14 marca minie 40. rocznica tragicznej śmierci Anny Jantar. Tego dnia miała odbyć się msza święta poświęcona pamięci mamy Natalii Kukulskiej, jednak z powodu koronawirusa została odwołana. Decyzja została podjęta ze względów bezpieczeństwa. Na kiedy przeniesiono obchody?

Reklama

Natalia zdradziła, w jaki sposób uczci rocznicę śmierci swojej mamy. Piękny gest!

Zobacz także: Natalia Kukulska pokazała wzruszającą kartkę z pamiętnika Anny Jantar! Te słowa wpisała w dniu narodzin córki

Natalia Kukulska o mamie, Annie Jantar

Katastrofa samolotu Ił-62 Mikołaj Kopernik wstrząsnęła Polską. 14 marca 1980 roku na pokładzie zginęło 77 pasażerów i 10 członków załogi w tym Anna Jantar. W sobotę minie 40. rocznica tych tragicznych wydarzeń.

Natalia Kukulska poinformowała, że tego dnia miała odbyć się msza święta ku pamięci jej zmarłej mamy. Mimo tego, że msza miała mieć charakter prywatny, Natalia jest świadoma, jak wielu wielbicieli Anny Jantar chciałoby oddać jej hołd. Ze względów bezpieczeństwa z powodu zagrożenia koronawirusem, obchody zostały przesunięte na czerwiec, kiedy Anna Jantar obchodziłaby 70. urodziny:

Zobacz także

14 marca miała odbyć się Msza św. w parafii św. Marii Magdaleny na warszawskim Wawrzyszewie, którą miał poprowadzić ksiądz profesor Andrzej Witko a koncelebrować mieli zaprzyjaźnieni księża a zarazem wielbiciele mamy. Dziś chciałam to ogłosić oficjalnie, bo choć uroczystości mają charakter prywatny, pomyślałam, że fani mojej mamy chętnie oddadzą wspólny hołd Annie Jantar. Ze względu na bezpieczeństwo, kierując się zdrowym rozsądkiem, Msza jest odwołana. Postaram się cały pomysł przenieść na czerwiec, w którym będziemy świętować 70 rocznicę urodzin mojej mamy - napisała na Instagramie (pisownia oryginalna).

W tym roku Natalia Kukulska rocznicę śmierci mamy uczci dzieląc się wspomnieniami:

Jednak tego dnia spotkam się z Wami inaczej. Podzielę się wspomnieniami o mamie w Pytaniu na Śniadanie (godz. 10:20) a potem w programie Lajk! Mateusza Szymkowiaka (godz. 19.30)! Niedawno udzieliłam też kilku osobistych wywiadów, w których opowiadam o mamie - m.in. do Viva.pl i Onetu. (...) Więcej informacji znajdziecie na mojej stronie www.nataliakukulska.pl oraz na stronie www.annajantar.pl. ????

Natalia Kukulska dołączyła do wpisu przepiękne zdjęcie Anny Jantar, które wzrusza do łez.

Zobacz także: Natalia Kukulska odkryła niepublikowane dotąd taśmy ze swoimi rodzicami. Jakie tajemnice kryją?

14 marca 2020 roku minie 40. rocznica tragicznej śmierci Anny Jantar. Legendarna wokalistka zginęła w wypadku samolotowym w pobliżu warszawskiego Okęcia w 1980 roku.

Natalia Kukulska poinformowała o przeniesieniu mszy świętej upamiętniającej Annę Jantar na czerwiec, kiedy obchodziłaby swoje 70-te urodziny.

Akpa
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama