Party Stories
Iga Krefft
instagram
Newsy

Iga Krefft utknęła w Bangkoku przez koronawirusa! Gwiazda "M jak miłość" zdoła wrócić do Polski?

Iga Krefft utknęła w Bangkoku ze względu na zawieszenie międzynarodowych lotów z powodu epidemii koronawirusa. Teraz pojawiła się nadzieja, że aktorka już niedługo wróci do Polski.

Ze względu na pandemię koronawirusa premier Mateusz Morawiecki zadecydował o zawieszeniu międzynarodowych połączeń kolejowych i lotniczych. Jak już pisaliśmy, gwiazda "M jak miłość" Iga Krefft, która obecnie przebywa w Bangkoku, ma problem z powrotem z domu!

Pojawiła się jednak nadzieja na szczęśliwe rozwiązanie sytuacji dla niej i osób w podobnym położeniu. 

Zobacz także: Aktor "M jak miłość" przeszedł test na koronawirusa! Zdradził, jak wygląda badanie i wytknął poważne błędy!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski razem w nowej produkcji! Co z "M jak miłość"?

Iga Krefft wróci do Polski? Pojawiła się nadzieja!

Kilka dni temu Iga Krefft za pośrednictwem mediów społecznościowych wyjawiła, że aktualnie przebywa w Bangkoku. Decyzja polskiego rządu o zawieszeniu międzynarodowych połączeń kolejowych i lotniczych spowodowała, że aktorka utknęła w Azji.

Gwiazda bardzo chce wrócić do Polski i zamieściła poruszający wpis na swoim Instagramie. 

Proszę Polsko, nie zamykaj granic... Pozwól mi wrócić... Tęsknię za moim pieskiem... [...] Utknęliśmy w Bangkoku. Jak ktoś z Was jest w takiej samej sytuacji albo zna kogoś to proszę napiszcie mi. Nie wiemy do końca co robić, a razem zawsze raźniej - napisała na InstaStory Iga Krefft przed kilkoma dniami. 

Teraz jednak pojawiła się nadzieja, że aktorka i jej znajomi będą mogli już niedługo powrócić do kraju. Polskie linie lotnicze LOT organizują połączenia specjalne w ramach operacji "Lot do domu". O tym fakcie gwiazda "M jak miłość" również poinformowała na swoim Instagramie.

To do wszystkich, którzy są w takiej samej sytuacji jak my. Zalogowaliśmy się na stronie "Lot do domu", zobaczymy co to da. W razie czego wszyscy, którzy tu jesteśmy wrócimy sobie po prostu charterem do Polski, no i też będzie fajnie. Mam nadzieję, że nie będą to jakieś ceny z kosmosu jednak, bo nam się udało kupić te kilka miesięcy temu bilety w bardzo atrakcyjnej cenie. Mam nadzieję, że ceny biletów na te chartery też nie będą jakieś kosmiczne, chociaż słyszałam już różne ploty dotyczące tego. [...] Usłyszałam też, ale nie wiem czy to jest prawda, że można sobie też przebukować bilety - powiedziała na Instastory Iga Krefft. 

Jak wiadomo każdy Polak, który teraz wróci z zagranicy do kraju, będzie musiał odbyć 14 dniową kwarantannę. Aktorka i jej znajomi również będą musieli podporządkować się temu zaleceniu. Miejmy nadzieję, że gwiazda "M jak miłość" wróci bezpiecznie do domu jak najszybciej. 

Instagram

Kilka dni temu aktorka bardzo ubolewała nad tym, że nie może wrócić do kraju. Teraz jednak pojawiła się nadzieja. 

Iga Krefft nie może wrócić do Polski z powodu koronawirusa
Instagram

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Iga Krefft z M jak miłość
ONS
Newsy
Iga Krefft z "M jak miłość" utknęła w Azji przez koronawirusa. Wróciła do Polski, ale nie było łatwo: "To jest chore!"

Iga Krefft jest już w domu! Gwiazda serialu "M jak miłość" za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała swoich fanów, że wróciła już z Azji i teraz przechodzi obowiązkową kwarantannę. Jak udało się jej wrócić do domu? Blisko dwa tygodnie temu Iga Krefft opublikowała niepokojący wpis, w którym zdradziła, że utknęła w Bangkoku i w związku z koronawirusem i zamknięciem granic w Polsce ma problem z powrotem do domu.  Iga Krefft zdradziła, jak wyglądała jej podróż  Iga Krefft będąc jeszcze za granicą przyznała, że próbowała zamówić sobie bilet w ramach specjalnego programu "Lot do domu", dzięki któremu tysiące Polaków może wrócić do Polski. Teraz jednak okazuje się, że wybrała inną opcję. Jak wyglądała jej podróż?  Przełożyliśmy lot u linii lotniczych - Najpierw z Bangkoku do Doha, a następnie Berlin. W Berlinie przenocowaliśmy u znajomych, a rano samochodem razem dwiema innymi osobami wróciliśmy do domku :) Autostrady puste - głównie tiry, także fajnie się jechało! - odpowiedziała na pytanie fanów o jej podróż.  Gwiazda "M jak miłość", która gra serialową Ulę, zdradziła również, co działo się na lotnisku. Czy ktoś sprawdzał jaką ma temperaturę? Zobaczcie, co aktorka napisała o noszeniu maseczek ochronnych! Na lotnisku trzeba było podać, jak zamierzamy wrócić do kraju, oczywiście badali temperaturę, ale bardzo dużo ludzi bez masek, głównie Europejczycy - co jest chore w obecnej sytuacji... Dziwi mnie też, że obsługa nie zwraca uwagi takim ludziom. Więcej konkretnych wskazówek dostaliśmy już przy przekraczaniu granicy. Tam oddawaliśmy też karty pasażera - ja kierowcy, bo akurat prowadziłam, ale nie było kolejki...

Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński na planie M jak miłość
Instagram
Newsy
Gwiazda "M jak miłość" z powodu koronawirusa utknęła w Azji! "Pozwólcie mi wrócić..."
Iga Krefft ma problem z powrotem do Polski. Gwiazda "M jak miłość" przebywa własnie w Bangkoku i z powodu koronawirusa nie może wrócić do domu. 

Iga Krefft ma problem z powrotem do Polski. Gwiazda " M jak miłość " przebywa własnie w Bangkoku i z powodu koronawirusa nie może wrócić do domu.  13 marca odbyła się konferencja prasowa, podczas której premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że na najbliższe 10 dni wstrzymane zostanę wszystkie międzynarodowe połączenia kolejowe oraz loty. Na granicach przywrócone zostaną kontrole a Polacy wracający do kraju będą musieli przejść dwutygodniową kwarantanne w domu lub w miejscu do tego przygotowanym.  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce, 14.03. Kolejne przypadki zakażonych. Zobacz najnowsze informacje Iga Krefft nie może wrócić do Polski z powodu koronawirusa Pojawiają się pierwsze problemy związane z powrotami Polaków, którzy aktualnie przebywali na wakacjach do kraju. Zdenerwowana sytuacją, spowodowaną szybkim rozprzestrzenianiem się koronowirusa w Polsce, jest Iga Krefft z "M jak miłość", która nie może wrócić z Tajlandii do Polski:  Proszę Polski, nie zamykaj granic... Pozwól mi wrócić... Tęsknię za moim pieskiem... - napisała na Instagramie Młoda aktorka zwróciła się również z prośbą do swoich fanów.  Utknęliśmy w Bangkoku. Jak ktoś z Was jest w takiej samej sytuacji albo zna kogoś to proszę napiszcie mi. Nie wiemy do końca co robić, a razem zawsze raźniej - napisała na Instagramie.  Trzeba przyznać, że sytuacja w Polsce zmienia się z godziny na godzinę. Aktualnie potwierdzono już 93 przypadki, z czego 2 to ofiary śmiertelne. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 25 nowych przypadków.  Zobacz także:  Zatrważające zdjęcia pielęgniarek ratujących pacjentów z koronawirusem. Ich twarze pokrywają siniaki i rany Iga Krefft z powodu koronawirusa nie może wrócić z...

Szumowski o zmarłej pacjentce
EastNews
Newsy
Koronawirus w Polsce, 16.03. Zmarła czwarta osoba zakażona koronawirusem. Ile chorych w Polsce?
Koronawirus w Polsce! Ile przypadków w Polsce? Stan na 16.03. Ile chorych na koronawirusa w Polsce? Najnowsze dane z 16 marca

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowych przypadkach zarażenia koronawirusem w Polsce. Groźnego wirusa wykryto u kolejnych 25 osób! Razem jest więc 150 osób z potwierdzonymi wynikami koronowirusa. O najnowszych ustaleniach po spotkaniu Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów poinformował premier Mateusz Morawiecki . Jak mówił, rząd jest w trakcie prac nad tzw. pakietem bezpieczeństwa. W najbliższych dniach pokażemy konkretne działania. Tak, by pracownicy i pracodawcy otrzymali pewne wsparcie ze strony państwa - mówił Morawiecki. Jak mówił premier, na tę chwilę 25 tys. osób objętych jest nadzorem epidemicznym. Chciałbym bardzo podziękować Polakom, bo są bardzo zdyscyplinowani.  Trzymajmy się tych reguł, które są zatwierdzone przez Głównego Inspektora Sanitarnego - mówił. Chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy dostarczają prawdziwe informacje. Apeluję o rozsądek. Wcześniej minister zdrowia mówił o jego przewidywaniach dot. rozprzestrzeniania się wirusa. - Ta liczba w najbliższym tygodniu na pewno będzie rosła. W podobnym tempie jak w innych krajach Europy - mówi minister zdrowia Łukasz Szumowski. - Spodziewam się, że w najbliższym tygodniu będziemy mieli ponad tysiąc pacjentów z dodatnim wynikiem Covid . Mam nadzieję, że to tempo wzrostu w pewnym momencie spowolni i będziemy mieli czas na leczenie pacjentów. Po to działamy w reżimie kwarantanny właściwie całego społeczeństwa. Bardzo dziękuję za dużą odpowiedzialność, którą Polacy wykazują. Dziękuję za akcję #zostańmywdomu, bo ona daje efekty. Ale przede wszystkim chciałbym podziękować całemu personelowi medycznemu mówił miniser Szumowski. Minister poinformował, że każdy szpital tzw. jednoimienny (zajmujący się...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner