Party Stories
Janusz Korwin-Mikke w programie Kuby Wojewódzkiego
ONS
TV-Show

Korwin-Mikke u Wojewódzkiego znowu szokuje: Osobiście nie spotkałem inteligentnej kobiety

Opowiedział jaki tak naprawdę ma stosunek do płci pięknej

Program Kuby Wojewódzkiego cieszy się ogromną popularnością. Na kanapie w jego show zasiadły największe gwiazdy polskiego show-biznesu. Kilka lat temu pojawiła się tam nawet Agnieszka Szulim, która szczerze opowiedziała o tym jaka jest naprawdę. Zobacz: Szulim od zawsze była niegrzeczna. U Wojewódzkiego szczerze o tym powiedziała: Jestem konfliktowa

Gośćmi dzisiejszego odcinka byli Piotr Głowacki i Janusz Korwin-Mikke. Kontrowersyjny polityk po raz piaty ubiega się o tytuł prezydenta Polski i krótko opowiedział o swoim programie wyborczym. Wojewódzki musiał zapytać też o jego stosunek do kobiet, ponieważ to wciąż wywołuje wiele emocji. Zapytał kandydata na prezydenta między innymi o to czy kiedykolwiek spotkał inteligentną kobietę. Odpowiedź była zaskakująco szczera:

Osobiście nigdy nie spotkałem. Spotkałem pośrednio, kiedy przygotowywałem testy na psychologię. Wyniki tego testu sięgały między 90 a 130, a jedna osoba miała 210. Była to kobieta. Bzdury o mnie wygadują, bo ja kocham kobiety. Są bardzo inteligentne, ale w testach na inteligencję oczywiście wypadają gorzej. 

Wojewódzki zasugerował również, aby Korwin-Mikke wystosował do kobiet apel, w którym przekona je, że ma do nich pozytywny stosunek i nie uważa ich za gorsze od mężczyzna. Polityk chętnie na to przystał, a do kamery powiedział:

Drogie Panie! Po czym poznać, że kobiety są mądrzejsze od mężczyzn? Otóż po tym, że nikt jeszcze nie widział kobiety biegającej za mężczyzną tylko dlatego, że miał ładne nogi. 

Będziecie głosować?

Zobacz: Wstyd! Córka Korwin-Mikkego przyłapana na kradzieży w sklepie
 
 

Wojewódzki na konferencji TVN:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kuba Wojewódzki zapytał Omenę Mensah o początki jej kariery
ONS
Newsy
Wojewódzki zapytał Mensah o pracę w programie erotycznym. Pogodynka nie była zachwycona
Dziennikarz poruszył niewygodny temat

W programie Kuby Wojewódzkiego nie brakuje wielkich emocji. W telewizyjnym show co tydzień pojawiają się największe gwiazdy i najpopularniejsi celebryci. W ostatnim odcinku pojawił się m.in. Janusz Korwin-Mikke. Kandydat na prezydenta wywołał wówczas zamieszanie stwierdzeniem, że nie spotkał inteligentnej kobiety. Zobacz: Korwin-Mikke u Wojewódzkiego znowu szokuje: Osobiście nie spotkałem inteligentnej kobiety Do najnowszego odcinka programu Kuba Wojewódzki zaprosił Omenę Mensah i Artura Andrusa . To jednak rozmowa z pogodynką sprawiła, że w studiu zrobiło się naprawdę gorąco. Omena i dziennikarz rozmawiali o jej najnowszej książce. Wojewódzki postanowił jednak zmienić temat na nieco bardziej pikantny. Prowadzący nawiązał do poczatków pracy Omeny w telewizji, kiedy występowała w kontrowersyjnym programie "Red Light" . Kuba Wojewódzki zapytał pogodynkę czy ta niczego się nie wstydzi. - Niczego się nie wstydzę, co robiłam w telewizji - odpowiedziała zmieszana Omena. Każdy jakoś zaczynał, ja zaczynałam od tego programu. Wojewódzki przypomniał widzom, że gwiazda TVN-u prowadziła swoje show nago w wannie. Zobacz na Polki.pl: Wow! Omenaa Mensah wywodzi się z królewskiego rodu?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner