in. do Viva.pl i Onetu. (...) Więcej informacji znajdziecie na mojej stronie www.nataliakukulska.pl oraz na stronie www.annajantar.pl. 🦋

Natalia Kukulska dołączyła do wpisu przepiękne zdjęcie Anny Jantar, które wzrusza do łez. 

Zobacz także: Natalia Kukulska odkryła niepublikowane dotąd taśmy ze swoimi rodzicami. Jakie tajemnice kryją?

14 marca 2020 roku minie 40. rocznica tragicznej śmierci Anny Jantar. Legendarna wokalistka zginęła w wypadku samolotowym  w pobliżu warszawskiego Okęcia w 1980 roku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Natalia Kukulska poinformowała o przeniesieniu mszy świętej upamiętniającej Annę Jantar na czerwiec, kiedy obchodziłaby swoje 70-te urodziny. 

Anna Jantar
Akpa

Natalia Kukulska

 

Natalia kukulska o Annie Jantar
Newsy
Natalia Kukulska uczciła 70. urodziny Anny Jantar. "Wyobrażacie sobie ją w tym wieku? Ja nie umiem... "
Anna Jantar świętuje dziś 70 urodziny. Jak by wyglądała dziś? Jak zginęła?

Natalia Kukulska opublikowała przepiękne zdjęcie Anny Jantar, aby uczcić jej urodziny. Dziś mama piosenkarki skończyłaby 70 lat. Natalia przyznała, że trudno jest jej sobie wyobrazić jak jej mama mogłaby wyglądać dzisiaj. Z okazji jej urodzin dodała wzruszający wpis. Zobaczcie, co napisała.  Zobacz także:  Natalia Kukulska pokazała wzruszającą kartkę z pamiętnika Anny Jantar! Te słowa wpisała w dniu narodzin córki Natalia Kukulska uczciła 70. urodziny Anny Jantar  Natalia Kukulska uczciła urodziny Anny Jantar. Jej mama obchodziłaby dzisiaj 70. urodziny. Piosenkarka przyznała, że trudno jej sobie wyobrazić jak jej mama mogłaby wyglądać dzisiaj. W końcu na fotografiach oraz wspomnieniach w jej sercu czas się zatrzymał, a Anna Jantar wciąż ma jedynie 29 lat...  Dziś moja mama świętowałaby 70 urodziny. Wyobrażacie sobie ją w tym wieku? Ja nie umiem... bo na zdjęciach zawsze młoda i piękna. Przy okazji urodzin mamy postanowiła podzielić się przepiękną fotografią, na której Anna Jantar pozuje pod drzewem:  Z okazji tych urodzin dostałam niezwykły prezent, którym dzielę się z Wami - zdjęcie, które zdobyli niedawno jej wierni fani z E-muzeum Anny Jantar autorstwa pana Macieja Bronarskiego. Bardzo dziękuję za tę niespodziankę i za pamięć, nie tylko wiernych fanów. Jej śpiew, do którego cały czas wracamy, te uchwycone drgania fal to namacalne wręcz odczucie, że ciągle żyje i ma się wspaniale. Mamo, wiedz, że dziś świętujemy Twoje urodziny, ciesząc się, że byłaś i dziękując, że rozsiałaś tyyyyle słońca! 🌺🌞🌻❤️🙌☁️ Piękne słowa!  Od śmierci Anny Jantar minęło już 40 lat... Życie przepięknej mamy Natalii Kukulskiej skończyło się nagle w okrutnej katastrofie samolotu w okolicach warszawskiego Okęcia. Dokładnie  14 marca 1980...

Kukulska wspomina matkę w rocznicę jej śmierci
ONS
Newsy
Kukulska wspomina matkę w rocznicę jej śmierci. Opublikowała zdjęcie i wzruszającą notkę
Wzruszający wpis na jej stronie

Dziś mija 34. rocznica śmierci Anny Jantar , która zginęła w tragicznej katastrofie lotniczej na Okęciu w 1980 roku. Wybitna artystka osierociła 4-letnią wówczas Natalię Kukulską , która odziedziczyła talent po mamie i do dziś aktywnie działa na polskiej scenie muzycznej. W tak ważnym dniu artystka i fani nie zapominają o tym strasznym wydarzeniu. Natalia Kukulska miała tylko 4 lata, kiedy samolot w którym leciała jej mama, uległ tragicznemu wypadkowi. 6 lat po zdarzeniu, wydała swój pierwszy album, a przez kolejne lata nie raz wracała do twórczości Anny Jantar. Dziś, kiedy przypada rocznica jej śmierci, na stronie wokalistki pojawił się wzruszający wpis, gdzie nie tylko ona wspomina ofiarę katastrofy, ale również jej fani . List jednego z nich jest bardzo wzruszający. Oto jego fragment:   Dzisiaj przypada rocznica... Właściwie powinien to być dla nas - Twoich wielbicieli czas smutku, zadumy i bolesnej świadomości, że "nic nie może przecież wiecznie trwać". I tak na pewno jest, ponieważ fizycznie Ciebie brakuje. Chociaż... Chociaż czuję, jak mocno jesteś z nami. Pamiętam wywiad, w którym Twoja córka - Natalia wspominała, że cmentarz jest ostatnim miejscem, gdzie szuka Twojej obecności... Przyznam, że bardzo chciałem się tam wybrać, co ostatecznie udało mi się w 2008 r. Zastanawiałem się, co poczuję, stojąc przy ciemnej płycie... Kiedy nadszedł ten wyczekiwany moment okazało się, że nie ma we mnie żadnych wielkich emocji poza... niedowierzaniem... - pisze jeden z fanów Natalia Kukulska udostępniła również swoje ulubione zdjęcie matki. Macie swój ulubiony przebój Anny Jantar? Zobacz: Gwiazdy zdradzają przed kamerą sekrety Natalii Kukulskiej Piosenkarka na wycieczce z rodziną:

Natalia Kukulska wspomina tragiczne chwile
ONS
Newsy
Dziś 65. rocznica urodzin Anny Jantar. Natalia Kukulska wspomina rodziców: „Mój tata walczył o tę miłość"
Piękne słowa gwiazdy o Annie Jantar

Gdyby żyła, 10 czerwca Anna Jantar obchodziłaby swoje 65. urodziny. Niedawno miała premierę biografia zmarłej wokalistki. W książce Marcina Wilka znajdują się rozmowy z mamą Anny Jantar – Haliną Szmeterling – i córką Natalią Kukulską oraz listy artystki i jej męża, Jarosława Kukulskiego . Natalia w studiu Dzień dobry TVN zapowiedziała, że biografia jej mamy jest pozbawiona lukru. A czytelnicy znajdą w niej odpowiedź na pytanie, czy rzeczywiście małżeństwo jej rodziców było zagrożone , bo w życiu Anny Jantar tuż przed śmiercią pojawiła się nowa miłość. Dywagacje mediów denerwują mnie, bo przekraczają taką granicę przyzwoitości wkraczania w prywatność. Historia mojej mamy i taty obrosła w wiele legend. A jak było? Trzeba przeczytać książkę. Jest list twojego ojca, który publikujesz. To list walczący o miłość , niezwykły. Dramatyczny – zagaiła Dorota Wellman Zależało mi, żeby pokazać to świadectwo miłości. (…) Do końca mój tata walczył o tę miłość , walczył pięknymi słowami, dlatego pomyślałam, że ten list jest ważnym sygnałem i jedynym, co ja mogę dać, bo oni już głosu niestety nie mają – powiedziała Kukulska. Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej 14 marca 1980 roku wracając z Nowego Jorku. Natalia miała wtedy zaledwie cztery lata.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner