Ola Nguyen, finalistka MasterChef
X-News

Za niepolskie pochodzenie zalała ją fala hejtu! Zwyciężczyni Masterchefa Ola Nguyen odpowiedziała!

Ola Nguyen, finalistka MasterChef
X-News

 

Ola Nguyen okazała się najlepsza w 7. edycji MasterChefa! Pochodząca z Wietnamu Polka rozłożyła konkurencję na łopatki. Ale zamiast odbierać gratulacje, zwyciężczyni show spotkała się z hejtem ze strony Polaków. Dlaczego? Internauci wytknęli Oli pochodzenie. Według nich „polski program” powinna wygrać Polka!

Na zaczepne komentarze Ola odpowiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską. Czy ma żal do rodaków?

 

Ola Nguyen o hejcie 

Ola Nguyen do programu stacji TVN zgłosiła się sama. W rozmowie z WP wyznała, że nie miała żadnego wsparcia , jednak zawsze była fanką programu i postanowiła spróbować swoich sił. Do finału dotarła razem z Martyną Chomacką i Lorkiem Zediu. Ola pokonała konkurencję, jednak po zwycięstwie musiała zmierzyć się z rasistowskimi komentarzami dotyczącymi jej pochodzenia. Jak na nie zareagowała?

Od tygodnia nie miałam tyle czasu, żeby usiąść i poczytać komentarze, dlatego nie czuję się z tym źle. W finale znalazły się takie osoby, jakie się znalazły. Nie miałam na to wpływu. Nie czuję, że muszę przepraszać, że znalazłam się w tym finale. Nie czuję się dotknięta. Ludzie mogą sobie komentować - powiedziała Ola.

21-latka dodała, że od lat mieszka w stolicy i uczy się na SGH.

Na co dzień nie mam nieprzyjemności. Ludzie, którzy nie mają zbyt wiele do czynienia z osobami o innej narodowości mogą mieć po prostu mniejsze pojęcie. Nie mam do nich żalu. Niech komentują, po to jest internet, żeby wymieniać się opiniami. Fajnie, że są osoby, które bronią osoby innych narodowości. Z tego się mogę tylko cieszyć - dodała.

Zobacz: Magda Gessler broni Oli Nguyen! Po finale MasterChefa hejterzy nie odpuszczają

Ola stwierdziła, że bardziej czuje się Polką niż Wietnamką. Jest jej tutaj dobrze i jej wszyscy przyjaciele są Polakami. Niestety, nasza kuchnia nie dorównuje wietnamskiej, choć to akurat kwestia gustu. Cieszycie się z jej wygranej?

 

Ola zwyciężyła 7. edycje Masterchefa

Ola Nguyen, finalistka MasterChef
X-News

 

21-latka nie ma żalu do Polaków za rasistowskie komentarze na temat jej pochodzenia

Ola Nguyen, finalistka MasterChef
X-News

Więcej na temat MasterChef
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40