Na konferencji prasowej przed Euro we Francji, Arkadiusz Milik został zapytany przez niemieckiego dziennikarza o Anię i Roberta Lewandowskich. Jak zareagował napastnik? Nie był zachwycony...

Reklama

- Jak wspominasz treningi fitness prowadzone przez Annę Lewandowską? Czy chciałbyś, aby Robert Lewandowski zmienił klub? - zapytał dziennikarz, a Arkadiusz Milik był zmieszany tym pytaniem.

- Czy mógłbyś zapytać o Arkadiusza Milika? - odparł piłkarz. Wtedy do akcji włączył się jeden z trenerów Hubert Małowiejski.

- Nie rozmawiamy o Lewandowskim i jego transferach. A pani Lewandowska nigdy nie robiła żadnych ćwiczeń z zawodnikami - wyjaśnił.

Wtedy dziennikarz dopytał o trening Lewandowskiej z żonami zawodników, na który zabawnie było popatrzeć. Trener był nieugięty i uciął rozmowę.

Jesteśmy przedstawicielami kadry narodowej, nie rozmawiamy o żonach.

Wygląda na to, że zawodnicy chyba mają dość wiecznych pytań o swojego najsłynniejszego kolegę Roberta Lewandowskiego i jego żonę Anię Lewandowską.

Zobacz także: Zawstydzona Anna Lewandowska wychodzi z DDTVN. Krępowała ją obecność paparazzi? ZDJĘCIA

Anna Lewandowska jeszcze nigdy tyle nie pokazała! Zobaczcie ciążowy brzuszek trenerki w 7. miesiącu!

Zobacz także

Arkadiusz Milik w polskiej reprezentacji jest drugim napastnikiem po Lewandowskim. Jest bardzo młody - ma 22 lata i wszyscy wróżą mu dużą karierę.

Facebook

Arkadiusz Milik ma dziewczynę Jessicę Ziółek. Czy stanie się drugą Lewandowską?

Instagram

Reklama

Anna Lewandowska lubi się i zna z innymi dziewczynami i żonami piłkarzy.

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama