Party Stories
Ania z "Rolnik szuka żony" chodzi do pracy. Koronawirus w Polsce
Akpa
Newsy

Ania z "Rolnik szuka żony" musi chodzić do pracy pomimo kwarantanny. Co z jej synem? 

Koronawirus w Polsce. Ania z "Rolnik szuka żony" nie ma wolnego od pracy w obliczu kwarantanny.

Koronawirus w Polsce sparaliżował pracę wielu firm i przedsiębiorstw. Decyzją rządu zamknięto placówki oświatowe, kina, galerie handlowe i restauracje. Ludzie udali się na przymusowe urlopy lub pracę zdalną, jeżeli było to możliwe. Jest również grupa ludzi, która nie ma wyjścia i wciąż chodzi do pracy. Okazuje się, że wśród nich jest Ania z "Rolnik szuka żony". Jak sobie radzi z rozwijającą się w Polsce sytuacją związaną z wirusem COVID-19?

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała jak organizuje czas synowi

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Koronawirus w Polsce. Ania z "Rolnik szuka żony" chodzi do pracy

Ania z "Rolnik szuka żony" korzysta ze swoich zasięgów na Instagramie, żeby promować akcję #zostańwdomu. Sama również stosuje się do zastrzeżeń związanych z przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa, jednak na co dzień musi także wychodzić do pracy: 

Zastanawiam się jak sobie radzicie w tej całej sytuacji, która nas teraz niestety spotkała, mam na myśli przymusowe siedzenie w domu. Zastawiam się też jaka część z Was siedzi teraz na przymusowym urlopie, kto już zatęsknił za swoją pracą a kto nadal do swojej pracy chodzi. Ja jestem w grupie tej drugiej czyli nadal chodzę do swojej pracy i właśnie z niej wróciłam.

Ania podkreśliła, że wychodzi z domu tylko wtedy, kiedy jest to konieczne. Po powrocie z pracy wraz z synem spędzają czas w domu, tylko czasami wychodząc na świeże powietrze, unikając miejsc, gdzie gromadzą się ludzie:

Przebrałam się w dresik i zmyłam makijaż, ponieważ nie będę już nigdzie wychodzić. Nie mamy już żadnych dodatkowych zajęć, a Jasiek siedzi w domu. 

A jak wygląda Wasza codzienność w dobie koronawirusa? 

Zobacz także: Jakub z "Rolnik szuka żony" opublikował pierwszy wpis po rozstaniu z Anią! Zobaczcie, co napisał!

Ania z "Rolnik szuka żony" musi chodzić do pracy w okresie pandemii koronawirusa. 

Ania z Rolnik szuka żony

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" przyznała, że wychodzi z domu tylko wtedy, kiedy jest to konieczne, a jej 12-letni syn spędza czas przeznaczony na kwarantannę w domu. 

Ania z
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała jak spędza czas z synem. Koronawirus w Polsce
Instagram
Newsy
Ania z "Rolnik szuka żony" kwarantannę spędza z synem na sportowo! Nie nudzą się!
Ania z "Rolnik szuka żony" mocno wspiera sportową pasję syna!

Ania z " Rolnik szuka żony " niedawno przyznała, że stara się odpowiedzialnie podchodzić do zaleceń lekarzy dotyczących minimalizowania ryzyka zachorowania na koronawirusa , ale nadal musi chodzić do pracy . Uczestniczka programu dba jednak o bezpieczeństwo syna i kiedy chłopiec nie może ćwiczyć na boisku - robi to w domu. Zobaczcie, jak Ania razem z synem spędzają "narodową kwarantannę"! Fan piłki nożnej nie zamierza się nudzić... Syn Ani z "Rolnik szuka żony" ćwiczy w domu! Ania Stelmaszczyk opublikowała na Instastories nagranie, na którym pokazuje jak spędza wolny czas z synem w domu. Jak wiadomo Jan jest fanem piłki nożnej i teraz, kiedy nie ma możliwości trenowania na boisku, wybiera ćwiczenia w domu. Okazuje się, że chłopiec doskonale dba o swoją formę.  Nic w tym dziwnego w końcu jego mama też w programie "Rolnik szuka żony" dała się poznać jako fanka aktywnego wypoczynku. W końcu to ona namówiła Jakuba na wycieczkę rowerową czy wizytę w parku linowym, a ostatnio na Instagramie wyznała, że raz w tygodniu chodzi na siłownię . Brawo za promocję aktywności sportowych! Tylko spójrzcie na tego sportowca! Ania też zaczęła chodzić na siłownię!  

Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała jak spędza czas z synem. Koronawirus w Polsce
Instagram
Newsy
Koronawirus w Polsce. Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała jak organizuje czas synowi
Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie ze wspólnego spaceru z synem. Jak organizuje czas synowi podczas kwarantanny związanek z koronawirusem?

Ania z " Rolnik szuka żony " samotnie wychowuje 12-letniego syna. Jan, podobnie jak inne dzieci w Polsce, przez najbliższe dwa tygodnie będzie uczył się w domu.  Decyzją rządu wszystkie szkoły i inne placówki oświatowe w kraju zostały zamknięte na okres przynajmniej dwóch tygodni. W tym czasie apeluje się o pozostanie w domach.  Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała jak organizuje czas synowi. Internauci są podzieleni.  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Małgosia z "Rolnik szuka żony" pełna obaw: "Bronimy się domowymi sposobami" Ania z "Rolnik szuka żony" organizuje czas synowi podczas kwarantanny Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie ze wspólnego spaceru z synem. Jaś miał ze sobą piłkę, którą kopał, krocząc obok mamy:  Chociaż na chwilkę łapiemy trochę słońca 😎 - napisała Ania  Pomysł na spacerowanie w okresie kwarantanny nie spodobał się części internautów, którzy postanowili wyrazić swoją opinię:  - Kwarantanna obowiązuje każdego... Was powinna również jak nie dla wszego bezpieczeństwa to dla innych - #zostajewdomu i rozsądnie i odpowiedzialnie byłoby się tego trzymać. - Kwarantanna to nie ferie. Wszyscy wyjdźmy na chwilę i bądźmy jak Włosi 👏 no super. - napisali zdenerwowani Inni stanęli w obronie Anny, tłumacząc, że spacery nie są zabronione. Zażywanie naturalnej witaminy D jest nawet wskazane. Najważniejsze, żeby unikać miejsc, w których obecne są skupiska ludzi:  - Ludzie, wszyscy trąbią o spacerach, że wskazane. Jak widać, tłumu nie ma - Spacery są nawet wskazane! Trzeba się dotleniać i łapać słońce ☀ 😊 trzeba ograniczać kontakty z innymi ludźmi i skupiska... Minister zdrowia Łukasz Szumowski, komentując decyzję o...

Anna Bardowska z synem
Instagram
Newsy
Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" przerażona koronawirusem: "Ja całkowicie już nigdzie nie wychodzę!"

Ania Bardowska, którą doskonale znacie z programu "Rolnik szuka żony", postanowiła zabrać głos w sprawie koronawirusa . Sytuacja na świecie, w tym również w Polsce, robi się coraz poważniejsza. Z każdym dniem słyszymy wiadomości o nowych zakażonych, szkoły i żłobki zostały zamknięte , podobnie sytuacja wygląda z kinami, muzeami czy innymi obiektami sportowymi, np. basenami. Co Ania Bardowska sądzi o koronawirusie? Czy się go obawia? Jakie obostrzenia wprowadziła do swojego życia? Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" o koronawirusie Powiem wam, że rzadko mam taki problem i nie wiem, jak zacząć. Jak tutaj mówić o innych rzeczach, kiedy wiadomo, o czym wszyscy w ostatnim czasie myślą. Ja całkowicie już nigdzie nie wychodzę, tzn. w miejsca publiczne. Odwołałam wszystkie wydarzenia, imprezy, w których miałam uczestniczyć - powiedziała Ania Bardowska na Instastories. Zobacz także:   Koronawirus w Polsce. Biedronka wprowadza zmiany, będzie jak w szpitalu! Ani Bardowskiej obcy nie jest także temat robienia zapasów. Polacy masowo szturmują sklepy i wykupują jedzenie, środki czystości itp. Czy Ania postępuje podobnie? Co miałam kupić, to kupiłam wcześniej. Chociaż wiecie, jak to jest na wsi. Jedzenia chyba nam nie braknie - powiedziała żona rolnika.  Ania Bardowska powiedziała również o tym, jak rozmawia z dziećmi o koronawirusie i czy w ogóle z nimi na ten temat rozmawia. Okazuje się, że tutaj podchodzi do tematu bardzo racjonalnie. Skupiam się na dzieciaczkach, na tym, żeby jednak nie pokazywać swoich nerwów i nie wprowadzać tutaj takiej atmosfery - powiedziała Ania Bardowska. Takie podejście Ani jak najbardziej rozumiemy. Obecna sytuacja bardzo stresuje dorosłych, dlatego też nie powinno wprowadzać się jeszcze większej paniki w domu,...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner