Dawid z "Rolnik szuka żony" rozpacza z powodu Martyny
Mat. prasowe "Rolnik szuka żony"

Wychudzony Dawid z "Rolnik szuka żony" wciąż rozpacza za Martyną. Ojciec: "Nawet miałem o niego strach"!

Dawid z "Rolnik szuka żony" rozpacza z powodu Martyny
Mat. prasowe "Rolnik szuka żony"

Dawid bardzo przeżył swoją porażkę w "Rolnik szuka żony". Szczególnie trudne było dla niego odejście Martyny. Kilka niedopowiedzeń i parę słów za dużo zdecydowało, że dziewczyna nie dała mu drugiej szansy. Rolnik wpadł w rozpacz, a jego trudne chwile zarejestrowały kamery. Odwiedziny Marty Manowskiej tylko potwierdziły jak bardzo przeżył to, co wydarzyło się w programie: 

Spałem tam u dziewczyn na tym niebieskim narożniku i cały czas patrzyłem na puste łóżka. Cały czas mi się przypominało...

Dawid nie umiał powstrzymać łez w wywiadzie z Martą. Dodatkowo widać jak bardzo schudł... Ojciec rolnika otwarcie przyznał, że wraz z żoną zaczynali się o niego bać... 

Zobacz także: Załamany Dawid z "Rolnik szuka żony" walczył o Martynę! "Ponad osiem lat czekałem na taką dziewczynę"!

"Rolnik szuka żony": Dawid wciąż nie pogodził się ze stratą Martyny

Dawid z "Rolnik szuka żony" bardzo przeżył, że w programie nie udało mu się odnaleźć miłości. Ostatnie dwa odcinki show były bardzo smutne. Pierwszym punktem zapalnym była ostateczna decyzja Martyny na randce w klubie - uczestniczka dała mu do zrozumienia, że to definitywny koniec. Ta decyzja wpędziła rolnika w rozpacz - osunął się na ziemię i nie potrafił zapanować nad wybuchem płaczu. Drugim ciężkim momentem było pożegnanie Martyny, która nie chciała mu dać drugiej szansy. Dawidowi ciężko było się pogodzić z faktem, że musi pogodzić się z decyzją dziewczyny swoich marzeń: 

Osiem lat ponad czekałem na taką dziewczynę. Od czytania listu, wiedziałem: to jest ta dziewczyna i cały czas się upewniałem tak, tak tak. - mówił o Martynie

O tym, jak bardzo Dawid przeżył odrzucenie opowiedział jego ojciec: 

- Dawid był tak załamany, że nawet strach miałem o niego, bo to emocjonalnie przeżywa, my z nim.
- Pocieszamy jeden drugiego, ale cały czas ból siedzi w środku - dodała mama Rolnika 

Rodzice rolnika mają żal do Martyny i nie rozumieją jej decyzji: 

- Randka się nie udała i Martyna podjęła decyzję, że odjeżdża, to był dla nas szok. Była naszą faworytką, Dawida faworytką, nic nie zrobimy - podsumował ojciec Dawida 
- Nie rozumiemy postępowania Martyny. W dniu poprzednim rozmawiałyśmy ze sobą, mówiła, że jest w stanie się tu przeprowadzić, poukładać sobie życie, znaleść nowych znajomych, na drugi dzień nie chciała już nawet jechać na randkę z Dawidem... Przykre. 

Rolnika na gospodarstwie odwiedziła także Marta Manowska. Jego zły stan było widać na pierwszy rzut oka. Dawid nie umiał opanować łez: 

To nie tak miało być - załamał mu się głos - Przerosło mnie to wszystko. Pare słów za dużo, niedopowiedzianych też z mojej strony przede wszystkim

Dawid opowiedział gospodyni "Rolnik szuka żony", co wydarzyło się na jego gospodarstwie. Pierwszy cios był od Agnieszki. Zasugerowała, że spodziewała się, że będzie bardziej dojrzały:

Dotknęło mnie to. Czułem się troszeczkę pokrzywdzony, że nie chciała mnie więcej poznać. Trochę to było za krótko. Po części też ułatwiło mi wybór, bo nie miałem już trzech dziewczyn tylko dwie i mogłem się na nich skoncentrować bardziej. Później była ta randka z Magdą. 

W zachowaniu Magdy zauważył, że nie stawiała go w dobrym świetle przed kamerami, chociaż poza nimi była zupełnie inna: 

Ona była taka fajna, wygadana ale czasami jakby mnie chciała pokazać z takiej jakby złej strony. Że się źle zachowuje ale przeważnie to mówiła tylko przy kamerach a poza to była całkiem inna. Nie mam pojęcia dlaczego tak robiła. 

Najbardziej bolesna dla rolnika była jednak nieudana relacja z Martyną. Dawid był już gotowy odesłać Magdę do domu, aby kolejne dni spędzać na pielęgnowaniu relacji tylko z nią. Martyna jednak zrezygnowała z tej znajomości i nie wyobrażała sobie jej kontynuowania. Randka w klubie okazała się być przysłowiowym "gwoździem do trumny": 

Myślałem, że ona to fajnie, dobrze zrozumie. Nawet jej powiedziałem te słowa, że "w przyszłości chciałbym w tym klubie z tobą zatańczyć". Ona też to źle zrozumiała. Od rana powinienem z nią porozmawiać, może  by było zupełnie inne podejście do tej randki. Mój błąd - ona tego potrzebowała. Po tylu latach poznałem tę Martynę i mówię "tak to jest ta dziewczyna" i zaczęło mi tak zależeć, zaimponowała mi i mnie odrzuciła. Powiedziała, że już dalej nie chce, że tego czegoś nie poczuła. Ja powiedziałem, że mi zależy, żeby mi dała drugą szansę, żeby jeszcze ze mną została. Też jej powiedziałem podczas tej randki, że dzisiaj Magdalena odjedzie do domu, że z nią chce spędzić ten wieczór, że prztjedzie rodzina znajomi, żebysmy się bardziej poznali 

Marta Manowska starała się pocieszyć załamanego uczestnika: 

Nie da się powiedzieć osobie, która przeżyła porażkę, że musisz iść do przodu ale musisz. Bo wkopiesz się znowu w ten dół, z którego wykopywaliśmy cię w lutym. Zobacz, ile możesz stracić znowu czasu, lat... Szkoda tego. Zaraz się pojawią może dziewczyny...

Dawid stracił nadzieję na znalezienie miłości. Przyznał również, że obawia się tego, jak zostanie odebrany po tym, co zostanie wyemitowane w programie. Wstydził się swojej wrażliwości i tego, że nie udało mu się powstrzymać emocji i rozpaczy: 

Wątpię. Po tym wszystkim jak to zobaczą? Trochę się obawiam, że okaże się, że byłem brutalem, że narobiłem Bóg wie co... Nie mam sobie nic do zarzucenia ale trochę się tego i tak boję. Może to była dla mnie szkoła? Może po tym wszystkim będzie mi łatwiej, bo wiem, gdzie popełniłem błędy? 

Gospodyni programu zapewniła go jednak, że z pewnością gdzieś czeka na niego kobieta, która doceni jego wszystkie wrażliwe strony. Najważniejsze jest jednak wsparcie najbliższych, a na to Dawid nie mógł narzekać. 

Zobacz także: Martyna z "Rolnik szuka żony" czuje się upokorzona sytuacją z Dawidem? Drugi raz nie wzięłaby udziału!

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09