uśmiechnięta malgorzata rozenek w okularach przeciwsłonecznych
East News

Wzruszające chwile u Małgorzaty Rozenek. Czekała na to wiele tygodni! Fani zachwyceni 

uśmiechnięta malgorzata rozenek w okularach przeciwsłonecznych
East News

Małgorzata Rozenek to jedna z najbardziej aktywnych gwiazd w mediach społecznościowych, a jej konto na Instagramie obserwuje niemal półtora miliona internautów. Ostatnio mieli okazję dowiedzieć się o debiucie aktorskim Małgorzaty Rozenek. Jednak jej najnowszy post nie ma nic wspólnego z filmem Patryka Vegi. Gwiazda, którą widzowie i internauci pokochali za wyjątkowe poczucie humoru, dystans i osobowość, podzieliła się z fanami tym, jak spędziła niedzielę. Jak się okazuje, dla całej rodziny był to bardzo ważny czas - Rozenek przeżyła chwile, na które czekała od wielu tygodni.

Fani nie kryją zachwytu i od razu zwrócili uwagę na jedną rzecz. 

Zobacz też: Małgorzata Rozenek pokazała się w nowej fryzurze! Zainspirowała się... Anną Lewandowską?

Małgorzata Rozenek przeżywa piękne chwile z rodziną

W październiku Radosław Majdan w wyniku zakażenia koronawirusem trafił do szpitala. Choć dziś cała rodzina czuje się świetnie, Małgorzata Rozenek ciężko wspomina tamten czas. 

Długi to był tydzień. Długi i smutny, ale dla nas, najgorsze już minęło. 

Teraz, kiedy od przykrych zdarzeń minęło już wystarczająco dużo dni, Małgorzata Rozenek w końcu mogła zrobić rzecz, na którą czekała od wielu tygodni. W niedzielę gwiazda wraz z mężem i synkami wybrała się do swoich rodziców, którzy - jak się okazuje - również przechodzili koronawirusa. Był to pierwszy raz od dłuższego czasu, kiedy cała rodzina mogła spotkać się w komplecie.

Jedziemy do rodziców. Po raz pierwszy się z nimi zobaczymy od czasu COVIDu, i naszego i rodziców. Więc to będzie takie ozdrowieńców party.

Kiedy w mediach społecznościowych gwiazdy pojawiły się zdjęcia i nagrania z rodzinnego spaceru, fani nie mogli wyjść z zachwytu. Wiele osób zwróciło uwagę na jedną rzecz. Zdaniem Internautów kilkumiesięczny Henryk jest identyczny jak… jego babcia!

- Tak patrzę na Henia i Twoją mamę... widzę też podobieństwo.

- Tak! To samo zobaczyłam. 

- Identyko.

- Też o tym samym pomyślałam! Śliczne maleństwo.

Dodatkowo Małgorzata Rozenek postanowiła wykorzystać uwagę fanów i zaapelować do internautów o wsparcie Świątecznej Paczki. 

Wybierzcie rodzinę, której w tym roku pomożecie. Ta piękna inicjatywa zasługuje na Waszą pomoc. wielokrotnie byłam świadkiem dobra, które czynicie. Te rok dla wielu jest szczególnie trudny, pomóżcie im. 

Jak przyznała, sama z bliskimi chętnie wspiera akcję, a po spacerze wszyscy razem mieli wybrać rodziny, którym pomogą w tym roku.

małgorzata rozenek z rodziną w lesie
Instagram

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51