Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Aneta Zając w niebieskim garniturze
Newsy

Aneta Zając pojedzie na wakacje z synami oraz Mikołajem Krawczykiem i Sylwią Juszczak?! Trudna decyzja przed aktorką!

Aneta Zając pojedzie na wakacje z synami oraz Mikołajem Krawczykiem i Sylwią Juszczak?! Trudna decyzja przed aktorką!

Aneta Zając spędzi wakacje z Mikołajem Krawczykiem i Sylwią Juszczak? Aż trudno uwierzyć w to, że relacje między byłymi partnerami tak się zmieniły! Jeszcze niedawno Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk prowadzili wojnę o dzieci i utrudniali sobie życie. Wszystko zmieniło się wtedy, kiedy aktor zerwał z Agnieszką Włodarczyk i związał się z Sylwią Juszczak. Nowa wybranka gwiazdora ma pozytywny wpływ na ich wspólne relacje, a niedawno nawet Zając i Juszczak spotkały się na kawie! Być może wkrótce spędzą razem wakacje!

Aneta była zaskoczona, gdy dowiedziała się, że Mikołaj i jego partnerka Sylwia Juszczak chcą, by wraz z synami pojechała z nimi na urlop. Choć naprawdę polubiła nową wybrankę ojca swoich dzieci, nie spodziewała się, że okaże jej tyle życzliwości - zdradza znajoma gwiazdy w "Na żywo".

Aneta Zając ma do wyboru dwie opcje: albo pojedzie na wakacje z Mikołajem Krawczykiem, jego nową dziewczyną i synami, albo powierzy bliźniaki Mikołajowi i będzie miała trochę czasu dla siebie.

Nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, ale rozmowy trwają. Nigdy dotąd nie rozstawała się z dziećmi na dłużej. Zdarzało jej się pojechać na tygodniowy wypoczynek z zaprzyjaźnionym tancerzem Stefano Terrazzino. Dziećmi zajmowali się wówczas jej rodzice. Tymczasem Mikołaj i Sylwia planują wyjazd aż 3-tygodniowy - mówi informator tygodnika.

Co powinna zrobić Aneta Zając?

 

Zobacz: Aneta Zając dostała nowy samochód! Ładne cacko... Mamy zdjęcie!

Aneta Zając pojedzie na wakacje z Mikołajem Krawczykiem i Sylwią Juszczak?

Sylwia Juszczak w białych spodniach

Aneta Zając i Sylwia Juszczak bardzo się polubiły

Sylwia Juszczak w okularach

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Aneta Zając na wakacjach ze Stefano Terrazzino
Newsy
Stefano Terrazzino zabrał Anetę Zając na wakacje! Czy znów się do siebie zbliżyli? ZDJĘCIE
Stefano Terrazzino zabrał Anetę Zając na wakacje! Czy znów się do siebie zbliżyli? ZDJĘCIE

Stefano Terrazzino zabrał Anetę Zając na wakacje na gorącą Sycylię! Para spędza urlop w towarzystwie rodziny tancerza i innych gwiazd - m.in. Pauliny Biernat czy Ewy Kasprzyk. Czy to oznacza, że Stefano i Aneta zbliżyli się do siebie?   Aneta Zając i Stefano Terrazzino na wakacjach Aneta i Stefano poznali się na planie pierwszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Kiedy wygrali, w mediach pojawiły się informacje, że para ma romans! Choć żadne z nich nie potwierdzało tej informacji, widać było, że mają się ku sobie . Mama tancerza miała nawet okazję poznać Anetę i była nią zachwycona! Jak widać, aktorka i Stefano wciąż mają ze sobą kontakt, a teraz spędzają razem wakacje!   Zobacz także:  Aneta Zając pojedzie na wakacje z synami oraz Mikołajem Krawczykiem i Sylwią Juszczak?! Trudna decyzja przed aktorką!   Aneta Zając z rodziną i przyjaciółmi Stefano!   Aneta i Stefano bardzo się lubią!

Sylwia Juszczak w okularach
Newsy
Przyjaźń czy... Wiemy, co naprawdę łączy Anetę Zając i Sylwię Juszczak!
Przyjaźń czy... Wiemy, co naprawdę łączy Anetę Zając i Sylwię Juszczak!

Aneta Zając i Sylwia Juszczak naprawdę się przyjaźnią? To pytanie zadawał sobie każdy, kto obejrzał wspólne selfie obu aktorek, które Zając umieściła na swoim profilu na Facebooku. Jak donosi najnowszy "Flesz", Sylwia i Aneta znają się od kilku lat i... do tego bardzo lubią. Ostatnio była i obecna partnerka Mikołaja Krawczyka spotkały się wraz z dziećmi w jednej z warszawskich klubokawiarni. Darzymy się sympatią, a dzieciaki za sobą przepadają - powiedziała "Fleszowi" Sylwia Juszczak. Nie jest tajemnicą, że odkąd Mikołaj Krawczyk związał się z Sylwią Juszczak , jego relację z Anetą Zając bardzo się poprawiły. Duży wpływ miała na to właśnie Sylwia, która też jest mamą i pozytywną, niekonfliktową osobą - zdradziła "Fleszowi" znajoma pary. Chcesz dowiedzieć się jak Zając, Juszczak i Krawczyk spędzą wakacje? Przeczytasz o tym w nowym "Fleszu".   Dzięki Sylwii Juszczak Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znów mają dobre relacje.   Aneta Zając i obecna partnerka Mikołaja Krawczyka znają się od lat.

Aneta Zając, Sylwia Juszczak
Newsy
Aneta Zając i Sylwia Juszczak - nowa przyjaźń w show biznesie? Co połączyło aktorki oprócz Mikołaja Krawczyka?
Aneta Zając i Sylwia Juszczak - nowa przyjaźń w show biznesie? Co połączyło aktorki oprócz Mikołaja Krawczyka?

To chyba zaskoczyło wszystkich,  Aneta Zając i Sylwia Juszczak zrobiły sobie wspólne zdjęcie i pokazały światu, że była i obecna dziewczyna Mikołaja Krawczyka mogą się dogadać, a nawet wspólnie spędzać czas. Jak do tego doszło, że Zając i Juszczak spędzają wspólnie czas? Myślę, że to pochwała normalności i dowód na to, że obie kobiety, które są matkami, wiedzą jak ważne jest porozumienie ponad podziałami . Dobro dzieci jest najważniejsze - mówi Rewii Katarzyna Kalicińska, agentka Sylwii Juszczak. Jak czytamy w Rewii, Aneta, Mikołaj i Sylwia znają się jeszcze z łódzkiej filmówki. Dlatego mają wspólne wspomnienia i tematy do rozmów. Podobno Anecie podoba się to, że Sylwia Juszczak nie rozbiła żadnego związku, sama rozeszła się z mężem i ojcem swoich synów Natana i Vincenta ponad dwa lata temu, choć formalnie rozwiodła się z nim dopiero w styczniu tego roku. Aneta Zając cieszy się, że Sylwia jest mamą i dobrze zna trudy wychowywania dzieci. Aneta i Sylwia akceptują się nawzajem i dlatego relacje między Zając a Krawczykiem też się bardzo poprawiły. Mikołaj odnalazł się w roli ojczyma dla synów Sylwii i ma świetne relacje ze swoimi sześcioletnimi już synami Robertem i Michałem. Sylwia i Mikołaj mieszkają ze sobą od 2 miesięcy i z czwórką dzieci radzą sobie całkiem dobrze, zwłaszcza w trakcie trwania Euro 2016 - panowie mają strefę kibica. Zobacz także: Sylwia Juszczak na kawie z byłą partnerką Mikołaja Krawczyka! Nowa przyjaźń w show biznesie?   Aneta Zając i Sylwia Juszczak teraz często spotykają się na kawie.   Mikołaj Krawczyk jest w nowym związku szczęśliwy i realizuje swoją pasję muzyczną. Wydał nowy singiel ze swoim zespołem.   Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk są ze sobą już ponad 5 miesięcy i ich związek kwitnie.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner