Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Janusz Korwin-Mikke, Agnieszka Woźniak-Starak
Newsy

Agnieszka Woźniak Starak ostro komentuje słowa Korwin-Mikkego o kobietach: "Cham, pacan, seksista..."

Agnieszka Woźniak Starak ostro komentuje słowa Korwin-Mikkego o kobietach: "Cham, pacan, seksista..."

Janusz Korwin-Mikke "błysnął" w europarlamencie, kiedy powiedział, że kobiety powinny zarabiać mniej, bo są "mniej inteligentne i słabsze od mężczyzn". Po jego wystąpieniu w sieci rozpętała się burza, a jego wypowiedź jest szeroko komentowana na świecie. Głos w sprawie zabrała również Agnieszka Woźniak-Starak, która zawsze broni kobiet. 

Agnieszka Woźniak-Starak kończy 43 lata! Dziś jest ikoną stylu, a kiedyś? Zobaczcie jej stare zdjecia

 

Woźniak Starak ostro o wypowiedzi Mikkego!

 

Co napisała? Prezenterka nazwała Korwina-Mikkego... chamem!

Jeśli my jesteśmy słabsze, to co powiedzieć o tobie, Januszu? 😂😂😂 #januszkorwinmikke#prawdziwymocarz #cham #pacan#seksista #pato - czytamy na Instagramie dziennikarki.

 

Agnieszka Woźniak-Starak skomentowała wypowiedź Janusza Korwin-Mikkego

 

 

Janusz Korwin-Mikke po tym, co powiedział próbuje się tłumaczyć. Jednak chyba jeszcze bardziej się pogrąża. 

 

Zobacz także: Janusz Korwin-Mikke poślubił młodszą o 44 lata partnerkę! Kim jest jego żona? ZDJĘCIE

Panie zakwestionowały tylko niższą inteligencję. Bo mniej widać. Przy czym niektóre UDOWODNIŁY swoimi wpisami, że są mniej inteligentne niż 60% mężczyzn – bo nie rozumieją, co znaczy 'przeciętnie' - napisał Korwin-Mikke na swoim Facebooku.

Cały wpis poniżej.

 

Zobacz: Inteligencja intrapersonalna, czyli wniknięcie w głąb siebie

 

Janusz Korwin-Mikke o swojej wypowiedzi o kobietach

 

Kolejny wpis eurodeputowanego jest rozszerzeniem tłumaczenia.

 

Janusz Korwin-Mikke o swojej wypowiedzi o kobietach

 

Janusz Korwin-Mikke o swojej wypowiedzi o kobietach

 

I jak podzielacie zdanie Agnieszki Woźniak-Starak czy może Janusza Korwin-Mikkego?

 

Zobacz także: Korwin-Mikke u Wojewódzkiego znowu szokuje: Osobiście nie spotkałem inteligentnej kobiety

 

Agnieszka Woźniak Starak broni kobiet!

Agnieszka Woźniak-Starak z patchworkowym plecakiem Chanel za ponad 13 tysięcy złotych!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Janusz Korwin-Mikke w programie Kuby Wojewódzkiego
ONS
TV-Show
Korwin-Mikke u Wojewódzkiego znowu szokuje: Osobiście nie spotkałem inteligentnej kobiety
Opowiedział jaki tak naprawdę ma stosunek do płci pięknej

Program Kuby Wojewódzkiego cieszy się ogromną popularnością. Na kanapie w jego show zasiadły największe gwiazdy polskiego show-biznesu. Kilka lat temu pojawiła się tam nawet Agnieszka Szulim, która szczerze opowiedziała o tym jaka jest naprawdę. Zobacz:  Szulim od zawsze była niegrzeczna. U Wojewódzkiego szczerze o tym powiedziała: Jestem konfliktowa Gośćmi dzisiejszego odcinka byli Piotr Głowacki i Janusz Korwin-Mikke . Kontrowersyjny polityk po raz piaty ubiega się o tytuł prezydenta Polski i krótko opowiedział o swoim programie wyborczym. Wojewódzki musiał zapytać też o jego stosunek do kobiet, ponieważ to wciąż wywołuje wiele emocji. Zapytał kandydata na prezydenta między innymi o to czy kiedykolwiek spotkał inteligentną kobietę. Odpowiedź była zaskakująco szczera: Osobiście nigdy nie spotkałem. Spotkałem pośrednio, kiedy przygotowywałem testy na psychologię. Wyniki tego testu sięgały między 90 a 130, a jedna osoba miała 210. Była to kobieta. Bzdury o mnie wygadują, bo ja kocham kobiety. Są bardzo inteligentne, ale w testach na inteligencję oczywiście wypadają gorzej.  Wojewódzki zasugerował również, aby Korwin-Mikke wystosował do kobiet apel, w którym przekona je, że ma do nich pozytywny stosunek i nie uważa ich za gorsze od mężczyzna. Polityk chętnie na to przystał, a do kamery powiedział: Drogie Panie! Po czym poznać, że kobiety są mądrzejsze od mężczyzn? Otóż po tym, że nikt jeszcze nie widział kobiety biegającej za mężczyzną tylko dlatego, że miał ładne nogi.  Będziecie głosować? Zobacz:  Wstyd! Córka Korwin-Mikkego przyłapana na kradzieży w sklepie     Wojewódzki na konferencji TVN:

Janusz Korwin- Mikke poślubił swoją partnerkę
East News
Newsy
Janusz Korwin-Mikke poślubił młodszą o 44 lata partnerkę! Kim jest jego żona? ZDJĘCIE
Janusz Korwin-Mikke poślubił młodszą o 44 lata partnerkę! Kim jest jego żona? ZDJĘCIE

Janusz Korwin-Mikke wziął ślub! Okazuje się, że kontrowersyjny polityk poślubił swoją 30-letnią partnerkę tuż po świętach wielkanocnych. Informacje o radosnym wydarzeniu w rozmowie z Super Expressem potwierdził sam Janusz Korwin-Mikke. Świeżo upieczeni małżonkowie kilka dni po ceremonii wybrali się w podróż do Chin. Tak, potwierdzam. Wziąłem ślub z Dominiką 29 marca  - powiedział Janusz Korwin-Mikke. Kim jest żona i matka dwójki dzieci polityka? 30-letnia Dominika Sibiga pochodzi z Rzeszowa. Na swoim blogu dominika-sibiga.blog.onet.pl zdradziła, że jest absolwentką policealnego studia aktorskiego w Krakowie oraz, że ukończyła Uniwersytet Jagielloński z tytułem magistra sztuki. Według doniesień Super Expressu, wybranka polityka była również Miss Unii Polityki Realnej. Sam Janusz Korwin-Mikke ma już za sobą kilka związków. Jak podaje Wikipedia, pierwszy z nich zawarł w 1966 r., ożenił się wówczas z Ewą Mieczkowską. Z małżeństwa urodziło się dwóch synów: Ryszard (1968) i Krzysztof (1971). Po rozwodzie w 1973 związał się z Małgorzatą Szmit, z którą zawarł ślub kościelny w 1993 r. Na z nią troje dzieci: Kacpra (1974), Jacka (1977) i Zuzannę (1982). Według tego samego źródła, z dwóch innych nieformalnych związków posiada córki Korynnę (1983) i Nadzieję (2011) oraz syna Karola (2013) Janusz Korwin- Mikke i jego nowa żona tworzą związek od kilku lat. Razem wychowują 5-letnią córeczkę i 3-letniego synka.   Młodej parze gratulujemy!   Zobacz także: Korwin-Mikke u Wojewódzkiego znowu szokuje: Osobiście nie spotkałem inteligentnej kobiety   Dominika Sibiga - żona Janusza Korwin-Mikkego. Janusz Korwin-Mikke poślubił młodszą o 44 lata partnerkę.

Policja zatrzymała córkę Janusza Korwin- Mikkego
East News
Newsy
Córka Janusza Korwin-Mikkego zatrzymana przez policję. Chodzi o narkotyki!
Córka Janusza Korwin-Mikkego zatrzymana przez policję. Chodzi o narkotyki!

Córka Janusza Korwin-Mikkego została zatrzymana przez policję! Radio RMF FM poinformowało, że do zatrzymania doszło w Warszawie. Córka polityka została zatrzymana do kontroli drogowej po tym, jak policjanci zauważyli, że podczas jazdy korzystała z tabletu i nie zachowywała bezpieczeństwa na drodze. Jak podaje Super Express - chodzi o Korynnę. Policja na razie tego nie potwierdza. W samochodzie kobiety znaleziono pół grama podejrzanej substancji. Sierż. sztab. Paulina Onyszko w rozmowie z reporterem RMF FM przyznała, że była to heroina.  Zobacz: Czy dzieci Lecha Wałęsy naznaczyła jego polityczna kariera? Córka Janusza Korwin-Mikkego usłyszy zarzut prowadzenia pojazdów pod wpływem narkotyków Policja potwierdziła również, że kobieta została poddana rutynowym badaniom na obecność środków odurzających w organizmie. Jak się okazuje córka Janusza Korwin- Mikkego prowadziła auto pod wpływem narkotyków.  W trakcie kontroli policja znalazła heroinę, 0,41 g. Badanie moczu wykryło alkaloidy, co oznacza, że kobieta jechała pojazdem pod wpływem środków odurzających - policja potwierdziła w rozmowie z RMF FM. Według informacji, jakie udało się zebrać reporterowi, córka Janusza Korwin-Mikkego ma usłyszeć zarzut posiadania narkotyków, jazdy pod wpływem środków odurzających oraz... za jazdę bez uprawnień! RMF FM informuje bowiem, że córka polityka już jakiś czas temu straciła prawo jazdy! Jak zatrzymanie córki skomentował sam Janusz Korwin-Mikke? Kontrowersyjny polityk w rozmowie z WP.PL nie wydawał się ponoć zmartwiony sytuacją, w jakiej znalazła się Korynna. A niech ją aresztują. Ja siedziałem za komuny, teraz więzienia są o wiele lepsze niż dawniej - powiedział Janusz Korwin-Mikke. To nie pierwszy raz kiedy w mediach głośno jest o córce polityka. W 2014 roku prasa donosiła, że Korynna została zatrzymana przez...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner