Wojtek Szczęsny leży na murawie podczas meczu Polska-Irlandia Północna

Wojtek Szczęsny nie zagra w jutrzejszym meczu Reprezentacji Polski z Niemcami! Tomasz Zimoch na antenie TVN24 przyznał, że - według jego informacji - bramkarz nie wystąpi w najbliższym spotkaniu. Nie wykluczone jest jednak, że zobaczymy go na bramce w meczu z Ukrainą.

Występ Wojciecha Szczęsnego jutro jest wykluczony. To jest już przesądzone. Ze źródeł niemal dyplomatycznych, ta informacja jest prawdziwa- zapewniał Tomasz Zimoch.

Dziennikarz przyznał jednak, że wciąż nie ma potwierdzonych informacji, kto zastąpi Wojciecha Szczęsnego w jutrzejszym meczu. Nieoficjalne doniesienia Zimocha zdaje się potwierdzać ojciec bramkarza. Maciej Szczęsny w programie "Euro-Misja 2016" przyznał, że nie widzi szans, aby jego syn zagrał w jutrzejszym spotkaniu.

Występ Wojtka w meczu z Niemcami jest właściwie niemożliwy - przyznał Maciej Szczęsny.

Rzecznik Reprezentacji Polski w rozmowie z TVN24 przyznał, że jeszcze dzisiaj rano Wojciech Szczęsny  miał usuwane fragmenty krwiaka z nogi.

 

Z Wojtkiem z godziny na godzinę jest coraz lepiej. To nie jest groźny uraz, ale bolesny- przyznał Jakub Kwiatkowski.  Jeszcze dzisiaj rano przed naszym wyjazdem z La Baule Wojtek był jeszcze raz na kontroli, lekarz reprezentacji usunął ostatnie fragmenty tego krwiaka, więc teraz tylko rehabilitacja, zajęcia z fizjoterapeutami.

 

 

Trzymamy  kciuki za szybki powrót do zdrowia i pełni sił! Mamy nadzieję, że Wojciech Szczęsny wystąpi w meczu z Ukrainą!

 

 

 

 

Zobacz także: Szczęsny pokazał, jak wygląda jego noga po usunięciu krwiaka! Zagra z Niemcami? AKTUALIZACJA

 

Wojciech Szczęsny nie zagra w jutrzejszym meczu.

Wojciech Szczęsny ma krwiaka na nodze!

Tomasz Zimoch przekazał smutne informacje o piłkarzu.

Tomasz Zimoch w pierwszym odcinku Celebrity Splash
Akpa