Juror Top Chefa wziął ślub

Gwiazda "Top Chefa" wzięła kościelny ślub! Znamy szczegóły

Juror Top Chefa wziął ślub

 

Co za niespodzianka! Wojciech Modest Amaro, gwiazdor programu "Top Chef", wziął kościelny ślub z Agnieszką. Szczegóły podaje "Na żywo". Ceremonia odbyła się tuż po świętach wielkanocnych. Restauratorowi bardzo zależało na przysiędze w kościele, w końcu niedawno przewartościował swoje życie, a w wywiadach oznajmia, że Bóg i wiara są dla niego najważniejsze.

 

Zobacz: Wojciech Amaro z powodu choroby bliskiej mu osoby odzyskał wiarę! "Dziś jestem bliżej Boga niż kiedykolwiek byłem"

 

Wojciech Modest Amaro i Agnieszka Amaro są parą od lat, a w 2012 roku wzięli ślub cywilny. Wspólnie opiekują się trójką dzieci - Karoliną (22), Zuzą (20) oraz Nicolasem (8). Ślub kościelny był dla nich oczywisty:

 

Z Błogosławieństwem Bożym idę dalej swoją drogą - powiedział w rozmowie z "Na żywo". 

 

 

Co miało wpływ na tak wielką zmianę w życiu Amaro? Choroba nowotworowa! Gwiazdor uważa, że wyzdrowiał dzięki wierze:  

 

Byłem w Ziemi Świętej i w Medziugorie. Tam po raz pierwszy poczułem bezpośredni kontakt z Bogiem. W moim domu, jako świadectwa, doświadczyłem uzdrowienia z nieuleczalnej choroby nowotworowej. I to zmieniło kompletnie moje podejście do życia. Nie nawróciłem się, tylko zostałem przywrócony do wiary, bo moje dzieciństwo zawsze kręciło się wokół Kościoła. Byłem ministrantem, potem lektorem, fragmenty Pisma Świętego czytałem jeszcze w szkole średniej. Odnalezienie na nowo wiary pozwoliło mi zmienić spojrzenie na wiele rzeczy. I czuję się z tym bardzo dobrze.

 

Parze serdecznie gratulujemy!

 

Zobacz: Przygotowania do ślubu krok po kroku

 

Wojciech Modest Amaro z żoną. 

Wojciech Modest Amaro na gali z okazji 25-lecia Polsatu
ONS.pl

Wojciech Modest Amaro z żoną na prezentacji ramówki Polsatu
ONS

Więcej na temat Top Chef
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55