Oliwia Bieniuk została modelką
Instagram/Oliwia Bieniuk

Zapowiedź filmu z Oliwią Bieniuk jest już w sieci. Gra aktorska córki Anny Przybylskiej robi wrażenie! 

Oliwia Bieniuk została modelką
Instagram/Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk wzięła udział w filmowym projekcie Reżysera Życia. Zapowiedź filmu o tematyce społecznej nakręconego we współpracy z hospicjum dla osób starszych trafił już do sieci! Trailer jest bardzo emocjonalny. Oliwia Bieniuk doskonale wie, jak przekazać emocje nie używając słów! Jej spojrzenie przeszywa. Koniecznie zobaczcie zapowiedź produkcji. 

Zobacz także: Oliwia Bieniuk zagrała w filmie u boku znanych koleżanek! Poszła w ślady Anny Przybylskiej

Oliwia Bieniuk w filmie Reżysera Życia 

Oliwia Bieniuk zaczyna spełniać swoje marzenia. Nastolatka interesuje się modelingiem, sportem oraz aktorstwem. W każdej z tych dziedzin osiąga swoje pierwsze sukcesy. Właśnie wzięła udział w pierwszym większym filmowym projekcie. 

Media od dawna spekulują na temat tego, czy Oliwia zdecyduje się pójście w ślady mamy i rozpoczęcie kariery w show biznesie. Jarosław Bieniuk jednak trzyma pieczę nad karierą córki i początkowo chciał, aby skupiła się na nauce. Niedługo nastolatka skończy 18 lat i powoli zaczyna stawiać kroki zarówno w świecie modelingu jak i tym filmowym. Właśnie wzięła udział w projekcie Daniela Rusina, znanego jako Reżyser Życia, popularnego internetowego twórcy, który zajmuje się tworzeniem emocjonalnych i wartościowych treści w sieci. W projekcie wzięli udział influencerzy oraz aktorzy tacy jak Andrzej Grabowski czy Piotr Cyrwus. Reżyser Życia zaprezentował zapowiedź nadchodzącego filmu. Trailer jest bardzo emocjonalny i już na tym etapie pokazuje talent aktorski nastoletniej córki Anny Przybylskiej. Okazywanie emocji samą mimiką jest niezwykle trudne, a na zaprezentowanym fragmencie sam wzrok Oliwii Bieniuk przeszywa. Jesteśmy niezwykle ciekawi finalnego efektu tego projektu! 

Zobacz także: Oliwia Bieniuk pokazała piękną pamiątkę po Annie Przybylskiej. Aż załamał się jej głos

Zobaczcie zapowiedź filmu krótkometrażowego, w którym wzięła udział Oliwia Bieniuk 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Reżyser Życia 🎥 (@rezyser.zycia)

Oliwia Bieniuk wzięła udział w projekcie razem z wieloma innymi popularnymi twórcami z sieci. Razem z nią wystąpiły m. in. Weronika Sowa WERSOW, Lena Kociszewska czy Ola Nowak. 

Oliwia Bieniuk zagrała w filmie. Poszła w ślady Anny Przybylskiej
Instagram

Oliwia Bieniuk odziedziczyła zainteresowanie aktorstwem po mamie. Anna Przybylska z pewnością byłaby z niej dumna. Jednak to nie jedyne zainteresowanie nastolatki. Doskonale radzi sobie również przed obiektywem a także w sporcie. Trzymamy kciuki za jej sukcesy!

Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska
Eastnews

 

Więcej na temat Oliwia Bieniuk
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48