Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny przekazali na WOŚP ponad 40 000 zł
Instagram

Wojciech Szczęsny przechodzi kwarantannę i nie może wrócić do żony i syna! Poruszające wyznanie Mariny: "Modlimy się" 

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny przekazali na WOŚP ponad 40 000 zł
Instagram

Marina w rozmowie z mediami skomentowała informacje o Wojtku Szczęsnym, który musiał poddać się kwarantannie. Piłkarz  został objęty kwarantanną po tym, jak okazało się, że jego kolega z zespołu Juventus Turyn, Daniele Rugani, jest zarażony koronawirusem. W związku z niepokojącymi informacjami cała drużyna musi przejść dwutygodniową kwarantannę. Jak komentuje to żona bramkarza?

Marina martwi się o męża

Koronawirus już od kilku miesięcy rozprzestrzenia się po całym świecie. Niestety, 4 marca również w Polsce zdiagnozowano pierwszą zarażoną osobę. Dziś (16 marca) w naszym kraju jest już 156 przypadków koronawirusa - w tym trzy ofiary śmiertelne. Dramatyczne wiadomości docierają do nas również z Włoch, gdzie do tej pory zdiagnozowano ponad 24 tys. przypadków koronawirusa - niestety, zmarło aż 1809 osób.  Teraz wśród osób, które muszą przejść bezwzględną kwarantannę znalazł się Wojciech Szczęsny. Teraz Marina w rozmowie z portalem plotek.pl przyznała, że modli się o ukochanego męża. 

Sytuację z koronawirusem traktujemy bardzo poważnie od bardzo dawna, tym bardziej, że nasza rodzina jest rozłączona i czekamy na informacje z kwarantanny Wojtka - modlimy się, by mógł do nas zdrowy wrócić jak najszybciej- artystka przyznała w rozmowie z plotek.pl.

Trzymamy kciuki, żeby Wojciech Szczęsny wkrótce mógł wrócić do swojej rodziny, a jego bliskim życzymy dużo siły w tym trudnym dla nich czasie.

Przypominamy, że zaledwie kilka dni temu okazało się, że wśród osób zarażonych koronawirusem jest piłkarz Bartosz Bereszyński. Polak jest  jest już siódmym zakażonym piłkarzem Sampdorii Genua.

Zobacz także: Iga Krefft utknęła w Bangkoku przez koronawirusa! Gwiazda "M jak miłość" zdoła wrócić do Polski?

Wojciech Szczęsny przechodzi kwarantannę ponieważ jego kolega z drużyny został zarażony koronawirusem.

Daniele Rugani Wojciech Szczęsny
East News

Marina nie ukrywa, że martwi się o męża.

Wojciech Szczęsny zrobił imprezę urodzinową dla Mariny
Instagram

 

Więcej na temat Marina Wojciech Szczęsny
Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47