Tomasz Kot
East News
OSCARY 2019

Wpadka na czerwonym dywanie! Zobaczcie, z kim dziennikarze pomylili Tomasza Kota

Wpadka na czerwonym dywanie! Zobaczcie, z kim dziennikarze pomylili Tomasza Kota

Wielka finałowa gala Oscarów za nami. W tym roku na czerwonym dywanie wyjątkowo dużo było polskich gwiazd, a to za sprawą produkcji Pawła Pawlikowskiego "Zimna Wojna". Niestety, polski film nie zwyciężył w żadnej z kategorii, do których był nominowany.

Na najważniejszej filmowej gali pojawili się m.in. Joanna Kulig, Borys Szyc czy Tomasz Kot. Temu ostatniemu przydarzyła się tam zabawna przygoda. Jak się okazuje, zagraniczni dziennikarze pomylili Kota z reżyserem!

 

Jakie realne szanse na Oscara ma film "Zimna wojna"? Kogo musi pokonać w walce o statuetkę?

Tomasz Kot pomylony na gali 

Niestety, tak jak przewidywano film "Zimna Wojna" przegrał z "Romą". Polakom nie uda się wrócić do domu z żadnej statuetką, jednak ciężko traktować to jako porażkę. Na czerwonym dywanie w Los Angeles dawno nie było, aż tylu Polaków!

Zagraniczni dziennikarze mieli z tym nawet pewien problem, o czym po gali informował polskie media Tomasz Kot! Jak się okazuje pomylono go z... Pawłem Pawlikowskim! Najpierw zrobiła to meksykańska telewizja, a potem francuska!

Nie wiem, skąd to się wzięło, jakaś była fala pomyłek. Potem już na takim śmiesznym fundamencie przekroczyłem dalszą część czerwonego dywanu - wyznał polskim mediom. 

Tomasz Kot dodał, że jednym z najbardziej wzruszających momentów gali był dla niego występ Lady Gagi. Przypomnijmy, piosenkarka fenomenalnie zagrała w filmie "Narodziny gwiazdy". Produkcja była nominowana, aż 8 razy do Oscarów. Jednak statuetkę dostała wyłącznie za najlepszą piosenkę "The Shallow".

Nagle wszyscy zamilkli i oglądali na ekranie tę piosenkę i to była taka naprawdę cisza - mówił.

Na oscarowej gali nie zabrakło Joanny Kulig, która kilkanaście dni temu została mamą! Zobaczcie, jak skomentowała brak wygranej i jak czuje się w nowej roli. 

Czy Tomasz Kot jest podobny do Pawła Pawlikowskiego?

Tomasz Kot, Paweł Pawlikowski
EastNews

"Zimna Wojna" niestety nie wygrała w żadnej z kategorii, do których była nominowana

Joanna Kulig, Tomasz Kot, kadr z filmu
East News

Zobacz także: Tomasz Kot miał zostać gwiazdą filmu o... Bondzie?! Sensacyjne doniesienia!

Zimna Wojna
Instagram
Newsy
Jakie realne szanse na Oscara ma film "Zimna wojna"? Kogo musi pokonać w walce o statuetkę?
Jakie realne szanse na Oscara ma film "Zimna wojna"? Kogo musi pokonać w walce o statuetkę?

  To już pewne, film "Zimna wojna" otrzymał trzy nominację do Oscara! Dziś, 22 stycznia, została ogłoszona oficjalna lista filmów, twórców i aktorów, którzy będą walczyć o najważniejszą nagrodę filmową. Polska produkcja otrzymała trzy nominacje w kategorii: "Najlepszy film nieanglojęzyczny", "Najlepsze zdjęcia" oraz "Najlepsza reżyseria". Wśród nominowanych w kategorii najlepsze zdjęcia znaleźli się: "Zimna wojna" Łukasz Żal, "Faworyta" Robbie Ryan, "Werk Ohne Autor" Caleb Deschanel, "Roma" Alfonso Cuaron i "Narodziny gwiazdy" Matthew Libatique. W kategorii najlepszy reżyser zostali nominowani: Alfonso Cuaron, Spike Lee, Yorgos Lanthimos, Adam McKay oraz  Paweł Pawlikowski.  Czy "Zimna wojna" zgarnie wszystkie trzy statuteki?  Zobacz także:  "Zimna wojna" Pawlikowskiego najlepszym filmem europejskim! Zaskakująca reakcja Joanny Kulig... "Zimna wojna" z trzema nominacjami do Oscara.

Lady Gaga
East News
Strefa luksusu
Lady Gaga miała na sobie podczas oscarowej gali 30 milionów dolarów
Lady Gaga miała na sobie podczas oscarowej gali 30 milionów dolarów

Lady Gaga bez wątpienia była jedną z najbardziej oczekiwanych gwiazd na czerwonym dywanie podczas oscarowej nocy. Za sprawą swojej roli w filmie "Narodziny gwiazdy" i utworu "Shallow" była murowaną kandydatką do Oscara, a plotkarskie media rozgrzewa też do czerwoności rzekomy romans z Bradleyem Cooperem , z którym zagrała w produkcji.  Zresztą Lady Gaga zawsze budziła kontrowersje swoimi stylizacjami na imprezach, na których się zjawiała. Wszyscy byli więc ciekawi, jak tym razem zaprezentuje się na gali, czy znów będą mówić tylko o niej, czy zaliczy wpadkę, a może swoją stylizacją wyzna miłość Bradleyowi? Bez wątpienia look Lady Gagi zrobił wrażenie na wszystkich, ale coś się jednak zmieniło... Takiej stylizacji artystka jeszcze na sobie nie miała. Zobaczcie, jak wyglądała na rozdaniu Oscarów 2019.  Zobacz także:  Występ Lady Gagi i Bradleya Coopera to najpiękniejszy moment Oscarów 2019! "Ona chciała go pocałować"

Joanna Kulig
East News
Party Extra
"Zimna Wojna" ma szanse na Oscara? Zobaczcie, co mówią specjaliści i... bukmacherzy
"Zimna Wojna" ma szanse na Oscara? Zobaczcie, co mówią specjaliści i... bukmacherzy

Już 24 lutego 91. gala rozdania Oscarów. Film " Zimna Wojna"  będzie walczyć o trzy statuetki, czy jednak ma realne szanse na wygraną? Choć film Pawła Pawlikowskiego  przez wielu krytyków oceniany jest jako "arcydzieło", będzie mu bardzo trudno zdobyć nagrodę. Dlaczego "Zimna Wojna" może nie wygrać w żadnej z nominowanych kategorii?  Szanse "Zimnej Wojny" na Oscara  To będzie wyjątkowa gala rozdania Oscarów. Nie tylko ze względu na trzy nominacje dla polskiego filmu, ale i z powodu wielu zmian jakich dokonali ostatnio organizatorzy w samej ceremonii. Te budzą sporo kontrowersji. Bo jak się okazuje w tym roku po raz pierwszy od 30 lat nikt nie poprowadzi wielkiej imprezy. Wszelkie wypowiedzi mają być nagrane wcześniej i puszczane z offu. Wpływ na decyzję Amerykańskiej Akademii Filmowej miał między innymi Kevin Hart, który jako jedyny zgłosił się do prowadzenia gali, jednak jego kandydatura została odrzucona ze względu na homofobiczne wpisy znalezione przez internautów na Twitterze!  Zobacz także:  Kariera czy dziecko? Wiemy, jak Joanna Kulig chce to pogodzić w Hollywood Brak prowadzącego nie jest jedyną zmianą. W tym roku cztery statuetki zostaną przyznane w trakcie... przerw reklamowych. I tak widzowie telewizyjni nie zobaczą komu Akademia przyzna statuetkę w kategoriach: montaż, krótkometrażowy film aktorski, charakteryzacja i zdjęcia! Decyzję nie tylko skrytykował już Kees van Oostrum, przewodniczący Amerykańskiego Stowarzyszenia Operatorów Filmowych, ale i wiele innych hollywoodzkich gwiazd. Dla nas również wydaje się to być niepojętne, bo w ostatniej kategorii nominację za zdjęcia do „Zimnej Wojny” otrzymał Łukasz Żal. Jeśli Polak wygra, to informacji mamy szukać na Twitterze? Wszystko na to wskazuje... Reposting, revised: I would not presume to suggest what categories should occur during commercials on Oscars night, but, please: Cinematography &...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner