Party Stories
Tom Hanks
East News
Newsy

Zarażony koronawirusem Tom Hanks pokazał, co je w izolatce! Jest na specjalnej diecie? 

Przebywający w izolatce z powodu zarażenia koronawirusem Tom Hanks pokazał, co je w okresie kwarantanny! Czy trzeba być na specjalnej diecie?

Tom Hanks i jego żona kilka dni temu za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowali, że zarazili się koronawirusem! Aktor, razem ze swoją partnerką, przebywa w Australii, gdzie pracował nad nowym filmem i to właśnie tam para zaraziła się groźnym wirusem.

Gwiazdor przebywa obecnie w izolatce i postanowił pochwalić się, co spożywa w okresie kwarantanny. Czy w czasie choroby trzeba być na specjalnej diecie? Sprawdźcie! 

Zobacz także: Koronawirus w Polsce! Minister zdrowia: "W najbliższym tygodniu będziemy mieli ponad tysiąc pacjentów"

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Tom Hanks pokazał, co je w czasie kwarantanny!

Wiadomość o tym, że Tom Hanks i jego żona zarazili się koronawirusem bardzo zaniepokoiła fanów na całym świecie! Wszyscy zaczęli martwić się o zdrowie aktora, jednak on sam w jest bardzo spokojny w tej sytuacji. Razem z partnerką podjęli odpowiedzialne działania, kiedy tylko pojawiły się u nich pierwsze niepokojące objawy. 

Czuliśmy się trochę zmęczeni, jakbyśmy mieli objawy przeziębienia i ból całego ciała. Rita poczuła dreszcze i miała nieznacznie podwyższoną temperaturę. Aby dochować wszelkich standardów wprowadzonych na świecie, zostaliśmy przebadani na obecność koronawirusa. Wynik testów okazał się dodatni. Będziemy badani, obserwowani i izolowani tak długo, jak długo wymaga tego zdrowie i bezpieczeństwo publiczne - napisał tom Hanks na Intagramie. 

Co więcej aktor nie traci poczucia humoru i jest przekonany, że wszystko skończy się pomyślnie. Najważniejszą informacją jest to, że zarówno gwiazdor jak i jego partnerka czują się dobrze i w dość łagodny sposób przechodzą zakażenie wirusem SARS-CoV-2 - taką wiadomość przekazał syn pary za pośrednictwem Instagrama

Obecnie Tom Hanks i jego żona Rita przebywają w izolatce. Aktor postanowił pochwalić się swoim obserwatorom, co je w okresie kwarantanny. Okazało się, że gwiazdor odżywia się australijskim przysmakiem, czyli kanapkami z pastą vegemite, która wykonywana jest wyciągu z drożdży z dodatkiem warzyw i przypraw.

Przy okazji Tom Hanks podziękował wszystkim, którzy pomagają walczyć z pandemią i zaapelował, aby troszczyli się zarówno o siebie jak i o innych. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thanks to the Helpers. Let’s take care of ourselves and each other. Hanx

Post udostępniony przez Tom Hanks (@tomhanks)

Kilka dni temu Tom Hanks i jego żona poinformowali fanów, że zarazili się koronawirusem! Na szczęście według relacji syna pary, małżeństwo czuje się dobrze. 

East News


 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Newsy
Wiemy, jaki jest stan zdrowia Toma Hanksa zarażonego koronawirusem! Aktor opublikował zdjęcie z kwarantanny!
Toma Hanksa i jego żona pokazali zdjęcie z kwarantanny! Jak radzą sobie z koronawirusem?

Tom Hanks i jego żona, Rita Wilson podczas nagrywania kolejnego filmu w Australii zarazili się koronawirusem , o czym poinformowali za pomocą mediów społecznościowych. Kiedy wynik na obecność wirusa okazał się pozytywny,  para natychmiast została odizolowana . Niedawno syn gwiazdora zdradził, że jego rodzice czują się dobrze , a teraz te informacje potwierdza sam Tom Hanks publikując zdjęcie z kwarantanny! Wiemy, jak obecnie czuje się aktor i jego żona! Jaki jest stan zdrowia Toma Hanksa zarażonego koronawirusem? 63-letni aktor opublikował na Instagramie zdjęcie z żoną, na którym oboje pozują uśmiechnięci i informują fanów, że czują się dobrze. Mają też zapewnioną doskonałą opiekę: Hej wszystkim. Ja i Rita chcemy podziękować wszystkim, którzy tak dobrze nami się opiekują. Jesteśmy zakażeni koronawirusem i przebywamy w izolacji, aby nie dopuścić do rozprzestrzenienia się choroby. Są osoby, dla których infekcja może okazać się tragiczna w skutkach  - czytamy pod zdjęciem aktora.  Tom Hanks podkreślił też w opublikowanym poście, że izolacja jest niezbędna, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby, bo może być ona tragiczna w skutkach dla osób z grupy podwyższonego ryzyka. Sam gwiazdor zmaga się z cukrzycą, a jego żona walczyła w nowotworem piersi, dlatego zdają sobie sprawę z zagrożenia i stosują się do zaleceń lekarzy!         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Hello folks. @ritawilson and I want to thank everyone here Down Under who are taking such good care of us. We have Covid-19 and are in isolation so we do not spread it to anyone else. There are those for whom it could lead...

East News
Newsy
Syn Toma Hanksa i Rity Wilson o zarażonych koronawirusem rodzicach: "Nie martwią się tym" 
Tom Hanks i jego żona zostali zarażeni koronawirusem. Syn pary opowiedział, jak czują się rodzice.

Tom Hanks i jego żona Rita Wilson zarazili się koronawirusem, podczas pobytu w Australii! Badanie na  obecność SARS-CoV-2 dało wynik pozytywny, a wobec pary natychmiast zostało zastosowane leczenie. Jak czują się małżonkowie? Syn pary postanowił zareagować i poinformować zaniepokojonych fanów w jakim stanie są jego rodzice.  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce: Martyna Wojciechowska wróciła do kraju. Jest przerażona sytuacją na lotnisku! Syn Toma Hanksa i Rity Wilson poinformował o stanie zdrowia zrażonych koronawirusem rodziców Niepokojące informacje ze świata kina dotarły do mediów. U Toma Hanksa i jego żony Rity Wilson badanie na obecność koronawirusa dało wynik pozytywny! Aktor postanowił poinformować o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych w specjalnym oświadczeniu.  Cześć ludzie. Rita i ja jesteśmy teraz w Australii. Czuliśmy się trochę zmęczeni, jakbyśmy mieli objawy przeziębienia i ból całego ciała. Rita poczuła dreszcze i miała nieznacznie podwyższoną temperaturę. Aby dochować wszelkich standardów wprowadzonych na świecie, zostaliśmy przebadani na obecność koronawirusa. Wynik testów okazał się dodatni. Będziemy badani, obserwowani i izolowani tak długo, jak długo wymaga tego zdrowie i bezpieczeństwo publiczne. - czytamy w oświadczeniu Toma Hanksa na Intagramie.  Niestety małżeństwo znajduje się w grupie wysokiego ryzyka! Rita Wilson cztery lata temu walczyła z rakiem piersi, natomiast Tom Hanks od 2013 roku zmaga się z cukrzycą! Syn pary, Chet, postanowił wystosować kilka słów do zaniepokojonych fanów na temat stanu zdrowia swoich rodziców. Jak informuje w nagraniu opublikowanym na Instagramie, małżeństwo czuje się dobrze, a co więcej nie martwi się tym, co się wydarzyło.  Właśnie z...

Tom Hanks z żoną zarażeni koronawirusem
East News
Newsy
Tom Hanks i jego żona zarażeni koronawirusem! Aktor pracował nad nowym filmem w Australii
Tom Hanks zarażony koronawirusem! Jak obecnie czuje się aktor?

Tom Hanks i jego żona Rita Wilson podczas pobytu w Australii zarazili się koronawirusem . Badanie na  obecność SARS-CoV-2 dało wynik pozytywny i wobec pary natychmiast zostało zastosowane leczenie.  Aktor sam poinformował o tym fakcie na Instagramie, a wytwórnia Warner Bros potwierdziła, że jeden z członków ekipy filmu "Elvis" jest zarażony koronawirusem! Podejmujemy środki ostrożności, aby chronić każdego, kto pracuje nad naszymi produkcjami na całym świecie. Osoba, która uzyskała pozytywny wynik na COVID-19, jest obecnie leczona. - czytamy w oświadczeniu. Jak czuje się Tom Hanks i jego żona? Gwiazdor Hollywood napisał na Instagramie, jak wyglądają objawy, które oboje z żoną odczuwają: Cześć ludzie. Rita i ja jesteśmy teraz w Australii. Czuliśmy się trochę zmęczeni, jakbyśmy mieli objawy przeziębienia i ból całego ciała. Rita poczuła dreszcze i miała nieznacznie podwyższoną temperaturę. Aby dochować wszelkich standardów wprowadzonych na świecie, zostaliśmy przebadani na obecność koronawirusa. Wynik testów okazał się dodatni. Będziemy badani, obserwowani i izolowani tak długo, jak długo wymaga tego zdrowie i bezpieczeństwo publiczne. - napisał tom Hanks na Intagramie.  Wiadomo, że para znajduje się w grupie wysokiego ryzyka nie tylko na swój wiek, ale również choroby! Żona aktora cztery lata temu walczyła z rakiem piersi i miała wykonaną podwójną mastektomię. Z kolei Tom Hanks choruje na cukrzycę, która została zdiagnozowana w 2013 roku, o czym informował sam gwiazdor w szczerym wywiadzie dla "Times". Tom Hanks zapewnił w mediach społecznościowych, że służby medyczne w przypadku koronawirusa działają zgodnie z protokołami bezpieczeństwa, których rygorystycznie przestrzegają, aby...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner