Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Oliwia Bieniuk jest w związku z pasierbem Natalii Siwiec?
Instagram/Oliwia Bieniuk
Newsy

Oliwia Bieniuk zagrała w filmie u boku znanych koleżanek! Poszła w ślady Anny Przybylskiej 

Oliwia Bieniuk zagrała w filmie u boku znanych koleżanek, np. Weroniki Sowy!

Oliwia Bieniuk zagrała w profesjonalnej filmowej produkcji. Stanęła przed kamerą u boku najpopularniejszych influencerek w Polsce. Córka Anny Przybylskiej bardzo poważnie podeszła do napisanej dla niej roli. Jak sobie poradziła z tym wyzwaniem? Nie jest tajemnicą, że Oliwia Bieniuk jest zainteresowana aktorstwem. 

Zobacz także: Oliwia Bieniuk zagrała w filmie. Idzie w ślady Ani Przybylskiej? Zobacz wideo!

Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!

Oliwia Bieniuk zagrała w filmie "Reżysera Życia". Poszła w ślady Anny Przybylskiej

Nie od dziś wiadomo, że Oliwia Bieniuk zainteresowana jest zarówno aktorstwem jak i modelingiem. O tym, czy pójdzie w ślady mamy zaczęto spekulować już wtedy, gdy po raz pierwszy wzięła udział w profesjonalnej sesji dla Reserved. Spytany o karierę córki Jarosław Bieniuk powiedział wówczas, że na pierwszym miejscu stawia naukę, a udział w zdjęciach był dla Oliwii prezentem za dobre oceny. W trakcie nauki szkolnej Oliwia wzięła udział również w filmowym projekcie realizowanym na szkolny konkurs oraz reklamie sieci komórkowej. Ostatnio pozowała również dla marki Obag, po raz pierwszy zostając ambasadorką znanej marki. 

Oliwia Bieniuk jest bardzo popularna w sieci, na Instagramie śledzi ją ponad 150 tys. osób. Właśnie pochwaliła się kolejnym aktorskim wyzwaniem. Wzięła udział w nowym projekcie Reżysera Życia, popularnego youtubera, który zajmuje się produkcją filmów o tematyce społecznej. Oliwia Bieniuk wystąpiła w towarzystwie najpopularniejszych w sieci influencerek takich jak Weronika Sowa (Wersow), Lena Kociszewska (Lena Moonlight), Aleksandra Furka (Olciiak), Ola Nowak czy Agata Fąk. W produkcji wziął udział również Andrzej Grabowski. 

Po fragmentach opublikowanych w sieci przez Reżysera Życia można domyślić się, że film podejmie trudną tematykę związaną ze sferą psychiczną młodych ludzi. Rola Oliwii Bieniuk będzie wymagała od niej odnalezienia się w trudnej sytuacji. Z niecierpliwością czekamy na efekty!

Zobacz także: Oliwia Bieniuk zajmie w show-biznesie miejsce Anny Przybylskiej? "Ma bagaż doświadczeń i cała Polska patrzy na jej każdy ruch"

Oliwia Bieniuk zagrała w filmie Reżysera Życia. Znany w sieci Youtuber tworzy wartościowe treści o tematyce społecznej. 

Oliwia Bieniuk zagrała w filmie. Poszła w ślady Anny Przybylskiej
Instagram

W filmie oprócz Oliwii Bieniuk wystąpiły również idolki nastolatek znane głównie ze swojej działalności w sieci, czyli Weronika Sowa Wersow, Lena Kociszewska LenaMoonlight, Agata Fąk czy Aleksandra Furka Olciiak. 

Oliwia Bieniuk zagrała w filmie. Poszła w ślady Anny Przybylskiej
Instagram

Czy występ Oliwii Bieniuk w produkcji popularnego w sieci Reżysera Życia będzie jej wstępem do aktorskiej kariery? 

Oliwia Bieniuk jak Anna Przybylska

 

Weronika Sowa i Karol Wiśniewski - kim są?
Instagram
TV-Show
To ich internauci chcą zobaczyć w "Tańcu z Gwiazdami"! Kim są Weronika Sowa i Karol Wiśniewski?
To ich internauci chcą zobaczyć w "Tańcu z Gwiazdami"! Kim są Weronika Sowa i Karol Wiśniewski?

Kilka dni temu na Instagramie "Tańca z Gwiazdami" pojawił się post, kogo internauci chcieliby zobaczyć w w nadchodzącej, jesiennej edycji programu. Wśród najpopularniejszych odpowiedzi, obok Basi Kurdej Szatan czy Beaty Kozidrak, przebijała się... Weronika Sowa. Kim jest? Co o niej wiemy? Sprawdźcie, co udało nam się dowiedzieć na temat jednej z największych polskich gwiazd sieci!  Zobacz także:  Kogo chcielibyście zobaczyć w nowej edycji "TzG"? Wieniawę, Manowską, a może Roxie Węgiel?

Oliwia Bieniuk została modelką
Instagram/Oliwia Bieniuk
Newsy
Zapowiedź filmu z Oliwią Bieniuk jest już w sieci. Gra aktorska córki Anny Przybylskiej robi wrażenie! 
Zapowiedź filmu z Oliwią Bieniuk jest już w sieci. Gra aktorska córki Anny Przybylskiej robi wrażenie! 

Oliwia Bieniuk wzięła udział w filmowym projekcie Reżysera Życia. Zapowiedź filmu o tematyce społecznej nakręconego we współpracy z hospicjum dla osób starszych trafił już do sieci! Trailer jest bardzo emocjonalny. Oliwia Bieniuk doskonale wie, jak przekazać emocje nie używając słów! Jej spojrzenie przeszywa. Koniecznie zobaczcie zapowiedź produkcji.  Zobacz także:  Oliwia Bieniuk zagrała w filmie u boku znanych koleżanek! Poszła w ślady Anny Przybylskiej Oliwia Bieniuk w filmie Reżysera Życia  Oliwia Bieniuk zaczyna spełniać swoje marzenia. Nastolatka interesuje się modelingiem, sportem oraz aktorstwem. W każdej z tych dziedzin osiąga swoje pierwsze sukcesy. Właśnie wzięła udział w pierwszym większym filmowym projekcie.  Media od dawna spekulują na temat tego, czy Oliwia zdecyduje się pójście w ślady mamy i rozpoczęcie kariery w show biznesie. Jarosław Bieniuk jednak trzyma pieczę nad karierą córki i początkowo chciał, aby skupiła się na nauce. Niedługo nastolatka skończy 18 lat i powoli zaczyna stawiać kroki zarówno w świecie modelingu jak i tym filmowym. Właśnie wzięła udział w projekcie Daniela Rusina, znanego jako Reżyser Życia, popularnego internetowego twórcy, który zajmuje się tworzeniem emocjonalnych i wartościowych treści w sieci. W projekcie wzięli udział influencerzy oraz aktorzy tacy jak Andrzej Grabowski czy Piotr Cyrwus. Reżyser Życia zaprezentował zapowiedź nadchodzącego filmu. Trailer jest bardzo emocjonalny i już na tym etapie pokazuje talent aktorski nastoletniej córki Anny Przybylskiej. Okazywanie emocji samą mimiką jest niezwykle trudne, a na zaprezentowanym fragmencie sam wzrok Oliwii Bieniuk przeszywa. Jesteśmy niezwykle ciekawi finalnego efektu tego projektu!  Zobacz także:  Oliwia Bieniuk pokazała piękną pamiątkę po Annie Przybylskiej....

Oliwia Bieniuk
YouTube/Reżyser życia
Newsy
Już jest film z Oliwią Bieniuk, córką Anny Przybylskiej! Przy ostatniej scenie ciężko powstrzymać łzy...
Film z Oliwią Bieniuk, córką Anny Przybylskiej w reżyserii Reżysera Życia.

We wtorek 1 września na kanale Youtube twórcy o pseudonimie Reżyser Życia, pojawił się długo oczekiwany film, w którym zagrała między innymi córka Anny Przybylskiej , Oliwia Bieniuk. Jest to niezwykle profesjonalna produkcja, która niesie za sobą przesłanie. Podczas ostatniej sceny, naprawdę ciężko jest już powstrzymać łzy. To właśnie wtedy Oliwia Bieniuk wypowiada słowa, które nawiązują do jej zmarłej mamy...  Zobacz także:  Oliwia Bieniuk zastąpi Annę Przybylską? "Zawojuje show-biznes. Oby tylko miała dobrych doradców" Już jest wzruszający film z Oliwią Bieniuk! Przy ostatniej scenie ciężko powstrzymać łzy... Reżyser Życia po raz kolejny stworzył wartościowy film o tematyce społecznej, który zmusza do refleksji. Tym razem film pt.: "JAK nie ZGUBIĆ SIEBIE" opowiada o losach nastolatki, która kreuje wokół siebie fałszywą rzeczywistość - okłamuje znajomych, a to wszystko spowodowane jest problemami, jakie spotkają ją w domu rodzinnym. Ponadto dziewczyna bardzo przeżywa chorobę, a później śmierć dziadka. Poznaje jednak pewną dziewczyną - wolontariuszkę z hospicjum, która jest także jej koleżanką z lekcji fortepianu. W rolę pełnej empatii bohaterki, wcieliła się właśnie córka Anny Przybylskiej, Oliwia Bieniuk.  Oliwia Bieniuk zagrała u boku wielu znanych gwiazd, między innymi w produkcji wystąpił Andrzej Grabowski i Piotr Cyrwus. Ponadto w aktorskiej obsadzie znalazły się również Youtuberki - Weronika "Wersow" Sowa, Ola Nowak, Magda Bereda czy Agata Fąk. Trzeba przyznać, że wszystkie dziewczyny spisały się świetnie, a swojej role odegrały naprawdę profesjonalnie.  Gra aktorska Oliwii Bieniuk zrobiła na nas ogromne wrażenie. Córka Anny Przybylskiej potrafi przekazać emocje i...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner