We wtorkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" nie brakowało emocji. Mateusz Hładki gościł w warszawskim studio Paulinę i Jakuba Rzeźniczaków, a wywiad odbił się szerokim echem w mediach i wśród fanów pary. Małżeństwo zdecydowało się zabrać głos, a teraz Paulina Rzeźniczak podzieliła się emocjonalnym nagraniem zarejestrowanym na gorąco po wywiadzie!

WIDEO

player placeholder

Paulina Rzeźniczak opublikowała emocjonalne nagranie

We wtorek, 19 grudnia, w "Dzień Dobry TVN" gościli Paulina i Jakub Rzeźniczakowie. Niestety, przedświąteczna rozmowa nie potoczyła się w stu procentach tak, jak chcieliby tego goście - Jakub Rzeźniczak i jego żona nie kryli rozgoryczenia pytaniami zadanymi przez Mateusza Hładkiego. Redaktor podjął m.in. temat córki Jakuba Rzeźniczaka, Inez, z którą piłkarz obecnie nie ma kontaktu.

Po wyjściu ze studia para komentowała występ w komentarzach na Instagramie. Jakub i Paulina Rzeźniczakowie przyznali, że ton rozmowy bardzo ich zaskoczył. Teraz ciężarna Paulina Rzeźniczak postanowiła opublikować nagranie, które zarejestrowała tuż po wyjściu ze studia.

Zobacz także:

Nagrałam to od razu po wywiadzie, uznaliśmy, że tego nie opublikuję, ale w obecnej sytuacji, gdy piszecie do nas, że powinniśmy jednak zareagować, zdecydowałam się to (nagranie - przyp. red.) umieścić. Dziękujemy za wsparcie jakie płynie od nas- wyznała Paulina Rzeźniczak.

Paulina Rzeźniczak w emocjonalnym nagraniu
Instagram @paulina_rzezniczak

Zobacz także: Ewelina Taraszkiewicz reaguje na wywiad Rzeźniczaka w "Dzień dobry TVN". "Atak na małe niewinne dziecko"

Paulina Rzeźniczak łamiącym się głosem wyznała, że jest zszokowana formą wywiadu w "Dzień Dobry TVN", a rozmowa miała przybrać zupełnie inny ton.

Jesteśmy po wywiadzie, jesteśmy w wielkim szoku, miał być to wywiad pierwszy nasz wspólny, o nas, o tym, co się u nas dzieje dobrego teraz, a zostaliśmy po prostu zaatakowani- mówi na nagraniu łamiącym się głosem Paulina Rzeźniczak.

Paulina Rzeźniczak przyznała, że tematy poruszone w rozmowie nie należą do łatwych dla niej, dla jej męża i bliskich.

Te wszystkie rzeczy, które wydarzyły się były bardzo ciężkie dla nas i dla innych osób, które były w wywiadzie poruszone- dodała żona Jakuba Rzeźniczaka.

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie w "Dzień Dobry TVN"
kadr "Dzień Dobry TVN" Player

Ciężarna 31-latka zakończyła nagranie z wyraźnym rozgoryczeniem w głosie. Przyznała, że ma na uwadze również dobro córeczki, która niedługo przyjdzie na świat.

Poczułam, że muszę to nagrać, bo nie chcę ani ja, ani Kuba, ani nasze przyszłe dziecko znowu tego wszystkiego przeżywać i wracać do tego. Miał być to fajny wywiad, świąteczny- podsumowała Paulina Rzeźniczak.

A Wy, jak zareagowaliście na rozmowę w "Dzień Dobry TVN"?

Zobacz także: Jakub Rzeźniczak o imieniu dla córki: "Dla chłopca i dziewczynki to samo"

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie tłumaczą się po wywiadzie
Instagram @jakubrzezniczak25