Mateusz Damięcki zostanie ojcem
ONS.pl
Newsy

Jak zmieniło go zostanie ojcem? Czy załatwił żonie pracę? Mateusz Damięcki w ogniu pytań!

Jak zmieniło go zostanie ojcem? Czy załatwił żonie pracę? Mateusz Damięcki w ogniu pytań!
Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska w ciąży
WBF
Newsy
Mateusz Damięcki pierwszy raz opowiedział o swoim synu Franciszku. Nie uwierzysz, co wydarzyło się tuż po porodzie chłopca!
Mateusz Damięcki pierwszy raz opowiedział o swoim synu Franciszku. Nie uwierzysz, co wydarzyło się tuż po porodzie chłopca!

Mateusz Damięcki pierwszy raz w wywiadzie dla "Party" opowiedział o swoim niespełna dwumiesięcznym synu Franku! Okazuje się, że aktorowi bardzo zależało, aby być przy narodzinach syna. Dlatego wcześniej rozmawiał z Piotrem Wereśniakiem, reżyserem serialu "W rytmie serca", jak on widzi tę sytuację.   "A on mi powiedział: „Jak to jak? Scena scen, a ty po prostu wyjdziesz i pojedziesz do szpitala. Przecież są sprawy ważne i ważniejsze”. Te słowa były dla mnie ważne. Świadomość, że pracuję z prawdziwymi ludźmi, a nie z bezdusznymi robotami, uspokoiła mnie. Na szczęście mały urodził się w nocy, a ja już z samego rana byłem na zdjęciach. No prawie z samego, bo obudziłem się o ósmej ze świadomością, że powinienem pojawić się na planie półtorej godziny wcześniej", opowiada Mateusz Damięcki.   To musiał być dla Mateusza spory stres, bo przecież aktor słynie z punktualności!   "Dlatego, po dwóch minutach siedziałem już w samochodzie. Wbiegłem na plan z czerwonymi z emocji oczami i natknąłem się na naszego kierownika planu oraz drugiego reżysera. Powiedziałem im: „Przepraszam. Nigdy mi się to nie zdarzyło. I nigdy się już nie zdarzy. Przepraszam!” A oni na to, chórem: „Ale o co ci chodzi? Nie dostałeś zmiany planu?!” Okazało się, że kiedy mnie nie było, ekipa przyśpieszyła kręcenie sceny z Piotrem Fronczewskim i Arturem Żmijewskim. Specjalnie dla mnie! Jak o tym mówię, to mam ciary. Ta sytuacja uświadamia mi jedno: musiałem czymś zapracować na takie podejście całej ekipy. Zrobiłem sobie wtedy zdjęcie z Piotrem i Arturem, a potem wysłałem Paulince do szpitala z podpisem: „Są jeszcze ludzie na tym świecie!” Była bardzo szczęśliwa", opowiada Mateusz.   Więcej o tym, jak Mateusz czuje się w roli ojca przeczytacie w "Party".   ZOBACZ: "W rytmie serca" jest hitem? Znamy wyniki...

Mateusz Damięcki zostanie ojcem
ONS.pl
Newsy
Mateusz Damięcki szczerze o ojcostwie: „Cieszę się, że dłużej nie czekałem żeby zostać ojcem”
Mateusz Damięcki szczerze o ojcostwie: „Cieszę się, że dłużej nie czekałem żeby zostać ojcem”

To jeden z najbardziej lubianych polskich aktorów. Mateusz Damięcki ostatnio niemal nie schodzi z planu. Niedługo na ekrany wchodzi komedia z jego udziałem „ Serce nie sługa”, można go także zobaczyć na deskach Teatru Kamienica w „Czarnej komedii”. Ale najważniejsze dla Mateusza jest dzisiaj rola taty. W styczniu Mateusz i Paulina zostali rodzicami małego Franka . Dotychczas Mateusz niewiele mówił na temat ojcostwa, zrobił wyjątek dla „Flesza”. Jak opisuje swoje doświadczenia w zupełnie nowej roli? - To jest może trochę banalne spostrzeżenie, ale kiedy w moim życiu pojawiło się dziecko, zrozumiałem, po co to wszystko jest, to co do tej pory robiłem na świecie. To jest zabawne, bo chociaż moje codzienne obowiązki zawodowe są takie same jak wcześniej, to nagle one nabrały zupełnie innego znaczenia (...) Kiedy przypominam sobie siebie sprzed kilku lat, to jeszcze bardziej się cieszę, że dłużej nie czekałem na to, żeby zostać ojcem - mówi Damięcki w rozmowie z „Fleszem”. Co jeszcze powiedział o żonie Paulinie i synku? O tym można przeczytać w nowym „Fleszu”.   Od stycznia Mateusz jest tatą Franka.

Mateusz Damięcki
Instagram
Newsy
Mateusz Damięcki został ojcem! Aktor pokazał urocze zdjęcie i zdradził płeć i imię maluszka!
Mateusz Damięcki został ojcem! Aktor pokazał urocze zdjęcie i zdradził płeć i imię maluszka!

Jak się okazuje, w te święta Mateusz Damięcki dostał naprawdę niezwykły prezent. Uwielbiany aktor właśnie opublikował w swoich mediach wpis, z którego wynika, że jego rodzina właśnie się powiększyła, a niespełna trzyletni Franciszek został bratem! Jak możecie się domyślać, gratulacjom nie ma końca. Mateusz Damięcki drugi raz został ojcem!  Zobacz także: Z tej strony nie Mateusza Damięckiego nie znaliśmy... Godzinę skakał w słusznej sprawie! J ak widać, baby boom w polskim show-biznesie jeszcze się nie skończył! Mateusz Damięcki właśnie podzielił się ze swoimi fanami prawdziwie szczęśliwą nowiną! Jak sam przyznał, te święta są w jego domu wyjątkowo zwariowane, bo... w powiększonym składzie! Z opisu i zdjęcia wynika, że aktor i jego ukochana Paulina właśnie powitali na świecie drugie dziecko. Mateusz Damięcki do tej pory nie ujawniał żadnych szczegółów na temat ciąży swojej partnerki i postanowił o wszystkim powiedzieć swoim fanom dopiero po pojawieniu się maluszka na świecie. Aktor i jego żona Paulina powitali drugiego synka, a Mateusz Damięcki nawet zdradził jego imię. Bądźcie zdrowi. U nas wszystko do góry nogami. Ale cała rodzina już w domu. I to najważniejsze. Życzymy Wam wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze, Mateusz, Paula, Franek i Ignaś - napisał aktor.  N ie pozostaje nam nic innego jak pogratulować szczęśliwym rodzicom i dumnemu, starszemu braciszkowi .           Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Mateusz Damięcki (@mateuszdamiecki) Mateusz Damięcki i jego ukochana...

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner