Od kilkunastu godzin polskie media żyją tylko jednym - nagłą śmiercią Tomasza Komendy. Gdy zaledwie 6 lat temu opuścił więzienie, w którym niesłusznie spędził aż 18 lat, wydawało się, że w końcu może żyć pełną piersią i nadrobić stracony czas. Wtedy nagła, druzgocząca diagnoza spadła jak grom, zamieniając ponownie jego życie w walkę. Niestety, 21 lutego dobiegło ono końca. Teraz dowiedzieliśmy się, jak 46-latek miał spędzić swoje ostatnie chwile.

Reklama

Wyszło, co Tomasz Komenda robił dzień przed śmiercią

Historia Tomasza Komendy była jedną z głośniej odbijających się w polskich mediach i regularnie wracała na tapetę nawet, gdy ten wyszedł na wolność. Stało się to w 2018 roku, po tym, jak w celi spędził 18 lat za zbrodnię, której nie popełnił. Po uniewinnieniu prasa bardzo interesowała się jego życiem, ale on nie chciał zbytnio wystawiać go na świecznik.

Tomasz Komenda
Tomasz Komenda

Zobacz także: Znane są szczegóły pogrzebu Tomasza Komendy. Matka: "Z jego śmiercią nie pogodzę się nigdy"

Oszczędny w wypowiedziach był nawet w momencie, gdy okazało się, że zmaga się z chorobą nowotworową. W 2023 roku tłumaczył krótko, że poddał się chemioterapii, ale z nadzieją patrzył w przyszłość. Niestety, stało się najgorsze. Popołudniem 21 lutego dowiedzieliśmy się, że Tomasz Komenda nie żyje! Jako pierwszy informację podał dziennikarz "Uwagi!", wyznając:

Tomek zmarł z samego rana. (...) Od dłuższego czasu miał problemy ze zdrowiem. Zmarł w wyniku długiej choroby, z którą walczył już od pewnego czasu

Teraz naszą uwagę zwrócił wpis ekspertki od wizerunku z "Pytania na śniadanie", Marty Rodzik, który zamieściła na InstaStory. Wyjawiła w nim, że widziała Tomasza Komendę zaledwie dzień przed śmiercią! Co takiego robił?

Zobacz także
Wczoraj pił kawę na Mirowskiej, a dziś...

Wygląda na to, że na kilkanaście godzin przed tragedią Tomasz Komenda czuł się dobrze i wówczas nic nie zwiastowało tego, co wydarzyć miało się następnego ranka.

Reklama

Rodzinie i bliskim raz jeszcze przesyłamy wyrazy współczucia.

Ekspertka Pytania na śniadanie widziała Tomasza Komendę przed śmiercią
Ekspertka Pytania na śniadanie widziała Tomasza Komendę przed śmiercią Instagram@marta.rodzik
Tomasz Komenda
Tomasz Komenda
Reklama
Reklama
Reklama