Kac Wawa NAJGORSZYM filmem na świecie

WSTYD! Kac Wawa najgorszym filmem na świecie

Kac Wawa NAJGORSZYM filmem na świecie

Takiej wpadki polska kinematografia nie zaliczyła już dawno, o ile w ogóle. Właśnie okazało się, że komedia "Kac Wawa", która miała być takim przebojem jak wersja inspiracyjna, czyli "Kac Vegas", została uznana za (uwaga) najgorszy film na świecie. To musi być policzek w twarz dla producentów i aktorów, którzy jeszcze niedawno odgryzali się krytykom za nieobiektywną ocenę (zobacz).

- Złe filmy są tak stare, jak kino. Czytelnicy naszego serwisu widzieli już całą masę słabych albo niezbyt dobrych filmów w 3D. Ale o filmie "Kac Wawa" z Polski można powiedzieć tylko jedno - jest bezapelacyjnie zły. Nawet jeśli spojrzymy na plakat... - podaje zagraniczny serwis stereoscopynews.com, który wyróżnił "Kac Wawa" mało zaszczytnym tytułem.

Przypomnijmy, że "Kac Wawa" został wycofany z kin w Polsce już po trzech tygodni od premiery. Nawet garstce publiczności, która przyszła na seanse nie chciało się oglądać komedii do końca. Przypomnijmy:

"Ludzie wychodzili w trakcie filmu z kina. Zostawała jedna osoba na sali"

Tomasz Raczek i Karolina Korwin Piotrowska, którzy jako jedni z pierwszych przewidzieli klęskę produkcji, mogą otworzyć kolejnego szampana...

Zdjęcia z uroczystej premiery filmu "Kac Wawa" w Warszawie:

Więcej na temat Borys Szyc Kac Wawa
Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08