Przyjaciółki apelują do kochanki Putina
imago/Beautiful Sports/Pool Sputnik Kremlin/Associated PressEAST NEWS/
Newsy

Przyjaciółki kochanki Władimira Putina błagają, by przekonała go, aby zakończył wojnę! 

Alina Kabajewa, kochanka Władimira Putina, może być jedyną osobą, która wpłynie na jego decyzje? Przyjaciółki błagają ją, by porozmawiała z prezydentem Rosji,

Alina Kabajeva to domniemana partnerka Władimira Putina. Najbardziej popularna, rosyjska gimnastyczka doczekała się nawet czwórki dzieci z prezydentem Rosji. Dwóch córek bliźniaczek i dwóch synów. Aktualnie Kabajeva przebywa razem z dziećmi w Szwajcarii, ale bynajmniej nie znajduje się na neutralnym gruncie. Podpisano już petycję, by rząd Szwajcarii wydalił ją z kraju: "Dołącz do swojego Führera" - czytamy w petycji. Dodatkowo przyjaciółki Aliny apelują, by jako najbliższa osoba Putina, wpłynęła na jego decyzje i powstrzymała wojnę w Ukrainie.

"Love Never Lies": Maja Bohosiewicz zdradza, jak działa eye detect. WYWIAD

Alina Kabajewa jako jedyna może wpłynąć na Władimira Putina? "On nikogo nie słucha, ale może mógłby posłuchać jej"

Alina Kabajewa od lat ukrywa się przed mediami. "Kochanka Putina", jak mówi się o najlepszej rosyjskiej gimnastyczce, nigdy nie była mu "oficjalnie" bliska. Gdy jedna z rosyjskich gazet napisała o ich zaręczynach, dzień później przestała istnieć. Oficjalnie Władimir Putin miał jedną żonę, z którą był prawie 30 lat. Gimnastyczka niestety może popierać putinowską politykę, bo jeszcze mieszkając w Rosji, była czynną działaczką prokremlowskiej partii.

Mimo że Alina Kabajewa ukrywa się przed mediami, to jej bliskie koleżanki podobno próbują przekonać ją, by wpłynęła na okrutne działania swojego męża. Dziennikarze nowojorskiego portalu "Page six" dotarli do osoby, która zdradziła, że przyjaciółki Kabajewej przekonują ją do tego, by porozmawiała z mężem:

- Błagają ją, by poleciała do Moskwy i przekonała go, by zakończył wojnę. Wydaje się, że on nikogo nie słucha, ale może mógłby posłuchać jej - zdradza źródło "Page six" i dodaje: - Putin jest pilnie strzeżony. Alina mówi, że nie wie, czy może się do niego dostać – a nawet jeśli tak, to nie wie, czy będzie mogła się potem stamtąd wydostać, by wrócić do dzieci - czytamy.

Alina Kabajewa jest rzekomą kochanką Władimira Putina
imago/Beautiful Sports/EAST NEWS

Zobacz także: Władimir Putin jest poważnie chory i do lipca straci władzę? "Wiem, że była ostra kłótnia"

Alina Kabajewa jest podobno odizolowana od Władimira Putina, ale nie może czuć się bezpiecznie. W sieci krąży petycja, pod którą podpisują się zwolennicy deportacji Kabajewej ze Szwajcarii. Kraj ten po raz pierwszy od lat zrezygnował ze swojej politycznej neutralności i oficjalnie skrytykował krwawe działania Putina na terenie niepodległej Ukrainy. W treści petycji możemy znaleźć wiele nawiązań do Ewy Braun, kochanki Adolfa Hitlera. Internauci porównują Kabajevą do Ewy Braun i apelują: 

- Niech dołączy do swojego Führera - piszą autorzy pisma i dodają: Po raz pierwszy w historii nowożytnej wasz kraj naruszył swoją neutralność, czego nie zrobił nawet wobec nazistowskich Niemiec w XX wieku, i przyłączył się do sankcji wobec Putina i jego otoczenia. A teraz jego kochanka z dziećmi ukrywa się w granicach waszego państwa! - grzmią oburzeni autorzy petycji.

Władymir Putin i Alina Kabajewa na wręczaniu nagród
SERGEI CHIRIKOV/East News

Autorzy petycji podejrzewają, że Kabajewa mogła już uzyskać szwajcarskie obywatelstwo za pośrednictwem skorumpowanych urzędników. Internauci zapewniają, że chcą dociec sprawiedliwości. Można się jednak domyślić, jak zaznaczają dziennikarze "Page six", że Kabajewa podróżuje pod różnymi nazwiskami i dokumentami, co jest jednoznaczne, z tym że zlokalizowanie jej osoby może być bardzo trudne.

Zobacz także: Poznała najbliższe otoczenie Władimira Putina. Mówi o "bandyckim świecie" i jego "opuchniętej twarzy"

 

Władimir Putin i Kabajewa
AP/EAST NEWS, ASSOCIATED PRESS/East News
Newsy
Władymir Putin ma dwóch nieślubnych synów? Matką ma być jego wieloletnia kochanka
Liczba potomków Władymira Putina jest wciąż owiana tajemnicą, jednak media dochodzą do zaskakujących informacji. Szwajcarski dziennik ujawnił kolejne fakty.

Władymir Putin zawsze pilnie strzegł swojej prywatności. Jeśli w rosyjskich mediach pojawiły się zbyt prywatne informacje na temat prezydenta Federacji Rosyjskiej, autorzy artykułów musieli liczyć się z pociągnięciem do odpowiedzialności, a pisma publikujące podobne treści z dnia na dzień znikały z rynku. Nic więc dziwnego, że badaniem życia rosyjskiego polityka zajmują się przede wszystkim media zagraniczne. Dość zajmującą kwestią są dzieci agresora, które w wyniku działań swojego ojca nie ujawniają swojego pochodzenia i żyją zazwyczaj poza granicami Rosji. Życie w ukryciu w dzisiejszych czasach jest jednak niemal niemożliwe, dlatego dziennikarze  wciąż ujawniają nowe fakty. Szwajcarski dziennik "SonntagsZeitung" przyjrzał się długo przebywającej długo na terenie tego kraju Alinie Kabajewej, nazywanej "kochanką Putina". Dawna gimnastyczka zajmuje się dwójką swoich synów, których ojcem ma być prezydent Rosji. Władymir Putin ma dwóch synów? "Alina nie miała innych mężczyzn" Romans Aliny Kabajewej i Władimira Putina nigdy nie został oficjalnie potwierdzony. Wiadomo jednak było, że rosyjską gimnastyczkę, która później zajęła się polityką, łączyły zażyłe stosunki z prezydentem. Alina Kabajewa otwarcie popierała Putina, co nie zmieniło się nawet w momencie gdy Rosja zaatakowała Ukrainę.  Po wybuchu wojny życie Rosjan diametralnie się zmieniło. Rosyjscy oligarchowie, obywatele Federacji Rosyjskiej, a nawet bliscy Putina muszą płacić ogromną cenę za decyzje dyktatora. Wiadomo, że działania ojca wpłynęły na "ukochane dziecko Putina", jego córki zniknęły z mediów społecznościowych i ukryły się przed światem. Także Alina Kabajewa ukrywała się przez długi czas w Szwajcarii, gdzie przebywała z dwójką swoich...

Kochanka Władimira Putina wyjechała z dziećmi do Szwajcarii
Pool Sputnik Kremlin/Associated Press/East News
Newsy
Gdzie na czas wojny Władimir Putin ukrył swoją kochankę? Pojawiły się nowe informacje
Niektórzy uważali, że Władimir Putin i jego kochanka Alina Kabajewa chcą przeczekać wojnę w bunkrze na Syberii. Według informatora jednak prezydent Rosji... ukrył kobietę w Europie!

Po agresji Federacji Rosyjskiej na Ukrainę pojawiło się mnóstwo plotek o tym, gdzie w czasie wojny przebywa Władimir Putin. Niektóre media wskazywały, że ogarnięty coraz większą paranoją i strachem o własne życie prezydent Rosji chowa się przed wrogami w dobrze strzeżonym, tajnym bunkrze. Do schronu na Syberii były agent KGB miał także zabrać rzekomą kochankę Alinę Kabajewą. Amerykański dziennik opublikował nowe informacje, według których rosyjska gimnastyczka i jej dzieci miały ukryć się w Szwajcarii. Władimir Putin polecił Alinie Kabajewie wyjazd z Rosji? Sensacyjne doniesienia o rzekomej kochance Władimira Putina zostały opublikowane w "New York Post". Dziennikarka rubryki "Page Six", która poświęcona jest plotkom, poinformowała, że Alina Kabajewa wraz ze swoimi dziećmi opuściła ojczyznę na czas wojny i przeprowadziła się do domu w Szwajcarii. Bezpieczna posiadłość jest podobno dobrze ukryta przed wszystkimi. Zobacz także:   Wołodymyr Zełenski parodiuje kontrowersyjne nagranie Władimira Putina. W sieci zawrzało! Podczas gdy Putin przeprowadza atak na Ukrainę, atakując niewinnych obywateli i wywołując kryzys uchodźczy, jego rodzina zaszywa się w bardzo prywatnym i bardzo bezpiecznym schronisku gdzieś w Szwajcarii - przynajmniej na razie - czytamy w "New York Post", który powołuje się na tajemnicze źródło. Nie od dziś plotki mówią o tym, że Władimir Putin jest w związku z Aliną Kabajewą. Rosyjska gimnastyczka miała też urodzić prezydentowi łącznie aż czwórkę dzieci! Kobieta doczekała się dwóch bliźniaczek, które dzisiaj mają już 7 lat, oraz dwóch chłopców. Informator "New York Post" twierdzi, że wszystkie pociechy Kabajewy przyszły na świat właśnie w Szwajcarii i posługują się paszportami tego kraju....

Alina Kabajewa pokazała się publicznie po wybuchu wojny na Ukrainie
NATALIA KOLESNIKOVA/AFP/East News/imago/Beautiful Sports/EAST NEWS
Newsy
Domniemana kochanka Putina wyszła z ukrycia. Alina Kabajewa wywołała burzę w mediach
Po raz pierwszy od wybuchu wojny Alina Kabajewa wystąpiła publicznie. Pojawiła się na tle litery "Z". Wszyscy zastanawiają się, co stało się z jej twarzą.

Odkąd Władimir Putin podjął decyzję o zaatakowaniu Ukrainy, wiele mówi się o jego domniemanej kochance, która nagle zniknęła. Niektórzy sądzili, że Alina Kabajewa została przez prezydenta Federacji Rosyjskiej umieszczona w bezpiecznym schronie gdzieś na Syberii. Później do mediów trafiły doniesienia, według których była gimnastyczka ukryła się w strzeżonej rezydencji na terenie Europy Zachodniej. Wreszcie Alina Kabajewa wyszła z ukrycia i po raz pierwszy od wybuchu wojny wystąpiła publicznie. Kontrowersje wywołała nie tylko litera "Z", na tle której stała mistrzyni olimpijska, ale również bardzo kosztowna kreacja i zmiany wyglądu. Domniemana kochanka Putina wystąpiła w Moskwie. Alina Kabajewa miała na sobie sukienkę za ponad 7 tysięcy złotych Jeszcze do niedawna podejrzewano, że domniemana kochanka Putina ukrywa się wraz z dziećmi w Szwajcarii. Najwyraźniej jednak Alina Kabajewa chce być blisko prezydenta Federacji Rosyjskiej. Po wielu tygodniach milczenia mistrzyni olimpijska pokazała się publicznie podczas organizowanego przez siebie festiwalu gimnastyki artystycznej "Alina". Impreza sportowa odbyła się w Moskwie. Zobacz także:   Steven Seagal obchodził 70. urodziny w Moskwie. Amerykański gwiazdor poparł Rosję         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Ekaterina Sirotina (@ekaterina_sirotina_official) Alina Kabajewa od razu przyciągnęła uwagę mediów z kilku powodów. Dziennikarze zauważyli, że domniemana kochanka Władimira Putina miała na sobie wartą ponad 1600 dolarów sukienkę, zaprojektowaną...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik