Aneta Zając w niebieskim garniturze

Aneta Zając pojedzie na wakacje z synami oraz Mikołajem Krawczykiem i Sylwią Juszczak?! Trudna decyzja przed aktorką!

Aneta Zając w niebieskim garniturze

Aneta Zając spędzi wakacje z Mikołajem Krawczykiem i Sylwią Juszczak? Aż trudno uwierzyć w to, że relacje między byłymi partnerami tak się zmieniły! Jeszcze niedawno Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk prowadzili wojnę o dzieci i utrudniali sobie życie. Wszystko zmieniło się wtedy, kiedy aktor zerwał z Agnieszką Włodarczyk i związał się z Sylwią Juszczak. Nowa wybranka gwiazdora ma pozytywny wpływ na ich wspólne relacje, a niedawno nawet Zając i Juszczak spotkały się na kawie! Być może wkrótce spędzą razem wakacje!

Aneta była zaskoczona, gdy dowiedziała się, że Mikołaj i jego partnerka Sylwia Juszczak chcą, by wraz z synami pojechała z nimi na urlop. Choć naprawdę polubiła nową wybrankę ojca swoich dzieci, nie spodziewała się, że okaże jej tyle życzliwości - zdradza znajoma gwiazdy w "Na żywo".

Aneta Zając ma do wyboru dwie opcje: albo pojedzie na wakacje z Mikołajem Krawczykiem, jego nową dziewczyną i synami, albo powierzy bliźniaki Mikołajowi i będzie miała trochę czasu dla siebie.

Nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, ale rozmowy trwają. Nigdy dotąd nie rozstawała się z dziećmi na dłużej. Zdarzało jej się pojechać na tygodniowy wypoczynek z zaprzyjaźnionym tancerzem Stefano Terrazzino. Dziećmi zajmowali się wówczas jej rodzice. Tymczasem Mikołaj i Sylwia planują wyjazd aż 3-tygodniowy - mówi informator tygodnika.

Co powinna zrobić Aneta Zając?

 

Zobacz: Aneta Zając dostała nowy samochód! Ładne cacko... Mamy zdjęcie!

Aneta Zając pojedzie na wakacje z Mikołajem Krawczykiem i Sylwią Juszczak?

Sylwia Juszczak w białych spodniach

Aneta Zając i Sylwia Juszczak bardzo się polubiły

Sylwia Juszczak w okularach

 

 

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00