Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Msza żałobna za córkę Kolskiej
ONS
Newsy

Dziś pogrzeb córki Kolskiej. Aktorka nie pojawiła się na mszy żałobnej

Mieszkańcy miasteczka pożegnali Zuzannę

Tydzień temu Polską wstrząsnęła tragedia Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Znana aktorka spowodowała wypadek, w którym zginęła jej 23-letnia córka, Zuzanna. Kolskiej grozi teraz nawet do 8 lat więzienia. Przypomnijmy: Los nie jest łaskawy dla Błęckiej-Kolskiej. Śmierć córki to nie pierwsza tragedia w jej życiu

Dziś na cmentarzu w Łasku odbędzie się pogrzeb dziewczyny, wczoraj natomiast w miejscowym kościele odprawiono mszę żałobną. Jak donosi "Super Express", zabrakło na niej Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Pogrążona w smutku aktorka nie pojawiła się w kościele, ale jej nieobecność wydaje się zrozumiała. Mieszkańcy miasteczka i najbliżsi nie obwiniają jej jednak za tragedię.
 

Trudno, bo przychodzimy tu modlić się do tego Ojca, który daje życie i który to życie odbiera. Przychodzimy jednak z nadzieją, że to krótkie życie Zuzi, piękne, ale i doświadczone różnymi trudnościami, że to życie może trwać nadal. Ziemski tata przyszedł dziś prosić Tatę boskiego, żeby przyjął jego córkę. Mama ziemska prosi, aby Mama niebieska przytuliła jej córkę do serca - cytuje kapłana odprawiającego mszę "Super Express".


Nie wiadomo jeszcze, czy na dzisiejszym pogrzebie pojawi się matka Zuzanny.

Zobacz: Wstrząsające wyznanie sąsiadki Kolskiej. Wypadek skomentowała też znana aktorkaAktorzy "Kogla-Mogla" na ostatnim spotkaniu:

Wypadek Grażyny Błęckiej-Kolskiej
ONS
Newsy
Wstrząsające wyznanie sąsiadki Kolskiej. Wypadek skomentowała też znana aktorka
Pogrzeb 23-latki w tym tygodniu

Pod koniec ubiegłego tygodnia doszło do tragicznego w skutkach wypadku Grażyny Błęckiej-Kolskiej , kojarzonej głównie z filmem "Kogel Mogel". Aktorka kierowała pojazdem, który wpadł w poślizg i wylądował na poboczu. Życie straciła 23-letnia córka gwiazdy, Zuzanna Kolska , która przyjechała do Polski na wakacje. Przypomnijmy: Tragicznie zmarła córka Kolskiej niedawno przyjechała do Polski. Tu miała spędzić wakacje Tragedia, która spotkała aktorkę poruszyła wszystkich. Od dawna było wiadomo, że los jej nie oszczędza - trwające ponad dwadzieścia lat małżeństwo zakończone rozwodem, zdrady męża, śmierć matki - to wszystko odcisnęło piętno na życiu Kolskiej. W najnowszym "Super Expressie" głos zabrała filmowa matka Kasi z "Kogla Mogla", Katarzyna Łaniewska . Aktorka szczerze współczuje swojej koleżance z planu.   Przerażające, jaka tragedia! Jeśli człowiek choruje, rodzina może się przygotować... Ale nie, właściwie też nie, to zawsze boli. Taki młody człowiek... Modlę się za Grażynę... Tak pusto wokół się robi i Jurka Turka już nie ma, i mój filmowy zięć też nie żyje. - mówi.   Zobacz: Błęcka-Kolska odpowie za śmierć córki? Głos zabrał prokurator O wypowiedź poproszono także najbliższą sąsiadkę Grażyny Błęckiej-Kolskiej, która pamięta ją jeszcze z czasów dzieciństwa. Ona również znała jej zmarłą córkę.   Wyjechała z Łasku dopiero, kiedy poszła na studia aktorskie do Łodzi. Można powiedzieć, że jej Zuzia też tu dorastała. Spędzała tutaj wakacje, często bywała u dziadków. Grażynka tak wiele przeżyła w swoim życiu. Nieszczęśliwa miłość, pogrzeb mamy, a teraz ta tragedia. Nikomu nie mówiła, że ten związek trapi kryzys. W życiu spotkała ją straszliwa niespawiedliwość. Całe życie nieszczęśliwa była. Wszyscy bardzo jej tu współczujemy. - mówi.  ...

Msza żałobna za córkę Kolskiej
ONS
Newsy
Od wypadku Kolskiej minęły już trzy tygodnie. Policja ma spory problem
Jaki jest stan aktorki?

Od wypadku Grażyny Błęckiej-Kolskiej minęły już trzy tygodnie. W jego wyniku zginęła córka aktorki, 23-letnia Zuzanna. Pogrzeb dziewczyny odbył się w rodzinnym mieście aktorki i uczestniczyła w nim nie tylko najbliższa rodzina, ale także wielu mieszkańców. Smutna ceremonia była też okazją do wybaczenia dawnych win. Przypomnijmy: Na pogrzebie córki Kolskiej doszło do przełomu. Aktorka wybaczyła dawne krzywdy Jak teraz czuje się Kolska? Aktorka tuż po wypadku była w ogromnym szoku, a jej najbliżsi obawiali się, że nie będzie w stanie uczestniczyć nawet w uroczystościach pogrzebowych. Policja prowadząca śledztwo w sprawie wypadku podjęła próby przesłuchania aktorki, ta jednak nie pamięta jego przebiegu. Niestety, sytuacja ta mimo upływu czasu się nie zmieniła. Tragedia odcisnęła tak duże piętno na Kolskiej, że według informacji "Kurier TV", w dalszym ciągu nie jest w stanie złożyć rzeczowych zeznań. Brakuje również świadków wypadku, których poszukuje policja. Grażynie Błęckiej-Kolskiej grozi od 6 do 8 lat więzienia, ale istnieje szansa, że sąd uzna okoliczności łagodzące i musząca zmierzyć się z tak ogromną traumą matka, nie będzie musiała odbywać wyroku. Zobacz: Wstrząsające wyznanie sąsiadki Kolskiej. Wypadek skomentowała też znana aktorka Gwiazdy Kogel-Mogel po latach:

Grażyna Błęcka-Kolska miała wypadek. Wypadek Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Kasia z Kogla Mogla miała wypadek
Akpa
Newsy
Jest wyrok sądu w sprawie wypadku Kolskiej. Znamy szczegóły
Kto jest winny?

Jednym z najgłośniejszych zdarzeń w mijającym roku był wypadek z udziałem Grażyny Błęckiej-Kolskiej , w wyniku którego jej córka, Zuzanna, zmarła na miejscu. Aktorka zapewniała, że przyzna się do winy i całą odpowiedzialność weźmie na sienie. Prokuratura przez ponad trzy miesiące badała sprawę. Przypomnijmy: Prokuratura zabrała głos w sprawie wypadku Kolskiej. Czekaliśmy na to 3 miesiące Dziś poznaliśmy orzeczenie sądy w sprawie wypadku. Aktorka, jak przewidywano, przyznała się przed prokuratorem do zarzucanych jej czynów i zgodziła się na karę pół roku więzienia w zawieszeniu na 2 lata . Specjalista zaś uznał, że Kolska nie dostosowała prędkości samochodu do trudnych warunków atmosferycznych: Oskarżona skorzystała z instytucji dobrowolnego poddania się karze – powiedział Faktowi prokurator Karolina Stocka-Mycek z Prokuratury Rejonowej Psie Pole we Wrocławiu. Wszystkie informacja na temat wypadku Grażyny Błęckiej-Kolskiej znajdziecie tutaj . Zobacz:  Kolski wspomina zmarłą córkę. Musiał na chwilę przerwać wywiad Gwiazdy Kogla-Mogla 25 lat później:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner