Małgorzata Rozenek w granatowej marynarce pod studiem Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek pokazała się w nowej fryzurze! Zainspirowała się... Anną Lewandowską?

Małgorzata Rozenek w granatowej marynarce pod studiem Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek niedawno zakończyła kwarantannę i niemalże od razu rzuciła się w wir pracy. Właśnie na InstaStory gwiazdy możemy zobaczyć, że pracuje nad kolejnym projektem i najwyraźniej właśnie z tego powodu musiała zmienić fryzurę! Na jej głowie pojawiło się coś, czego chyba wcześniej u niej nie widzieliśmy. Czyżby gwiazda zainspirowała się ostatnią fryzurą żony Roberta Lewandowskiego? Zobaczcie sami!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek opublikowała wpis popierający strajk kobiet. Fani dopytują, dlaczego usunęła poprzedni. Gwiazda odpowiedziała!

Małgorzata Rozenek pokazała się w nowej fryzurze! 

Małgorzata Rozenek ostatnio miała naprawdę trudny czas. Jej mąż, Radosław Majdan trafił do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Sportowiec wymagał hospitalizacji, ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Później cała rodzina przebywała jeszcze jakiś czas na kwarantannie, ale teraz wszystko wróciło już do normy. Małgorzata Rozenek ostatnio wybrała się już na spacer z synami, a dzisiaj pochwaliła się nagraniami z pracy.

Wygląda na to, że gwiazda pracuje nad jakimś nowym projektem, o którym na razie nie może mówić. Pokazała nagrania z planu, a w oczy od razu rzuca się jej nowa fryzura! Po blond włosach do ramion nie ma już śladu - teraz na głowie Małgorzaty Rozenek, zagościły długie warkoczyki, które sięgają jej aż do pasa. Zobaczcie sami! 

Małgorzata Rozenek
Instagram

Ciekawe, czy gwiazda zdecyduje się zostać przy takiej fryzurze na dłużej. A Wy jak myślicie? Pasuje jej taki look? 

Małgorzata Rozenek
Instagram

Ostatnio wiele gwiazd lubuje się w warkoczykach! Jakiś czas temu warkoczyki na swojej głowie miała również Anna Lewandowska! Czyżby szykował się nowy trend, który już niedługo pojawi się u wielu kobiet? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani ❤️❤️❤️ Dziękuję Wam za wszystkie ostatnie komentarze odnośnie naszej - 3 MILIONOWEJ SPOŁECZNOŚCI jaką razem tworzymy u mnie na profilu🙏 Nie zatrzymuję się. Jutro Warszawa. Kolejne nagrania podcastów dla Forbes Women - onet.pl, o których już wspominałam. Ale to nie jedyny projekt z nagraniami, szykuję ich bardzo duuuużo💪 Jesteście ciekawi😇? To będzie totalna nowość, stay tuned 🤗 _____________ Dear All❤️❤️❤️ Thank you for all the comments about our - 3 MILLION COMMUNITY that we are creating together on my profile🙏 Tomorrow i will be in Warsaw, for more podcast recordings for Forbes Women. stay tuned 🤗 #annalewandowska @forbeswomenpolska @onet_pl

Post udostępniony przez 𝗔𝗻𝗻𝗮 𝗟𝗲𝘄𝗮𝗻𝗱𝗼𝘄𝘀𝗸𝗮 (@annalewandowskahpba)

 

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08