Wojciech Błach rozstał się z partnerką?
ONS

Wojciech Błach rozstał się z partnerką? Jeszcze dwa miesiące temu aktor z "Pierwszej Miłości" w jednym z wywiadów przyznał, że jest zakochany - wszystko jednak wskazuje na to, że to już przeszłość. Jak donosi jeden z tygodników, Błach zakończył związek z tajemniczą brunetką, którą poznał w jednej z warszawskich restauracji.

"Na Żywo" informuje,  że gwiazdor serialu "Pierwsza miłość" od jakiegoś czasu przestał pokazywać się w towarzystwie dziewczyny i "zachowuje się tak, jakby jego serce było znów wolne".

Media zastanawiają się, czy rozstanie Wojciecha Błacha z partnerką, z którą chciał ułożyć sobie życie po zakończonym związku z Kamillą Baar, nie było spowodowane jego pracą. Aktor dzieli swój czas na granie w serialu "Pierwsza miłość", który jest kręcony we Wrocławiu oraz na pracę w Warszawie przy produkcji "Skazanych". Czyżby nadmiar obowiązków przyczynił się tego, że Wojciech Błach znowu jest singlem?

- Jestem bardzo zmęczony i nie mam już czasu na życie prywatne - skomentował sam aktor.

Zobacz również: Zając dzieli się z Błachem najdrobniejszymi szczegółami z życia. Tak dużo nie pokazuje nawet Krawczykowi

 

Wojciech Błach

Wojciech Błach

W przeszłości Wojciech Błach związany był z Kamillą Baar