Doda na Miss Supranational 2019

Koronawirus w Łodzi: co z koncertami Dody? Mamy komentarz

Doda na Miss Supranational 2019

Jak informuje Radio Łódź i Dziennik Łódzki zdiagnozowano pierwszy przypadek koronowirusa w Polsce, dokładnie w Łodzi. Właśnie tam ma odbyć się jeden z ostatnich koncertów Dody przed zapowiedzianą przerwą w karierze. Czy piosenkarka odwoła muzyczne spotkania z fanami ze względu na rozprzestrzenianie się wirusa?  

Zobacz także: Pierwszy potwierdzony przypadek koronawirusa w Polsce? Sprzeczne doniesienia

Doda odwoła koncerty z powodu koronawirusa? 

W sieci pojawiają się sprzeczne informacje na temat wykrycia przypadku koronowirusa w Polsce. Jednak łódzkie media, które podały informację, powołują się na wyniki badań ze szpitala, do którego zgłosiła się pacjentka.

Tymczasem prezydent Rzeszowa podjął dziś decyzję o odwołaniu wszystkich imprez masowych w mieście. Co w takim razie z koncertami polskich gwiazd, które mają odbyć się w najbliższym czasie?

Do koncertujących aktualnie artystów zalicza się m.in. Doda. Koncert w Łodzi wraz z orkiestrą symfoniczną jest zaplanowany na 8 marca. Czy w zaistniałej sytuacji zostanie odwołany? 

W porozumieniu z miastem organizator zastosuje środki ostrożności, być może nawet maseczki, ponieważ Dodzie bardzo zależy na tym, by odwiedzić z orkiestra swoich fanów z Łodzi i jednocześnie zależy jej na tym, aby każdy był bezpieczny. - powiedział Party.pl Rafał Bogacz, manager Dody 

Wygląda na to, że na tę chwilę fani Dody mogą być spokojni - koncert powinien dojść do skutku. 

Zobacz także: Jak zostać gwiazdą w filmie u Dody? Kryteria naboru do "Dziewczyn z Dubaju" mogą zaskoczyć...

Doda w Dzień Kobiet zagra koncert z orkiestrą symfoniczną w Łodzi. 

Doda symfonicznie z Orkiestrą
East News

Manager gwiazdy potwierdził, że koncert nie zostanie odwołany, jednak ze względu na doniesienia o pierwszym przypadku koronawirusa, zostaną zastosowane wszelkie możliwe środki ostrożności. 

Doda na TeleKamerach 2020
EastNews

 

Więcej na temat Doda koronawirus
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17