Zagraniczne koncerty Tatiany Okupnik
ONS

Tatiana zdradziła gorzkie kulisy swojej zagranicznej kariery. Dlaczego nie wyszło?

Zagraniczne koncerty Tatiany Okupnik
ONS

Tatiana Okupnik wydała niedawno nową płytę, na której zaprezentowała zupełnie nowe dla siebie brzmienie - tym razem flirtuje z muzyką elektroniczną. Taneczna odsłona wokalistki spotkała się z dość ciepłym przyjęciem, choć Okupnik wciąż musi tłumaczyć się z katastrofalnego wykonania "Skyfall|, które nieustannie wytykają jej internauci. Przypomnijmy: "Były bisy. Szef zespołu mnie do tej pory przeprasza"

W ramach promocji płyty, Tatiana odwiedziła niedawno "Magiel Towarzyski". Wraz z Karoliną Korwin Piotrowską i Tomaszem Kinem dyskutowała o stanie polskiego rynku muzycznego, a konkretniej - koncertów rodzimych artystów. Wokalistka wyjawiła, że wybiera się niebawem w trasę koncertową po klubach, co ma korespondować z brzmieniem jej albumu. Przy okazji zdradziła, że ma już za sobą klubowe tournee za granicą i zdarzało się, że zjawiała się na nich zaledwie garstka ludzi.
 

Wszystkie koncerty, które zagrałam w Wielkiej Brytanii, w Szwecji czy np. w Estonii to były koncerty w zamkniętych klubach. Jedne były wielkie, ale były i takie, gdzie na początku nikt mnie nie znał i nie wiedział kto to jest i po co ja tu przyjeżdżam, to były koncerty, gdzie ja dla dziewięciu osób grałam (...) Nagle Ci ludzie, teraz na moim Facebooku czy mejle piszą, że tak to pamiętają, że się nie poddałam i wyszłam do tych dziewięciu osób. To były najfajniejsze koncerty - zapewnia w "Maglu".


Mamy wrażenie, że kilka lat temu Tatiana rysowała nieco bardziej radosny obraz swoich zagranicznych podbojów. Byliście kiedyś na jej koncercie?

Zobacz: Kryzys w małżeństwie Tatiany Okupnik? "Jest mi bardzo przykro"

Zdjęcia z cichego ślubu Tatiany Okupnik:

Więcej na temat Tatiana Okupnik
Przeładuj

W przeszłości Doda została Miss... Tytuł wybłagała jej mama? Musicie usłyszeć tę historię

zobacz 00:36