Wypadek Grażyny Błęckiej-Kolskiej
ONS
Newsy

Wstrząsające wyznanie sąsiadki Kolskiej. Wypadek skomentowała też znana aktorka

Pogrzeb 23-latki w tym tygodniu

Pod koniec ubiegłego tygodnia doszło do tragicznego w skutkach wypadku Grażyny Błęckiej-Kolskiej, kojarzonej głównie z filmem "Kogel Mogel". Aktorka kierowała pojazdem, który wpadł w poślizg i wylądował na poboczu. Życie straciła 23-letnia córka gwiazdy, Zuzanna Kolska, która przyjechała do Polski na wakacje. Przypomnijmy: Tragicznie zmarła córka Kolskiej niedawno przyjechała do Polski. Tu miała spędzić wakacje

Tragedia, która spotkała aktorkę poruszyła wszystkich. Od dawna było wiadomo, że los jej nie oszczędza - trwające ponad dwadzieścia lat małżeństwo zakończone rozwodem, zdrady męża, śmierć matki - to wszystko odcisnęło piętno na życiu Kolskiej. W najnowszym "Super Expressie" głos zabrała filmowa matka Kasi z "Kogla Mogla", Katarzyna Łaniewska. Aktorka szczerze współczuje swojej koleżance z planu.

 

Przerażające, jaka tragedia! Jeśli człowiek choruje, rodzina może się przygotować... Ale nie, właściwie też nie, to zawsze boli. Taki młody człowiek... Modlę się za Grażynę... Tak pusto wokół się robi i Jurka Turka już nie ma, i mój filmowy zięć też nie żyje. - mówi.

 

Zobacz: Błęcka-Kolska odpowie za śmierć córki? Głos zabrał prokurator

O wypowiedź poproszono także najbliższą sąsiadkę Grażyny Błęckiej-Kolskiej, która pamięta ją jeszcze z czasów dzieciństwa. Ona również znała jej zmarłą córkę.

 

Wyjechała z Łasku dopiero, kiedy poszła na studia aktorskie do Łodzi. Można powiedzieć, że jej Zuzia też tu dorastała. Spędzała tutaj wakacje, często bywała u dziadków. Grażynka tak wiele przeżyła w swoim życiu. Nieszczęśliwa miłość, pogrzeb mamy, a teraz ta tragedia. Nikomu nie mówiła, że ten związek trapi kryzys. W życiu spotkała ją straszliwa niespawiedliwość. Całe życie nieszczęśliwa była. Wszyscy bardzo jej tu współczujemy. - mówi.

 

Pogrzeb Zuzanny Kolskiej odbędzie się w środę na cmentarzu w Łasku koło Łodzi. Dziewczyna spocznie obok swojej babci, czyli matki Grażyny Błęckiej-Kolskiej. 

Zobacz: Tragiczny wypadek Kolskiej. Tak wyglądało jej auto po katastrofie 

 

Msza żałobna za córkę Kolskiej
ONS
Newsy
Dziś pogrzeb córki Kolskiej. Aktorka nie pojawiła się na mszy żałobnej
Mieszkańcy miasteczka pożegnali Zuzannę

Tydzień temu Polską wstrząsnęła tragedia Grażyny Błęckiej-Kolskiej . Znana aktorka spowodowała wypadek, w którym zginęła jej 23-letnia córka, Zuzanna . Kolskiej grozi teraz nawet do 8 lat więzienia. Przypomnijmy: Los nie jest łaskawy dla Błęckiej-Kolskiej. Śmierć córki to nie pierwsza tragedia w jej życiu Dziś na cmentarzu w Łasku odbędzie się pogrzeb dziewczyny, wczoraj natomiast w miejscowym kościele odprawiono mszę żałobną. Jak donosi "Super Express", zabrakło na niej Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Pogrążona w smutku aktorka nie pojawiła się w kościele, ale jej nieobecność wydaje się zrozumiała. Mieszkańcy miasteczka i najbliżsi nie obwiniają jej jednak za tragedię.   Trudno, bo przychodzimy tu modlić się do tego Ojca, który daje życie i który to życie odbiera. Przychodzimy jednak z nadzieją, że to krótkie życie Zuzi, piękne, ale i doświadczone różnymi trudnościami, że to życie może trwać nadal. Ziemski tata przyszedł dziś prosić Tatę boskiego, żeby przyjął jego córkę. Mama ziemska prosi, aby Mama niebieska przytuliła jej córkę do serca - cytuje kapłana odprawiającego mszę "Super Express". Nie wiadomo jeszcze, czy na dzisiejszym pogrzebie pojawi się matka Zuzanny. Zobacz: Wstrząsające wyznanie sąsiadki Kolskiej. Wypadek skomentowała też znana aktorka Aktorzy "Kogla-Mogla" na ostatnim spotkaniu:

Pogrzeb córki Grażyny Błęckiej-Kolskiej
ONS
Newsy
Na pogrzebie córki Kolskiej doszło do przełomu. Aktorka wybaczyła dawne krzywdy
Wszystko w cieniu wielkiej tragedii

Wczoraj odbył się pogrzeb Zuzanny Kolskiej . Córka znanej aktorki zginęła w wypadku samochodu kierowanego przez jej matkę. Sama Grażyna Błęcka-Kolska wyszła z całego zdarzenia bez większych obrażeń, ale tragedia mocno odbiła się na jej stanie psychicznym. Lekarze nie pozwolili jej nawet uczestniczyć w pożegnalnej mszy świętej, ale nie mogło jej zabraknąć na samym pogrzebie. Przypomnijmy: Odbył się pogrzeb córki Kolskiej. Uczestniczyła w nim cała rodzina W uroczystości, która odbyła się w Łasku, rodzinnym mieście aktorki, wzięli udział najbliższa rodzina i przyjaciele, choć nie zabrakło też nieznajomych wstrząśniętych tragicznym wypadkiem. Jak donosi "Fakt", w kondukcie żałobnym Grażyna Błęcka-Kolska szła pod rękę ze swoim byłym mężem, Janem Jakubem Kolskim . Para była małżeństwem przez blisko 25 lat, ale zostało ono zakończone z uwagi na liczne zdrady Kolskiego. Aktorka wspominała o tej traumie w wywiadach, ale tak ogromna tragedia ponownie zbliżyła byłych małżonków. Wspólny smutek i zaduma pozwoliły zaleczyć stare rany. Przed Grażyną Błęcką-Kolską kolejne ciężkie chwile - sprawą wypadku zajmie się niebawem prokuratura . Zobacz: Los nie jest łaskawy dla Błęckiej-Kolskiej. Śmierć córki to nie pierwsza tragedia w jej życiu Gwiazdy "Kogel Mogel" po 25 latach:

Wypadek Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Pogrzeb córki Grażyny Błęckiej-Kolskiej
ONS
Newsy
Jutro pogrzeb córki Kolskiej. Aktorka nie uczestniczy w przygotowaniach
Uroczystości zostały podzielone na dwa dni

Pod koniec ubiegłego tygodnia doszło do tragicznego wypadku Grażyny Błęckiej-Kolskiej , znanej z serii filmów "Kogel Mogel". Aktorka jechała na otwarcie festiwalu filmowego wraz ze swoją córką, Zuzanną i znaną projektantką, Teresą Kopias . Auto Kolskiej wpadło w poślizg i wylądowało na poboczu. W wyniku poniesionych obrażeń 23-letnia Zuzanna Kolska zmarła w szpitalu. Przypomnijmy:  Tragiczny wypadek gwiazdy "Kogel Mogel". Zginęła jedna osoba Jak donosi "Super Express" już jutro odbędzie się pogrzeb Zuzanny. Przygotowaniem ceremonii zajął się jej ukochany ojciec, reżyser - Jan Jakub Kolski. Odbędzie się ona na cmentarzu w Łaskach i zostanie podzielona na dwa dni.  Dziś zostanie odprawiona msza święta za zmarłą, jutro zaś ciało Zuzanny zostanie pochowane w rodzinnym grobie, obok babci Leonardy i brata matki - Jarosława.  Tymczasem, Grażyna Błęcka-Kolska przebywa jeszcze w szpitalu. Już niedługo będzie musiała odpowiedzieć za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, za co grozi jej osiem lat pozbawienia wolności. Zobacz:  Tragicznie zmarła córka Kolskiej niedawno przyjechała do Polski. Tu miała spędzić wakacje   Gwiazdy "Kogel Mogel" na urodzinach filmu:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner