Ewa Chodakowska w stroju do ćwiczeń Okulary z kwiatkami Helena Norowicz w niebieskiej sukni do ziemi Sarsa w czarnej prześwitującej sukni na MTV EMA 2015
Ewa Chodakowska w stroju do ćwiczeń
ons.pl
1/10
Ewa Chodakowska w stroju do ćwiczeń
ons.pl

Wiele wydarzeń, osób i rzeczy zainspirowało i zachwyciło nas w 2015 roku. Redakcja Party wybrała te, które pokochaliśmy szczególnie mocno... 

Na pierwszym miejscu Ewa Chodakowska za jej nowy magazyn "BeActive", w którym pokazuje, że każda z nas może zacząć ćwiczyć. Nawet nasza ekipa, która uwielbia słodycze! :) Do tego dochodzi nowa płyta z ćwiczeniami, która idealnie sprawdzi się od 1 stycznia!

 

Zobacz: Ewa Chodakowska na czterech okładkach świątecznego wydania magazynu "Be Active"!

2/10

Dorota Wellman zachwyciła nas w tym roku swoją postawą! Dziennikarka pieniądze zarobione w kampanii reklamowej przeznaczyła w całości na cel charytatywny. Brawo!

3/10
Okulary z kwiatkami

Damska część redakcji Party pokochała okulary z kwiatkami, które były idealnym uzupełnieniem letnich stylizacji. Czyż nie są piękne?

4/10
Helena Norowicz w niebieskiej sukni do ziemi
ONS

Helena Norowicz - jej nie mogło zabraknąć w tym zestawieniu. W tym roku pani Helena po raz kolejny została muzą Bohoboco. Piękna, inteligenta kobieta z klasą, która pokazuje, że wdzięk i urok nie przemijają.

5/10
Sarsa w czarnej prześwitującej sukni na MTV EMA 2015
ONS

W te wakacje cała redakcja Party nuciła "Naucz mnie" Sarsy. Ba! Wymyśliliśmy nawet kilka swoich wersji :)

6/10
Perfumy Adidasa ze skrzydłami

Party kocha również skrzydlate perfumy Adidasa. Urzekło nas nie tylko pomysłowe i stylowe opakowanie, ale także piękny zapach.

7/10
Szymon Majewski
ONS

Za dystans kochamy również Szymona Majewskiego! To właśnie on mierzył się z Rafałem Maślakiem na klaty i nie tylko. Pamiętacie? :)

8/10
Premiera filmów James Bond, Gwiezdne Wojny, Listy do M. 2

Kolejna część "Star Wars", "Spectre" i "Listy do M." - na te premiery czekali fani kina. Redakcja Party również, i musimy przyznać, że nie wiemy, który z tych filmów podobał nam się najbardziej.

9/10
Konik Pogo Pony

Konik Pogo Pony to hit mijającego roku! Zabawne, oryginalne wisiorki ozdobiły nie jedną stylową torbę!

10/10
Szpilki Sophii Webster

A na koniec to, co wszystkie kobiety kochają najbardziej, czyli szpilki. Te od Sophii Webster skradły nasze serce, ale motylek z tyłu niestety nie sprawił, że stały się najwygodniejszymi butami na ziemi. A szkoda.