Piłkarze płaczą po meczu Polska Kolumbia! Piłkarze płaczą po meczu Polska Kolumbia! Piłkarze płaczą po meczu Polska Kolumbia! Piłkarze płaczą po meczu Polska Kolumbia! Piłkarze płaczą po meczu Polska Kolumbia!
Piłkarze płaczą po meczu Polska Kolumbia!
1/5
Piłkarze płaczą po meczu Polska Kolumbia!

 

To nie tak miało się skończyć! Polacy przegrali mecz ostatniej szansy i żegnają się z Mundialem 2018! Spotkanie z Kolumbią zakończyło się wynikiem 0:3. W czwartek zagramy więc mecz o honor z Japonią. Fani i kibice nie zostawiają suchej nitki na naszych piłkarzach.

 

Zobacz: Internet Wam tego nie wybaczy! Memy po OGROMNEJ porażce Polaków na Mundialu!

 

Ci są zaś załamani poniesioną klęską! Już kilka minut przed końce meczu wiedzieli, że na wygraną i awans nie ma szans. Na boisku polały się więc łzy! 

 

Zawodnicy bardzo dużo trudu włożyli w to spotkanie i grali do samego końca. Ten mecz tak się ułożył, że przy wyrównanym spotkaniu straciliśmy bramkę ze stałego fragmentu gry. Zmieniliśmy skład na ofensywny, nadzialiśmy się na kontrę i przegraliśmy 0:3. Jutro jest następny dzień. Wykorzystaliśmy maksymalnie potencjał jaki był do wykorzystania. Nic nie mieliśmy do stracenia, wprowadziliśmy następnego napastnika, ale to było za mało. Porażka wszystkich boli, mnie boli najbardziej, biorę za to odpowiedzialność. Mętliku nie mam. To jest sport i taki wynik jest wkalkulowany. Zawodnicy grali do ostatniej minuty, starali się, ale to nie wystarczyło. - mówił po meczu Adam Nawałka. 

 

To najsmutniejsze zdjęcia i nagranie, jakie dziś zobaczycie!

 

Zobacz: Polskie WAGs na zdjęciach sprzed kilkunastu lat! Nigdy nie poznalibyśmy Ziółek i Grosickiej! ZOBACZ!

2/5
Piłkarze płaczą po meczu Polska Kolumbia!

 

Kamil Glik wszedł na boisko na sam koniec. Jednak wyraźnie przeżywał poniesioną porażkę! ;( 

 

3/5
Piłkarze płaczą po meczu Polska Kolumbia!

 

Kamil Grosicki nie mógł ukryć łez...

 

 

 

4/5
Piłkarze płaczą po meczu Polska Kolumbia!

 

Załamany był również Piotr Zieliński. Czy w polskiej kadrze przyjdzie czas na zmiany?

 

5/5
Piłkarze płaczą po meczu Polska Kolumbia!

 

Największa presja ciążyła na kapitanie, Robercie Lewandowskim. Lewy był zdruzgotany takim wynikiem:

Na tyle nas było po prostu stać. To nie jest tak że przegraliśmy minimalnie. Przegraliśmy, na ten moment nie mogliśmy nic więcej zrobić. Wiele rzeczy dzisiaj nie funkcjonowało tak jak powinno. Osamotniony walczyłem, walczyliśmy, ale samą walką meczu się nie wygra. - mówił w wywiadzie tuż po meczu.