M jak miłość opiekunka Modrego
MTL Maxfilm
Newsy

Zatrzymanie opiekunki Modrego i podwójne zaręczyny w "M jak miłość"! 

Zatrzymanie opiekunki Modrego i podwójne zaręczyny w "M jak miłość"! 

Już dziś wieczorem, w poniedziałek 2 listopada, zobaczymy 1538. odcinek "M jak miłość". W najnowszej odsłonie uwielbianego przez widzów serialu sporo emocji przyniesie nam wątek Józefa Modrego (Stefan Friedmann) i jego opiekunki Oli (Magdalena Rembacz)! Senior zostanie uratowany, a Ola trafi w ręce policji! W "M jak miłość" dojdzie również do podwójnych zaręczyn... Zobaczcie sami opis i zdjęcia z najnowszego odcinka serialu!

Marcin Mroczek z żoną i dziećmi raz spędzili święta w ciepłych krajach: "Mogę sobie na to pozwolić"

Zatrzymanie opiekunki Modrego

W kolejnym tygodniu Modry przyłapie Olę z kochankiem i zorientuje się, że opiekunka nie tylko go zdradza, ale też okrada. Ola spróbuje wmówić seniorowi, że się pomylił, a później skutecznie go uciszy kolejną porcją leków.

- Nie było tu żadnego mężczyzny... Pewnie już spałeś, musiało ci się coś przyśnić!
- Kłamiesz… Wiem, że kłamiesz!
- Nie myśl już o tym, weź tabletki! No, połykaj! Przecież to dla twojego dobra... Pomogą ci spokojnie zasnąć!

Szczęśliwie, po kilku godzinach do Modrego zajrzy jednak Rogowski (Robert Moskwa) Tym razem lekarz w nie uwierzy w kłamstwa opiekunki i stanowczo zażąda widzenia z pacjentem.

- Niech zgadnę... Pewnie pan Józef „właśnie zasnął”? To zrobimy mu pobudkę!

A po chwili, zdenerwowany, zadzwoni na numer alarmowy...

- Panie Józefie! Panie Józefie, słyszy mnie pan?(…) Rogowski z tej strony… Karetka jest potrzebna na cito!

Tymczasem na komisariacie Andrzejek (Tomasz Oświeciński) poprosi Sonię (Barbara Wypych) o pomoc w rozpoznaniu kobiety z listu gończego.

- Ta twarz wydaje mi się znajoma, ale nie mogę sobie przypomnieć, gdzie ją widziałem…

A dziewczyna zerknie na monitor i nagle zblednie.

- A niech to! Pani Basia miała rację… Jedziemy! I to natychmiast!

Policjanci dotrą na miejsce już po kilku minutach i przyłapią opiekunkę na próbie ucieczki.

- Gdzieś pani wyjeżdża?
- A co, nie wolno?
- To zależy. Pani Aleksandra Zarychta? Jest pani zatrzymana jako poszukiwana listem gończym przez prokuraturę Warszawa-Mokotów!

A gdy oszustka stawi opór  i zaatakuje Sonię  Andrzejek bez trudu ją „spacyfikuje”. W finale Modry trafi do szpitala i gdy tylko odzyska przytomność, od razu spotka się z Barbarą (Teresa Lipowska).

- Dziękuję, gdyby nie ty… byłoby ze mną niedobrze.
- Jesteśmy przyjaciółmi... I wiem, że ty zrobiłbyś dla mnie to samo…

To jeszcze nie koniec emocji w M jak miłość"! Sporą dawkę wrażeń z pewnością przyniesie nam również wątek Sonii, którą czekają podwójne oświadczyny! Jako pierwszy za głosem serca pójdzie Leon (Dariusz Toczek). Najpierw grabarz opowie o swoich planach Żakowi (Krzysztof Tyniec). Później mężczyzna pojawi się na komisariacie i szczerze porozmawia z Sonią i wyciągnie pierścionek zaręczynowy!

- To sprawa życia i śmierci! Nie może pani odmówić…
- Niech mnie pani uratuje, mnie i moje zakochane serce… Czy zostanie pani moją żoną?
- To jakiś żart, tak?
- Nigdy w życiu nie byłem bardziej poważny! Kocham panią, zawsze będę panią kochał, póki śmierć nas nie rozłączy, a i potem, z racji moich kompetencji zawodowych, też będę przy pani…
- Co?!
- Przepraszam, tak gadam trochę bez sensu, bo... strasznie się denerwuję! Wiem, że nie mam u pani żadnych szans, ale przecież cuda się zdarzają, prawda?
- Bardzo rzadko, panie Leonie…

Tymczasem Janek (Tomas Kollarik), nieświadomy, że ma konkurencję, kilka godzin później również zdecyduje się na oświadczyny. Gdy Sonia wróci po pracy do leśniczówki, czeka ją kolejna niespodzianka.

- Czy… czy zostaniesz moją żoną?
- Ale numer... Serio? No pewnie, że tak!

Morawski odetchnie z ulgą dopiero, gdy pierścionek trafi w końcu na rękę jego ukochanej.

- Dobry…
- Doskonały!

Chwilę później młodzi za to odkryją, że Kisielowa przygotowała dla nich romantyczny poczęstunek.

- Robert już odgrzewa waszą kolację!

A w finale Sonia zbierze się na odwagę… i wyzna ukochanemu, że tego dnia nie był wcale „tym jedynym”.

- No dobrze, wszystko ci powiem! Dziś już ktoś mi się oświadczył i... chciał mi wręczyć dokładnie taki sam pierścionek.
- O cholera, Leon?!
- Leon. To się nazywa klęska urodzaju…
- Ale teraz jesteś już tylko moja…

Będziecie oglądać najnowszy odcinek "M jak miłość"? My z pewnością!

Zobacz także: W "M jak miłość" rodzina Izy i Marcina powiększy się? Zaskakująca deklaracja Chodakowskiego

Modry zrozumie, że opiekunka jest oszustką i złodziejką.

M jak miłość : Modry z opiekunką
MTL Maxfilm

Na szczęście w domu seniora pojawi się Rogowski.

M jak miłość Rogowski i opiekunka Modrego
MTL Maxfilm

Lekarz wezwie karetkę, a w tym czasie policjanci zobaczą list gończy za Olą.

M jak miłość Andrzejek i Sonia
MTL Maxfilm

Na szczęście policja złapie Olę.

M jak miłość opiekunka Modrego
MTL Maxfilm

W "M jak miłość" dojdzie również do zaręczyn Sonii i Janka.

M jak miłośc Sonia i Janek
MTL Maxfilm

Policjanctka przyjmie oświadczyny ukochanego.

M jak miłośc Sonia i Janek
MTL Maxfilm

Zobacz także
M jak miłość Lilka i Mateusz

Jak uważnie oglądasz nowe odcinki "M jak miłość"? Spróbuj rozwiązać nasz QUIZ!

M jak miłość: Artur zabije Izę?

Jest następca Artura w "M jak miłość"! Iza i Marcin znów będą walczyli z psychopatą?

 

Jakub Kucner
East News
Newsy
Jak wygląda praca na planie "M jak Miłość" podczas pandemii? Zdradził nam Jakub Kucner
Jak wygląda praca na planie "M jak Miłość" podczas pandemii? Zdradził nam Jakub Kucner

Pandemia koronawirusa w ostatnich miesiącach uniemożliwiła pracę wielu osobom, w tym między innymi artystom. Również aktorzy pracujący na planach seriali mieli nieplanowaną przerwę w pracy. Teraz po złagodzeniu niektórych restrykcji ekipy serialowe powróciły już do swoich obowiązków, jednak wszyscy muszą stosować się do ściśle określonych zasad bezpieczeństwa.  Zobacz także:  Kamil zniszczy małżeństwo Magdy i Andrzeja? W nowym sezonie "M jak miłość" będzie się działo!  Jakub Kucner, który dołączył do obsady "M jak miłość" w 2019 roku opowiedział nam, jak obecnie wygląda praca na planie serialu. Jakich zasad muszą przestrzegać aktorzy? Czy osoby pracujące przy produkcji muszą być poddawane regularnym testom na koronawirusa? Odpowiedzi na te i inne pytania, znajdziecie w naszym wideo powyżej. 

M jak miłość: Janek i Sonia
MTL Maxfilm
Seriale
To już dziś! W "M jak miłość" wielka tragedia przed kościołem! Janek (Tomas Kollarik) postrzelony na oczach narzeczonej! Szczegóły i zdjęcia
Tomas Kollarik odejdzie z M jak miłość?!

Już dziś w "M jak miłość" dojdzie do ogromnego dramatu! W 1562. odcinku serialu Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik) będą szykować się do ślubu. Zakochani i szczęśliwi rozpoczną przygotowania, ale już po kilku godzinach przeżyją coś okropnego. Przystojny policjant zostanie postrzelony tuż przed kościołem! Zobaczcie zdjęcia z najnowszej odsłony "M jak miłość"!  Dramat Janka w "M jak miłość" W poniedziałek 1 lutego Telewizyjna Dwójka wyemituje wyjątkowo dramatyczny odcinek "M jak miłość". Jak już informowaliśmy, właśnie dziś widzowie zobaczą, jak zakochani Sonia i Janek cieszą się, że już wkrótce będą małżeństwem. O poranku Janek zobaczy, jak Sonia przymierza suknię ślubną. I choć narzeczona zacznie protestować, to policjant mocno ją przytuli.  - Co ty robisz, nie patrz! - Litości… Wystarczy, że twoja ciocia, w noc przed moim własnym ślubem, zmusiła mnie do spania na kanapie! Najpiękniejsza panna młoda… Chwilę później do akcji wkroczy Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), która postanowi pomóc zakochanej parze w przegotowaniach do ślubu. Kisielowa zadba nawet o fryzurę Sonii! Po godzinie, gdy policjantka zerknie do lustra i zobaczy "stylizację", którą przygotowała dla niej kochana ciocia, będzie w szoku! - Dziękuję bardzo, ale jednak zmieniłam zdanie i nie wyjdę dziś za mąż… W takiej fryzurze to nawet z domu do ogródka nie wyjdę!(...) Ciociu… Ja byłam cierpliwa, ja byłam bardzo cierpliwa, ale dosyć tego! Zrobiłaś z mojego ślubu jakąś wojskową musztrę!- powie Sonia. Ostatecznie Sonia pogodzi się z ciocią, a jej fryzurę uratuje Ula. Niestety, w pewnym momencie Rafał (Jakub Kucner) odkryje, że z domu zniknęły obrączki ślubne Sonii i Janka! Policjanta szybko...

Tomas Kollarik na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Seriale
Dramat Janka z "M jak miłość": tuż przed ślubem dojdzie do wypadku! Czy umrze w szpitalu? Zobaczcie szczegóły
Dramat Janka z "M jak miłość": tuż przed ślubem dojdzie do wypadku! Czy umrze w szpitalu? Zobaczcie szczegóły

Już wkrótce w "M jak miłość"  dojdzie do kolejnego, dramatycznego zwrotu akcji! W najnowszych odcinkach ogromne emocje przyniesie nam wątek Janka (Tomas Kollarik),  który w wyniku tragicznego wypadku trafi do szpitala. Czy lekarze uratują narzeczonego Sonii (Barbara Wypych)? Zobaczcie, co wydarzy się w "M jak miłość"!  Tragiczny wypadek Janka w "M jak miłość" W najnowszym sezonie "M jak miłość" nie brakuje wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji. W życiu bohaterów uwielbianego przez widzów serialu dzieje się naprawdę sporo, ale to, co wkrótce wydarzy się w wątku Janka jest naprawdę wstrząsające! Ostatnio portal superseriale.se.pl informował, że w jednym z najnowszych odcinków "M jak miłość" Janek weźmie udział w tajnej akcji, w trakcie której dojdzie do strzelaniny! Śledczy odnajdą ciało mężczyzny w porcie w Gdyni, a po jakimś czasie okaże się, że mafia zabiła świadka koronnego, którego Janek ochraniał. Niestety, zniknie również policjant, a Sonia będzie obawiała się najgorszego... W 1553. odcinku Janek wróci do domu, ale - jak się teraz okazuje - to jeszcze nie koniec dramatów. Według doniesień portalu superserialu.se.pl tuż przed ślubem Sonii i Janka dojdzie do tragicznego wypadku! Okazuje się, że do wypadku dojdzie w dniu ślubu pary. Goście będą czekać na Sonię i Janka, ale zakochani nie dojadą do kościoła!  Nie widzieliście młodych? - będzie się martwić mama Janka. Na pewno zaraz przyjadą - będzie komentował ksiądz. Niestety, młodzi nie pojawią się w kościele, ponieważ dojdzie do strasznego wypadku! Janek trafi do szpitala i będzie walczyć o życie!  Czy Janek przeżyje? Do wypadku policjanta doprowadzi mafia, która wcześniej zabiła świadka...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik