Agnieszka Hyży spodziewa się dziecka?
Instagram

Wymowny wpis Agnieszki Hyży wywołał lawinę gratulacji. Czy spodziewa się dziecka?

Agnieszka Hyży spodziewa się dziecka?
Instagram

Agnieszka Hyży od kilku lat jest w szczęśliwym małżeństwie z Grzegorzem Hyżym. Para wychowuje wspólnie troje dzieci ze swoich poprzednich związków. Grzegorz jest ojcem bliźniaków Wiktora i Alexandra a Agnieszka mamą Marty. Czy w najbliższej przyszłości ten skład miałby się powiększyć o jeszcze jedno dziecko? Prezenterka opublikowała na Instagramie wpis, który sugeruje jej drugą ciążę?! Pod zdjęciem pojawiają się już pierwsze gratulacje!

Zobacz także: Agnieszka Hyży prowadzi nowy program ślubny! O czym są "Cztery wesela"?

Agnieszka Hyży jest w drugiej ciąży? 

Takiej informacji na Instagramie Agnieszki Hyży chyba nie spodziewał się nikt! Prezenterka zamieściła tajemniczy wpis, sugerujący jakby w niedalekiej przyszłości jej rodzina miała się powiększyć. Agnieszka nie napisała niczego wprost, ale przyznała, że jest świadoma tego, jak można zrozumieć jej przekaz i chce, żeby właśnie tak to wybrzmiało. 

Stuk puk‼️ Trochę mnie tu nie było ... wypadłam z (o)BIEGU 💁‍♀️🤦‍♀️ Jak Wasz początek 2020?
Jakieś te doby krótsze się stały w tym dwudziestoleciu ... pół miesiąca przemknęło🙈 Ale jak to się mówi...
CISZA TO WIELKI ŻYWIOŁ, W KTÓRYM RODZĄ SIĘ WIELKIE RZECZY‼️ Więc już nie mogę się doczekać żeby urodziło i ...zaczęło żyć swoim życiem💪💪🤭
Brzmi dwuznacznie :) i niech tak zostanie. Niedopowiedzenia są ... fajne😄

Czy myślicie, że faktycznie jest w ciąży? Pod zdjęciem pojawiły się już pierwsze gratulacje z powodu stanu błogosławionego, jednak Agnieszka nie odniosła się do nich w żaden sposób. A może chodzi jej o kolejny zawodowy projekt, nad którym teraz pracuje? 

Zobacz także: One urodzą w 2020 roku! Zobacz, które gwiazdy już niedługo zostaną matkami

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stuk puk‼️ Trochę mnie tu nie było ... wypadłam z (o)BIEGU 💁‍♀️🤦‍♀️ Jak Wasz początek 2020? Jakieś te doby krótsze się stały w tym dwudziestoleciu ... pół miesiąca przemknęło🙈 Ale jak to się mówi... CISZA TO WIELKI ŻYWIOŁ, W KTÓRYM RODZĄ SIĘ WIELKIE RZECZY‼️ Więc już nie mogę się doczekać żeby urodziło i ...zaczęło żyć swoim życiem💪💪🤭 Brzmi dwuznacznie :) i niech tak zostanie. Niedopowiedzenia są ... fajne😄 DOBREGO WEEKENDU ❤️ ______________________________________________________________#nowy #rok #2020 #friday #idzie #nowe #zmiany #girlboss #mood #happygirl #smile #weekend #kiss

Post udostępniony przez Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy)

Agnieszka Hyży ogłosiła swoją drugą ciążę? Jej wymowny wpis na Instagramie wywołał lawinę gratulacji. 

Agnieszka Hyży poprowadzi program "Cztery wesela"
ONS

Agnieszka Hyży nie potwierdziła tych domysłów, ale jej wpis celowo brzmi dwuznacznie. Czy domysły o ciąży się potwierdzą? 

Agnieszka i Grzegorz Hyży

 

Więcej na temat Agnieszka Hyży
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08