Party Stories
Newsy

Wstrząsająca historia Tomasza Komendy. 18 lat odsiadki za niewinność. Dziś zaręczyny i ciąża partnerki

Tomasz Komenda został skazany za zbrodnię, której nie popełnił. Sąd zdecydował się wymierzyć mu karę 25 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna przebywał za kratami aż 18 lat i przeżył tam prawdziwe piekło. Dziś jest już wolnym człowiekiem, jednak nikt nie zwróci mu najpiękniejszych lat życia. Na szczęście Tomasz Komenda zaczyna układać swoje życie od początku. Jest szczęśliwie zakochany i wkrótce zostanie ojcem! 

Zobacz także: Tomasz Komenda po wyjściu z więzienia sprzątał klatki! Reakcja ludzi, których spotykał, była ZASKAKUJĄCA

Jego dramatyczną historię już od 18 września będziemy mogli dokładnie poznać w filmie "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". To naprawdę wstrząsające i aż ciężkie do uwierzenia, co musiał przeżyć niewinny człowiek. Zobaczcie wideo, w którym poznacie bliżej Tomasza Komendę i jego życie. Chociaż przeżył piekło, dalej pozostał dobrym i wrażliwym człowiekiem...

Tomasz Komenda
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Tomasz Komenda z narzeczoną
Newsy
Tomasz Komenda jest już po ślubie? Na jego dłoni pojawiła się obrączka! Spójrzcie tylko na TE zdjęcia
Tomasz Komenda i Anna Walter są już po ślubie? Na palcu mężczyzny pojawiła się obrączka! Czy to oznacza, że zakochani powiedzieli już sobie "tak"?

Tomasz Komenda i Anna Walter są już po ślubie? Na palcu mężczyzny pojawiła się obrączka! Czy to oznacza, że zakochani powiedzieli sobie "tak"? Tomasz Komenda razem z partnerką wystąpili dziś w "Dzień Dobry TVN". Para opowiadała o m.in. o filmie "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" oraz o swoim związku- jak już wiemy, zakochani już wkrótce zostaną rodzicami!  Obrączka na dłoni Tomasza Komendy Historia Tomasza Komendy wstrząsnęła całą Polską. Mężczyzna został niesłusznie skazany na 25 lat więzienia i dopiero po 18 latach wyszedł na wolność. Kilka dni temu odbyła się premiera filmu w którym została opowiedziana tragiczna historia Tomasza Komendy. Tuż po premierze mężczyzna poprosił o rękę swoją ukochaną- wtedy też okazało się, że para spodziewa się dziecka. Dziś Tomasz Komenda i Anna Walter w "Dzień Dobry TVN" zdradzili, jakie imię wybrali dla maleństwa.  Co ciekawe, na zdjęciach paparazzi, zrobionych przed studiem "Dzień Dobry TVN" widać, że Tomasz Komenda nosi na palcu obrączkę. Czy to oznacza, że jest już po ślubie z Anną Walter? Mężczyzna w programie TVN powiedział, że dopiero planują uroczystość! Chcemy w przyszłym roku wziąć ślub- Tomasz Komenda mówił w "Dzień Dobry TVN". Co więc oznacza obrączka na jego dłoni?  Zobaczcie zdjęcie Tomasza Komendy i jego narzeczonej pod studiem "DDTVN"!  Zobacz także:   Kim jest narzeczona Tomasza Komendy? To jej oświadczył się po premierze filmu! "Ona w białej sukni. Ten dzień ma być tylko nasz" Tomasz Komenda z narzeczoną pojawili się przed studiem "DDTVN". Co ciekawe, na palcu mężczyzny pojawiła się obrączka! Zakochani już wkrótce zostaną rodzicami.  

Tomasz Komenda uniewinniony
East News
Newsy
Tomasz Komenda grozi ojcu zamordowanej Małgorzaty Kwiatkowskiej w "Dzień Dobry TVN": "Ostrzegam po raz ostatni!"

Tomasz Komenda wyszedł na wolność po 18 latach. Został skazany na 25 lat za morderstwo Małgorzaty Kwiatkowskiej, z którym nie miał nic wspólnego. Teraz próbuje na nowo ułożyć sobie życie - oświadczył się swojej ukochanej Annie, z którą będzie już niebawem miał synka Filipa. Jednak nie wszystko w jego życiu układa się tak jak powinno. Tomasz Komenda w "Dzień Dobry TVN" zaapelował do ojca zamordowanej Małgorzaty Kwiatkowskiej, by ten przestał oczerniać go za jego plecami. Zagroził, że jeśli nie skończy go pomawiać, sprawa trafia do sądu: Chciałbym się zwrócić tutaj i podczas programu na żywo, z czego zdaję sobie sprawę, chciałbym się zwrócić do ojca ofiary, że jeżeli jeszcze raz będzie mnie  oczerniał  i mówił, że to ja jestem prawdziwym sprawcą, który skrzywdził ich córkę, to  spotkamy się na drodze sądowej . Ostrzegam po raz ostatni, że jeszcze raz zobaczę jakieś wpisy. Bardzo panu współczuję, ale  to nie ja skrzywdziłem pana córkę  - powiedział Tomasz Komenda. Zobacz także:  Jest zwiastun filmu o Tomaszu Komendzie! Uwaga: drastyczne sceny! Mamy nadzieję, że Tomasz Komenda po tylu latach ułoży sobie życie. Wszystko wskazuje na to, że idzie to w dobrą stronę! Jego ukochana Anna jest w ciąży - już za trzy miesiące powitają na świecie synka Filipa. Jego życie zmienia się w dobrym tempie!  

Tomasz Komenda oświadczył się Annie Walter
East News
Newsy
Tomasz Komenda zdradził imię syna w "Dzień Dobry TVN"! Filip Chajzer nie dowierzał

Tomasz Komenda był gościem w "Dzień Dobry TVN". Mężczyzna, który został niesłusznie skazany na 25 lat więzienia, wyszedł po 18 latach i powoli wraca do normalnego życia. Komenda oświadczył się swojej ukochanej Annie Walter - para spodziewa się dziecka. W studiu Filip Chajzer zapytał wprost, na początku całej rozmowy, czy razem z jego narzeczoną Anną wybrali już imię dla dziecka. Okazuje się, że tak! Komenda powiedział, że jego syn dostanie na imię Filip: Będzie miał na imię jak prowadzący - powiedział Tomasz Komenda.  Naprawdę, Filip? - zapytał Filip Chajzer. Tak! - potwierdził Komenda. Zobacz także:  Jest zwiastun filmu o Tomaszu Komendzie! Uwaga: drastyczne sceny! Co Tomasz Komenda powiedział o filmie? Czy jego zdaniem, film rzeczywiście opowiada o wszystkim, co go spotkało? Dwie godziny w kinie, tam zostało zarejestrowane moje piekło. Wszystkim polecam obejrzenie tego filmu. Trzeba pójść do kina i zobaczyć ten film. On pokazuje, co ze mną się działo. Ten film jest na sto procent, nie ma tam kłamstw - powiedział Tomasz Komenda. Narzeczona Tomasza Komendy jest również przejęta filmem. Szczególnie zwraca uwagę na zakończenie: Moim zdaniem, najbardziej ujmujące jest zakończenie. Daje nadzieję - powiedziała Anna Walter. Tomasz Komenda od samego początku mówił, że jest niewinny: Ja zawsze mówiłem, że jestem niewinny i ten film to udowadnia. Długo się zastanawiałem nad tym, czy pokazać wszystkim w filmie moje piekło. To jest po prostu moje życie. Nie poprawiałem scenariusza, zaufałem profesjonalistom - powiedział Tomasz Komenda. Zobacz także:  "Zrobiłbym dokładnie to samo" - prokurator, który skazał Komendę w 2000 roku, nie zamierza go przepraszać! Komenda dodał, że planuje wziąć ślub z...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner