Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
East News
Newsy

Syn Toma Hanksa i Rity Wilson o zarażonych koronawirusem rodzicach: "Nie martwią się tym" 

Tom Hanks i jego żona zostali zarażeni koronawirusem. Syn pary opowiedział, jak czują się rodzice.

Tom Hanks i jego żona Rita Wilson zarazili się koronawirusem, podczas pobytu w Australii! Badanie na  obecność SARS-CoV-2 dało wynik pozytywny, a wobec pary natychmiast zostało zastosowane leczenie. Jak czują się małżonkowie? Syn pary postanowił zareagować i poinformować zaniepokojonych fanów w jakim stanie są jego rodzice. 

Zobacz także: Koronawirus w Polsce: Martyna Wojciechowska wróciła do kraju. Jest przerażona sytuacją na lotnisku!

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Syn Toma Hanksa i Rity Wilson poinformował o stanie zdrowia zrażonych koronawirusem rodziców

Niepokojące informacje ze świata kina dotarły do mediów. U Toma Hanksa i jego żony Rity Wilson badanie na obecność koronawirusa dało wynik pozytywny! Aktor postanowił poinformować o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych w specjalnym oświadczeniu. 

Cześć ludzie. Rita i ja jesteśmy teraz w Australii. Czuliśmy się trochę zmęczeni, jakbyśmy mieli objawy przeziębienia i ból całego ciała. Rita poczuła dreszcze i miała nieznacznie podwyższoną temperaturę. Aby dochować wszelkich standardów wprowadzonych na świecie, zostaliśmy przebadani na obecność koronawirusa. Wynik testów okazał się dodatni. Będziemy badani, obserwowani i izolowani tak długo, jak długo wymaga tego zdrowie i bezpieczeństwo publiczne. - czytamy w oświadczeniu Toma Hanksa na Intagramie. 

Niestety małżeństwo znajduje się w grupie wysokiego ryzyka! Rita Wilson cztery lata temu walczyła z rakiem piersi, natomiast Tom Hanks od 2013 roku zmaga się z cukrzycą! Syn pary, Chet, postanowił wystosować kilka słów do zaniepokojonych fanów na temat stanu zdrowia swoich rodziców. Jak informuje w nagraniu opublikowanym na Instagramie, małżeństwo czuje się dobrze, a co więcej nie martwi się tym, co się wydarzyło. 

Właśnie z nimi rozmawiałem. Oboje mają się dobrze. Nie są nawet tak chorzy. Nie martwią się tym. - poinformował na Instagramie syn pary. 

Chet powiedział również, że docenia troskę fanów o stan zdrowia jego rodziców. 

Doceniam troskę i życzenia od wszystkich, ale myślę, że wszystko będzie dobrze. Pozostańcie bezpieczni. Dużo miłości - powiedział Chet.

Miejmy nadzieję, że Tom Hanks i jego żona szybko powrócą do zdrowia. W ostatnich dniach drastycznie rośnie liczba zarażonych koronawirusem osób. W Polsce odnotowano już 44 przypadki.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🙏🏻❤️

Post udostępniony przez 𝗖𝗛𝗘𝗧 𝗛𝗔𝗡𝗞𝗦 🇯🇲 (@chethanx)

W środę 11. marca, WHO ogłosiło pandemię w związku z szybko rozprzestrzeniającym się koronawirusem na  całym świecie.

Koronawirus w Polsce. Biedronka zwiększa środki ostrożności
East News

Tom Hanks i jego żona są zarażeni koronawirusem.

Tom Hanks z żoną zarażeni koronawirusem
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Newsy
Wiemy, jaki jest stan zdrowia Toma Hanksa zarażonego koronawirusem! Aktor opublikował zdjęcie z kwarantanny!
Toma Hanksa i jego żona pokazali zdjęcie z kwarantanny! Jak radzą sobie z koronawirusem?

Tom Hanks i jego żona, Rita Wilson podczas nagrywania kolejnego filmu w Australii zarazili się koronawirusem , o czym poinformowali za pomocą mediów społecznościowych. Kiedy wynik na obecność wirusa okazał się pozytywny,  para natychmiast została odizolowana . Niedawno syn gwiazdora zdradził, że jego rodzice czują się dobrze , a teraz te informacje potwierdza sam Tom Hanks publikując zdjęcie z kwarantanny! Wiemy, jak obecnie czuje się aktor i jego żona! Jaki jest stan zdrowia Toma Hanksa zarażonego koronawirusem? 63-letni aktor opublikował na Instagramie zdjęcie z żoną, na którym oboje pozują uśmiechnięci i informują fanów, że czują się dobrze. Mają też zapewnioną doskonałą opiekę: Hej wszystkim. Ja i Rita chcemy podziękować wszystkim, którzy tak dobrze nami się opiekują. Jesteśmy zakażeni koronawirusem i przebywamy w izolacji, aby nie dopuścić do rozprzestrzenienia się choroby. Są osoby, dla których infekcja może okazać się tragiczna w skutkach  - czytamy pod zdjęciem aktora.  Tom Hanks podkreślił też w opublikowanym poście, że izolacja jest niezbędna, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby, bo może być ona tragiczna w skutkach dla osób z grupy podwyższonego ryzyka. Sam gwiazdor zmaga się z cukrzycą, a jego żona walczyła w nowotworem piersi, dlatego zdają sobie sprawę z zagrożenia i stosują się do zaleceń lekarzy!         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Hello folks. @ritawilson and I want to thank everyone here Down Under who are taking such good care of us. We have Covid-19 and are in isolation so we do not spread it to anyone else. There are those for whom it could lead...

Tom Hanks z żoną zarażeni koronawirusem
East News
Newsy
Tom Hanks i jego żona zarażeni koronawirusem! Aktor pracował nad nowym filmem w Australii
Tom Hanks zarażony koronawirusem! Jak obecnie czuje się aktor?

Tom Hanks i jego żona Rita Wilson podczas pobytu w Australii zarazili się koronawirusem . Badanie na  obecność SARS-CoV-2 dało wynik pozytywny i wobec pary natychmiast zostało zastosowane leczenie.  Aktor sam poinformował o tym fakcie na Instagramie, a wytwórnia Warner Bros potwierdziła, że jeden z członków ekipy filmu "Elvis" jest zarażony koronawirusem! Podejmujemy środki ostrożności, aby chronić każdego, kto pracuje nad naszymi produkcjami na całym świecie. Osoba, która uzyskała pozytywny wynik na COVID-19, jest obecnie leczona. - czytamy w oświadczeniu. Jak czuje się Tom Hanks i jego żona? Gwiazdor Hollywood napisał na Instagramie, jak wyglądają objawy, które oboje z żoną odczuwają: Cześć ludzie. Rita i ja jesteśmy teraz w Australii. Czuliśmy się trochę zmęczeni, jakbyśmy mieli objawy przeziębienia i ból całego ciała. Rita poczuła dreszcze i miała nieznacznie podwyższoną temperaturę. Aby dochować wszelkich standardów wprowadzonych na świecie, zostaliśmy przebadani na obecność koronawirusa. Wynik testów okazał się dodatni. Będziemy badani, obserwowani i izolowani tak długo, jak długo wymaga tego zdrowie i bezpieczeństwo publiczne. - napisał tom Hanks na Intagramie.  Wiadomo, że para znajduje się w grupie wysokiego ryzyka nie tylko na swój wiek, ale również choroby! Żona aktora cztery lata temu walczyła z rakiem piersi i miała wykonaną podwójną mastektomię. Z kolei Tom Hanks choruje na cukrzycę, która została zdiagnozowana w 2013 roku, o czym informował sam gwiazdor w szczerym wywiadzie dla "Times". Tom Hanks zapewnił w mediach społecznościowych, że służby medyczne w przypadku koronawirusa działają zgodnie z protokołami bezpieczeństwa, których rygorystycznie przestrzegają, aby...

Tom Hanks z żoną zarażeni koronawirusem
East News
Newsy
Tom Hanks zarażony koronawirusem zdradza, jak się czuje po dwóch tygodniach izolacji!
Tom Hanks apeluje, aby przestrzegać kwarantanny! Jak czuje się obecnie?

Tom Hanks i jego żona Rita Wilson dwa tygodnie temu zarazili się koronawirusem podczas kręcenia nowego filmu w Australii. Gwiazdor o swojej sytuacji poinformował za pomocą mediów społecznościowych. Początkowo para przebywała w szpitalu, ale kiedy ich stan zdrowia się poprawił, dalszą kwarantannę odbywali już w domu. Teraz mijają dwa tygodnie od pozytywnego testu na koronawirusa ! Jak się czuje obecnie Tom Hanks i jego żona? Przeczytajcie apel gwiazdora! Jak się czuje Tom Hanks zarażony koronawirusem? Tom Hanks już wcześniej dziękował lekarzom za świetną opiekę, dzięki której szybko mógł wrócić do domu i tam izolować się, aby nie zarażać innych. Aktualnie aktor wraz z żoną czują się coraz lepiej i apelują do innych, aby pozostali w domach i w ten sposób okazywali swoją troskę o innych: Hej wszystkim. Minęły dwa tygodnie od pierwszych objawów i czujemy się już lepiej. Tak działa odizolowanie - nikomu wirusa nie przekażesz i od nikogo go nie złapiesz. Brzmi rozsądnie? Trochę to potrwa, ale jeśli będziemy się sobą opiekować i pomagać, to zły czas przeminie. Jakoś to przetrwamy - czytamy na Twitterze Toma Hanksa. Jeśli ludzie będą przestrzegać zasad, o które stale apelują lekarze i specjaliści, uda się ograniczyć rozpowszechnianie wirusa, który przyczynił się już do śmierci tysięcy osób. Apele gwiazd cieszących się autorytetem z pewnością pomagają i przyczyniają się do zwiększenia świadomości na temat niebezpiecznej choroby, jaką jest COVID-19! Mamy nadzieję, że Tom Hanks już wkrótce wróci do pełni zdrowia i będziemy mogli oglądać go w kolejnych filmach! pic.twitter.com/3E7566qiAh — Tom Hanks (@tomhanks) March 23, 2020   Tom Hanks i Rita Wilson obecnie czują się dobrze!  ...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner