Wymagania Justina Timberlake'a w Polsce
ONS

Wymagania Timberlake'a w Polsce. Beyonce i J.Lo wypadają przy nim skromnie

Wymagania Justina Timberlake'a w Polsce
ONS

Już w najbliższy wtorek, 19 sierpnia, w Gdańsku, odbędzie się wielki koncert Justina Timberlake''a. Obecność największych gwiazd światowego formatu w naszym kraju wiąże się z równie wielkimi problemami dla organizatorów, którzy muszą spełnić wszelkie ich zachcianki. Dotychczasową mistrzynią w kwestii żądań była niewątpliwie Beyonce. Przypomnijmy: Czerwony papier toaletowy, słomki za 3 tysiące... Czego żąda Beyonce od Polaków?

Byliśmy pewni, że nikt nie przebije wymagań Knowles. A jednak. Właśnie poznaliśmy aktualną listę żądań Timberlake''a. Jak zdradza Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem koncertu, oczekiwania artysty są rekordowe. Justin musi mieć zapewnione aż 12 (!) samochodów, w tym mercedesy klasy E i S, dwa 50-osobowe autokary, mercedes vito, dwa volkswageny caravelle oraz pięć busów - dwa 20-osobowe i trzy 9-osobowe.

Timbrelake życzy sobie, aby w jego garderobie pojawiły się również:

miód organiczny,
masło orzechowe,
słoik galaretki,
mleko ryżowe,
biały chleb,
cienko krojone chipsy,
specjalne cukierki sprowadzane z USA,
dużo owoców - jabłka, banany, limonki i truskawki.

A co będzie pił muzyk? Woda Fiji, Cola Zero, piwo Old Jamaica, czerwone wino, a także kilka butelek Jacka Danielsa oraz 901 Tequili.

Jak mówią organizatorzy:

Organizowaliśmy wiele koncertów, ale wymagania Justina Timberlake`a są rekordowe. W przypadku występów Jennifer Lopez czy zespołu Bon Jovi tych samochodów było przynajmniej o połowę mniej - mówi Marek Kurzawa


Przesadził?

Zobacz: Czego żąda Doda na koncertach?
 


Spotkanie Justina i Britney Spears po latach:

Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53