Finaliści Top Model 7 Kasia Szklarczyk pod studiem DDTVN Hubert Gromadzki Wpadka w Top Model
Kasia Szklarczyk pod studiem DDTVN
1/4
Finaliści Top Model 7
ONS

 

Emocje związane z finałem programu "Top Model" nie opadają. W poniedziałek 26 listopada, dowiedzieliśmy się, kto wygrał 7. odsłonę show TVN. Jak już wiemy, w finale znaleźli się Kasia Szklarczyk, Anna Markowska i Hubert Gromadzki. Nagrodę główną i tytuł Top Model otrzymała Kasia Szklarczyk, która w trakcie trwania wielkiego finału była pewna, że znalazła się na trzecim miejscu. Wszystko przez wpadkę Joanny Krupy, która w trakcie przekazywania informacji o tym, kto wchodzi do ścisłej dwójki powiedziała, że to Ania i Hubert przechodzą dalej, a Kasia zajmuje trzecie miejsce. Już po chwili okazało się, że doszło do pomyłki, a w finale będą walczyć Kasia i Hubert. 

Jak finałowy odcinek programu "Top Model" wspominają Kasia, Ania i Hubert? Co mówią o wpadce Joanny Krupy?

 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Mamy komentarz TVN w sprawie wpadki w finale "Top Model 7"! Kto zawinił?

2/4
Kasia Szklarczyk pod studiem DDTVN

Jak pomyłkę Joanny Krupy komentowała Kasia Szklarczyk? Zwyciężczyni show w rozmowie z portalem plotek.pl nie ukrywa, że była w szoku, kiedy okazało się, że to właśnie ona i Hubert będą walczyć o pierwsze miejsce, choć kilka sekund wcześniej usłyszała, że musi pożegnać się z programem. 

Ja już się pogodziłam z tą myślą, że odpadłam. I czułam taki spokój. Pożegnałam się z nimi. Pogratulowałam... Ja myślałam, że już odpadłam. Cieszyłam się z tego, że doszłam aż do finału. A potem taki szok, że jednak się pomylili- relacjonowała Kasia Szklarczyk. 

A jak całą sytuację komentują Ania i Hubert? Model odpowiedział na pytanie, czy to co wydarzyło się w finale zostało wyreżyserowane... Zobaczcie jego komentarz!

 

Zobacz także: "Top Model": Hubert kompletnie pominięty w finale! "Żart i żenada!". Powinien wygrać?

 

3/4
Hubert Gromadzki
ONS.pl

Internauci byli oburzeni wpadką Joanny Krupy. Co więcej, fani show sugerowali nawet, że finał 7. edycji "Topm Model" był ustawiony! A jak całą sytuację skomentował Hubert? Portal plotek.pl zapytał go wprost, czy wpadka Joanny Krupy była wyreżyserowana! Jak odpowiedział? 

Nie mam pojęcia. Ja myślę, że to była pomyłka- ocenił Hubert. 

 

A co o wielkim finale napisała Anna Markowska? Odpowiedź na następnej stronie. 

 

Zobacz także: Najgorsza z możliwych wpadek w finale Top Model! Fani są pewni: Wyniki to USTAWKA!

4/4
Wpadka w Top Model

Ania, która zajęła trzecie miejsce w programie Top Model, w swoim wpisie na Instagramie podziękowała za wsparcie i przyznała, że zdobyła coś więcej niż główna nagroda w show. 

Już mnie trochę znacie... więc pewnie wiecie że wygrałam podczas finału coś droższego niż 100 tysięcy papierów !!! Wygrałam przede wszystkim wasze wsparcie 🙏🏼❤️ Anja Rubik powiedziała mi piękne słowa, których nie zapomnę do końca życia, mam sympatie i wsparcie dobrych ludzi, których poznałam w czasie programu i przede wszystkim przepracowałam siebie, mam power by działać dalej- napisała w sieci.

 

Zobaczcie cały wpis Ani!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Już mnie trochę znacie... więc pewnie wiecie że wygrałam podczas finału coś droższego niż 100 tysięcy papierów !!! Wygrałam przede wszystkim wasze wsparcie 🙏🏼❤️ Anja Rubik powiedziała mi piękne słowa, których nie zapomnę do końca życia, mam sympatie i wsparcie dobrych ludzi, których poznałam w czasie programu i przede wszystkim przepracowałam siebie, mam power by działać dalej. Gdybym miała możliwość cofnąć się do finału, wybieram dziś moje „nagrody”, pieniążki zarobię w pracy która da mi satysfakcję 💪🔥🙏🏼 Wam dziękuję za KAŻDEGO jednego smsa, gdybym mogła każdego bym uścisnęła !!! Jestem bardzo, bardzo wdzięczna 🙏🏼🙈😍 #shooting#lovelife#finally#winner#topmodel#nexttopmodel#topmodeltvn#cover#glamour#bestcover#topcover#pattern#design#animalprint#print#tiger#wild#madagaskar

Post udostępniony przez Anna Markowska ⭐️🌈🔥💎 (@annamarkowska_official)

Więcej na temat Top Model